یکشنبه , آذر 7 1400
99-0638-06-00235 - پرداخت نظیر به نظیر زیگلو

Ziglu پس از گرفتن مجوز پول الکترونیکی انگلیس، پرداخت‌های نظیربه‌نظیر را آغاز می‌کند

Ziglu اکنون یک روش کاملاً قانونی را برای انتقال بیت کوین، اتر، لایتکوین و بیتکوین کش به سایر کاربران به‌صورت رایگان ارائه می‌دهد.

فین تک Ziglu متعلق به کشور انگلستان از راه‌اندازی سرویس پرداخت نظیربه‌نظیر (P2P) خود برای هر دو ارز فیات و ارزهای رمزنگاری شده در تاریخ 7 سپتامبر خبر داد.

پیگیری این موضوع با دریافت مجوز مؤسسه پول الکترونیکی مرجع راهبرد امور مالی انگلستان (FCA) و مجوز پنجمین دستورالعمل پولشویی (5MLD) در هفته گذشته بیشتر شدت گرفت.

Ziglu با هدف دستیابی ساده و ایمن به هر نوع ارزی در ماه ژوئن راه‌اندازی شد. این پلتفرم پیوسته در حال توسعه بوده و بسیاری از ویژگی‌های دیگر برای آینده آن برنامه‌ریزی شده‌اند.

وب‌سایت Cointelegraph با مؤسس و مدیر عامل Ziglu، مارک هیپرسون (Mark Hipperson) در مورد تکمیل مجوز، پرداخت‌های P2P و برنامه‌های آینده مصاحبه‌ای انجام داده است.

هیپرسون روند صدور مجوز را سخت و وقت‌گیر توصیف کرد، اما وجود آن را برای ایجاد موقعیتی قابل احترام در این حوزه ضروری دانست.

به ویژه قانونگذاران 5MLD بسیار متقاعد شده بودند، اما از این واقعیت بیشتر رضایت داشتند که Ziglu در حال حاضر اجازه انتقال رمز ارزها را به داخل و خارج از این اکوسیستم نداده و از این رو، مشکل اطلاع از سرمنشأ پول‌ها وجود نخواهد داشت.

در مقابل، رمز ارز را می‌توان در داخل این اپلیکیشن خریداری کرده و به صورت P2P به سایر کاربران منتقل کرد. هیپرسون توضیح می‌دهد که این امر برای ساده کردن کارهاست، «گرچه مجوز 5MLD که در اختیار ما است به ما امکان می‌دهد همه کارهایی را که یک صرافی مجاز است انجام دهیم و انتقالات کریپتوی شخص ثالث مطمئناً در برنامه‌های آینده ما قرار دارد.»

در حال حاضر Ziglu از بیت کوین (BTC)، لایتکوین (LTC)، بیت کوین کش (BCH) و اتر (ETH) پشتیبانی کرده و XRP  (XRP) نیز در ماه سپتامبر اضافه می‌شود و پس از آن هر دو هفته تقریباً یک سکه به درخواست مشتریان ارائه خواهد شد.

این پلتفرم صرافی‌های مختلفی را ادغام می‌کند و هنگامی که مشتری بخواهد ارز رمزنگاری شده خریداری کند، همیشه بهترین قیمت را جستجو می‌کند. اگر چنین شود، به عنوان مثال، در Kraken قیمت به دلار باشد، آنگاه Ziglu استرلینگ مشتری را به دلار تبدیل کرده و فوراً خرید را انجام می‌دهد.

هم اکنون پرداخت فیات- از و به- اشخاص ثالث در دسترس هستند.

همان‌طور که Cointelegraph هنگام معرفی Ziglu برای اولین بار در ژانویه گزارش کرده، پشتیبانی از چندین ارز فیات و دبیت کارتی که کریپتو را در نقطه فروش به ارز فیات تبدیل کند (باز هم در بهترین نرخ بازار) وعده داده شده‌ بودند.

دبیت کارت‌ها قبلاً تست شده‌ و قرار است اواخر ماه سپتامبر عرضه شوند. پشتیبانی از چندین ارز برای کاربران در ماه اکتبر ارائه خواهد شد، اگرچه فرآیند تبدیل ارز هنگام خرید کریپتو در حال حاضر برقرار است.

علاوه بر همه این‌ها، کریپتوی هولد شده توسط Ziglu تا حداکثر 50000 پوند کاملاً بیمه شده است:

«ما تنها شرکتی‌ در جهان هستیم که بیمه نامه 50000 پوندی را برای رمز ارزی که در اختیارمان قرار داده می‌شود، ارائه می‌دهیم که این کار کاملاً منحصر به‌فرد است.»

 

 

منبع : cointelegraph

99-0638-06-00235

درباره ی ماهرخ شیرودی

مطلب پیشنهادی

افزایش سرمایه گذاری رمزارز تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) توسط مورگان استنلی

غول بانکداری ایالات متحده، مورگان استنلی، سرمایه گذاری تراست بیت کوین گری اسکیل را به طرز چشمگیری افزایش می دهد

غول بانکداری مورگان استنلی به طور قابل توجهی هولدینگ های خود را از محصول سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید