جمعه , مرداد 8 1400
پولکادات

چرا پولکادات برای گفتگو در مورد کاردانو مفید است

پیشرفت های فنی در اکوسیستم رمزارز طی دهه گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. هنگامی که رقابت روزافزون وجود دارد، الهام گرفتن برای پیشرفت از عجیب ترین مکان ها حاصل می شود، که در این مورد، حتی می تواند از کوینی که رقیب محسوب می شود نیز بدست آید. چنین موردی در اینجا نیز صادق است.

چارلز هاسکینسون از IOHK که شرکت توسعه دهنده کاردانو می باشد، هنگام گفتگو در برنامه لکس فریدمن، نظرات خود را در مورد نزدیکترین رقیب کاردانو، پولکادات، بیان کرد. به نظر می رسید که او از رشد و پیشرفت پولکادات، به ویژه از جنبه تجاری عملیات آنها، تحت تأثیر قرار گرفته است.

علاوه بر این، وی اعتراف کرد که تیم IOHK قصد دارد یک فورک خصوصی پولکادات را اجرا نماید تا کد را برای تجزیه و تحلیل بیشتر آزمایش کند. او گفت،

«ما در واقع یک گروه کامل از افراد داریم که هوش تجاری و تجزیه و تحلیل مقایسه ای را انجام می دهند. در حال رسیدن به مرحله ای هستیم که می خواهیم در نهایت کد آنها را فورک کرده و نسخه های خصوصی آن را اجرا کنیم. به بررسی موضوعات می پردازیم و به سوی پیشرفت می رویم.»

به عقیده وی، در گذشته نیز اقدامات مشابهی انجام شده بود. او به یکی از این آزمایشات اشاره کرد – شرکت توسعه دهندگان اتریوم کانسنسیس (Consensys) این کار را روی کد EOS انجام داد و سپس گزارشی منتشر کرد. هاسکینسون اظهار داشت که:

«کانسنسیس در واقع این کار را انجام می دهد، آنها در واقع با EOS این کار را انجام داده اند و این گزارش زیبا را منتشر کردند که گویی EOS را دور می ریزند و می گویند: «سلام، راستی، تمام ادعاهایی که این بچه ها کردند اشتباه است.»

آیا می توان از DOT الهام گرفت؟

چارلز هاسکینسون، مدیرعامل IOHK، امکان الهام گرفتن از آلتکوین ها را محتمل می داند. او گفت:

«همه چیز بد نیست، همیشه یک چیز به دردبخوری وجود دارد زیرا آنها بده بستان ها و مشتری های مختلفی دارند که به طور بالقوه جالب تر هستند.»

با توجه به مشکلات سایدچین پیش آمده، کاردانو می تواند زیرساخت های پولکادات را بررسی نماید. وی افزود:

«بنابراین، اگر می گویید، «سلام، چگونه یک مدل سایدچین خوب را با اثبات سهام Ouroboros اجرا می کنید؟ خوب، ما قبلاً با این موضوع پاراچین مواجه بوده ایم، درست است؟» بنابراین، فقط با نگاه کردن به آن، من می توانم ایده ای درباره چگونگی … روش انجام آن به دست آورم.»

پولکادات (DOT) که نهمین کوین بزرگ بازار به شمار می رود، پیشرفت چشمگیری را در نمودار قیمت ثبت کرد. پولکادات به عنوان یک شبکه چند زنجیره ای لایه صفر طراحی شده است. زنجیره رله مرکزی آن از عملیات امنیتی و تعامل پذیری پشتیبانی می کند و پاراچین ها با هم ترکیب می شوند تا در لایه 1 تخصص و انعطاف پذیری را ارائه نمایند.

طبق آخرین تجزیه و تحلیل ارائه شده توسط سنتیمنت،

tweet

پولکادات یکی از روزهای بریک اوت خود را پس از مدت زمانی طولانی مشاهده می کند، جهش بیش از 20 درصدی در حالی که بیت کوین برای اولین بار از تاریخ 26 مه موفق شد از سطح 40 هزار دلار عبور کند. یک نشانه امیدوارکننده مبنی بر اینکه $DOT می تواند به طور کامل بهبود یابد، ادامه فعالیت توسعه در حال افزایش گیت هاب می باشد.

– سنتیمنت (@santimentfeed) 14 ژوئن 2021

 

 

منبع: ambcrypto

400-0352-09-01011

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

محصول ODL امکان تبدیل فوری XRP

ریپل، از کوریدور جدید ODL در ژاپن خبر داد

محصول ODL امکان تبدیل فوری XRP به پزوی فیلیپین را فراهم می کند ریپل، ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید