جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
ایردراپ 50000 ZKS ZKSwap نسخه 3

ZKSwap نسخه 3، ایردراپ 50000 ZKS را برای تست فشار عملکردهای NFT خود راه اندازی می کند. آیا این لوپرینگ بعدی خواهد بود؟

در اینجا شرح داده شده است که چگونه علاقه مندان به ZKSwap می توانند از تست ابزارهای NFT آن سود ببرند

فهرست

  • 50000 ZKS برای اولین کاوشگران ZKSwap نسخه 3
  • رالی بعدی در بخش رول آپ های zk در راه است؟

ZKSwap، اکوسیستم یکپارچه متشکل از مکانیسم های لایه دوم که برای تبادل غیرمتمرکز دارایی های رمزارز و عملیات مربوط به NFT ها طراحی شده است، جزئیات تست فشار سومین نسخه خود را اعلام می کند.

50000 ZKS برای اولین کاوشگران ZKSwap نسخه 3

طبق اطلاعیه رسمی که توسط تیم پلتفرم مبتنی بر رول آپ های zk موسوم به ZKSwap به اشتراک گذاشته شده است، نسخه 3 آن برای تست فشار عمومی باز، آماده است.

ما شبکه آزمایشی ZKSWAP نسخه 3 را به صورت آنلاین فعال نموده ایم!

نسخه های زبان و کمپین های بیشتری در راه است

بررسی ماهانه ما را مشاهده کنید https://t.co/1vnyihA8T5

— ZKSwap (@ZKSwapOfficial) 3 دسامبر 2021

از علاقه مندان به دیفای و NFT دعوت می شود تا تمام «ویژگی های فوق العاده» نسخه آینده را امتحان کنند: ضرب NFT، ایردراپ ها، ذخیره سازی، AMM پیشرفته و انتقال. پس از تست، کاربران باید بازخورد خود را با برچسب عنوان #V3 Testnet Feedback# به انجمن رسمی ZKSwap ارسال نمایند.

نویسندگان بهترین نقدها جوایز ارزشمندی دریافت خواهند کرد. به شصت شرکت کننده جوایز بهترین مشارکت (500 ZKS) اعطا می شود، و 200 تست کننده نیز هر کدام 100 ZKS به عنوان جوایز افتخاری دریافت خواهند نمود.

بازخوردها باید بین 1 تا 14 دسامبر 2021 ارسال شوند. حساب های نویسندگان محتوایی که سرقت ادبی انجام دهند برای همیشه حذف خواهد شد. جوایز، هفت روز پس از پایان کمپین بازخورد توزیع خواهد شد. هر آدرس اتریوم (ETH) باید با یک آدرس IP همراه باشد.

رالی بعدی در بخش رول آپ های zk در راه است؟

ZKSwap یکی از پیشرفته ترین پروژه های اکوسیستم اتریوم (ETH) از لحاظ فنی است: این پروژه بر استفاده از روش های مقیاس پذیری لایه 2 در تمام حوزه های Web3 از جمله دیفای، GameFi، NFT و غیره متمرکز است.

همانطور که پیش تر توسط U.Today گزارش شده بود، این پروژه در سه ماهه سوم سال 2021 با راه اندازی دومین نسخه ZKSwap، تیتر اخبار را به خود اختصاص داد. این پروژه منطق های تراکنش بهینه سازی شده را برای توان عملیاتی بهتر و کاهش کارمزد ارائه می نماید.

با این حال، در مقایسه با حوزه های دیفای، NFT و بازی کسب درآمد، بخش zk-proofs برای مخاطبان اصلی رمزارز ناشناخته باقی مانده است. به این ترتیب، باشکوه ترین رالی های این بخش هنوز در راه است.

لوپرینگ (LRC)، توکن رمزارز بومی اصلی محصول لایه دوم لوپرینگ، تقریباً 900% در نیمه اول نوامبر 2021 افزایش یافت. درست مانند ZKSwap، لوپرینگ نیز از ZK-proofs استفاده می کند.

به این ترتیب، رالی توکن LRC یک سیگنال قابل اعتماد مبنی بر علاقه بی بدیل سرمایه گذاران به این نوع سولوشن مقیاس پذیری اتریوم (ETH) در سه ماهه چهارم 2021 می باشد.

 

 

منبع: u.today

400-0940-09-01408

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید