یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
معامله گران ریپل

چرا انجام این معامله برای معامله گران XRP ارزش دارد

ژوئیه تاکنون ماه سختی برای XRP بوده است. این دارایی دیجیتال، ماه جاری را با ارزش 0.70 دلار آغاز کرد اما از آن زمان دوباره به کف 0.56 دلار رسیده است. خط دفاعی 0.580 دلاری – محدوده ای که XRP طی چهار روز گذشته در آن جا مانده است –کاهش آن را جبران کرد. در زمان نگارش مقاله، XRP با ارزش بازار 27.15 میلیارد دلار، ششمین جایگاه در رتبه بندی رمزارز را در اختیار دارد.

نمودار 12 ساعته XRP

چارت 12 ساعته XRP/USD

منبع: XRP / USD ، TradingView

سطح 0.580 دلار یک محدوده حمایت قوی برای XRP بود زیرا توانست با چندین مرحله اصلاح از اواخر ژوئن تا اواسط ژوئیه مقابله کند. رالی قبلی XRP در قالب 26% افزایش قیمت به سمت مقاومت 0.73 دلار رخ داد – افزایشی که با کاهش قیمت ها به 0.580 دلار آغاز شد. این محدوده حمایت همچنین توسط میانگین متحرک ساده 50 روزه هفتگی (نشان داده نشده است) پشتیبانی می شود، چرا که یک لایه دفاعی مازاد برای گاوها اضافه می کند. در چند روز آینده می توان شاهد نزدیک تر شدن XRP به میانگین متحرک ساده 20 روزه (قرمز) و یک بریک اوت بالقوه بود. بسته شدن / کلوز موفقیت آمیز بالاتر از این میانگین متحرک احتمالاً موجب خواهد شد این رمزارز الگوی خود را به سمت شمال بشکند و به سمت مقاومت 0.70 دلار پیش برود.

استدلال

+DI شاخص حرکت جهت دار به -DI نزدیکتر شد و با یک کراس اوور موفق همراه با افزایش فشار خرید دنبال خواهد شد. شاخص قدرت نسبی استوکاستیک، یک کراس اوور صعودی را در محدوده اشباع فروش نشان داد – تحولی که معمولاً افزایش قیمت را به همراه دارد. در حالی که مسیر بزرگتر حجم تعادلی نزولی بود، در چند روز گذشته یک رشد جزئی مشاهده شد که به معنای پیشی گرفتن فشار خرید از فشار فروش بود.

نتیجه گیری

هنوز زود بود که نتیجه مطلوبی برای XRP پیش بینی شود اما گاوها اساس افزایش قیمت را پایه گذاری می کردند. معامله گران می توانند پوزیشن لانگ XRP را در سطح قیمت فعلی انتخاب کنند و در 0.70 دلار سود خود را برداشت نمایند، با این حال، تصمیم ایمن تر این است که قبل از ورود به معامله منتظر تأیید صعودی باشید – که در این حالت بالاتر از میانگین متحرک ساده 20 روزه و سطح 0.612 دلار می باشد.

 

 

منبع: ambcrypto

400-0470-09-01085

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید