پنجشنبه , تیر 3 1400
قیمت ریپل

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: با گیر افتادن قیمت در کانال نزولی، ریپل همچنان در حال سقوط است

  • ریپل بیش از یک هفته روند نزولی داشته است
  • قیمت توسط حمایت 1.03 دلار حفظ شده است
  • اندیکاتورها نشان می دهد که بریک اوت به زودی اتفاق می افتد

ریپل از ابتدای آوریل 300% افزایش یافت. این رمزارز پس از آنکه به لطف دادخواست SEC نزدیک به 3 سال در محدوده پایین تر از 1 دلار گیر افتاده بود، موفق به بریک اوت شد و بالاترین قیمت تاریخی سه ساله را به ثبت رساند. چند روز پس از دستیابی ریپل به بالاترین سطح خود یعنی 1.95 دلار، بیت کوین روند نزولی خود را آغاز کرد و همین امر منجر به توقف رشد ریپل شد. ریپل برای ادامه روند صعودی باید از کانال قیمت کنونی خارج شود.

با مشاهده نمودار می توان دریافت که روند خرسی از زمان کسب رکورد بالاترین قیمت در 14 آوریل کنترل کامل ریپل را در دست داشته است. در هفته های گذشته نه تنها ریپل افزایش شدیدی داشت، بلکه کل بازار رمزارز در حال پولبک بود. در این مرحله، باید انتظار داشته باشیم که گاوها سرعت ورود به بازار را کاهش دهند زیرا این یکی از بدترین میزان سقوط در 5 ماه گذشته بوده است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: نمودار 4 ساعته XRP/USDT

XRP/USDT

در زمان نگارش مقاله، قیمت توسط میانگین متحرک 200 بالا نگه داشته شده است. اگر ریپل نتواند این سطح را حفظ کند، احتمال سقوط مجدد وجود دارد و قیمت به 0.80 تا 0.90 دلار خواهد رسید. در صورتی که گاوها قدرت را پس بگیرند، ریپل باید مقاومت اصلی 1.15 دلار را شکسته و آن را حفظ نماید. اگر این سطح بتواند به سطح حمایت تبدیل شود، قیمت ریپل به 1.30 دلار و بالاتر می رسد. در این صورت، دستیابی به 1.30 دلار همچنین بریک اوت صعودی کانال نزولی 10 روزه را تأیید می کند.

بررسی اندیکاتور استوکاستیک RSI نشان می دهد که سرمایه گذاران نسبت به حرکت بعدی ریپل مطمئن نیستند. قدرت در حدود سطح 50 قرار دارد و در انتظار بریک صعودی یا نزولی است. اندیکاتور مکدی با تأیید یک حرکت صعودی بالقوه، در سطح پایین قرار دارد و برای یک بریک اوت صعودی در حال گردش است. علاوه بر این، به نظر می رسد هیستوگرام مکدی در طی 12 ساعت یک تیک صعودی را ثبت می کند.

سطوح روزانه ریپل

  • نرخ اسپات: 1.05 دلار
  • روند: خرسی
  • نوسان: بالا
  • حمایت: 1.03 دلار
  • مقاومت: 1.15 دلار

 

 

منبع: coingape

400-0205-09-00877

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید