یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
پوزیشن لانگ در XRP

چه زمانی معامله گران می توانند پوزیشن لانگ در XRP اتخاذ کنند؟

در حالی که بازار XRP در شرف بریک اوت متقارن و صعود احتمالی به سطح 1 دلار بود، گاوها نتوانستند فشار فروش را در چند روز گذشته مهار کنند. در واقع، قیمت این دارایی زیر خط روند پایینی الگوی خود قرار گرفت و به سمت خط دفاعی 0.587 دلار پیش می رفت و احتمال اصلاح شدیدتر زیاد بود.

در زمان نگارش مقاله، ایکس آر پی 0.6224 دلار ارزش گذاری شده بود که در 24 ساعت گذشته 1.7% رشد داشته است.

نمودار روزانه XRP

چارت روزانه XRP/USD

منبع: XRP / USD ، TradingView

خط میانگین متحرک ساده 20 روزه XRP از 19 مه نزولی باقی مانده است و علی رغم تلاش های مکرر برای بریک اوت، نتایج چندانی به دست نیامده است. میانگین متحرک ساده بار دیگر مورد توجه قرار گرفت زیرا قیمت از بریک در بالای مثلث متقارن محروم ماند – نتیجه ای که منجر به کاهش فوری 6.2 درصدی XRP شد.

از آن زمان، قیمت این دارایی در یک کانال پایین حرکت کرده است، اما به دلیل نوسان اندک، ضرر چندان زیادی حاصل نشد. هنگامی که نوسانات افزایش یابد و گاوها نتوانند ضرر بالای 0.587 دلار را تحمل کنند، XRP در معرض تهدید کاهش به سوی کف نوسانی 22 ژوئن یعنی 0.50 دلار قرار خواهد گرفت. در قسمت پایین تر، POC محدوده مرئی در سطح 0.445 دلار قرار داشت که می تواند در صورت فروش گسترده وارد عمل شود.

به طور کلی، این می تواند نشان دهنده ضرر 22 درصدی نسبت به سطح زمان انتشار مقاله XRP باشد.

استدلال

به دلیل تداوم روند نزولی در بازار، خط -DI شاخص حرکت جهت دار برای نزدیک به دو ماه خود را بالای خط +DI حفظ کرده است. تا زمانی که شاخص شاهد یک کراس اوور صعودی نباشد، امکان بهبود سریع مقدور نیست. با تداوم برخی نقاط ضعف در بازار، شاخص قدرت نسبی خود را در قلمرو خنثی نگه داشته است. نکته جالب توجه این است که از تاریخ 14 آوریل، حجم تعادلی نزولی است، زیرا فشار فروش دائماً از فشار خرید پیشی می گیرد.

این عوامل نشان می دهد که بازار XRP هنوز آماده بهبود نیست و ممکن است قیمت قبل از تغییر مسیر خود، به سمت سطوح پایین تر کاهش یابد. هنگامی که خریداران مجدداً افزایش یابند، دستاوردها ممکن است به محدوده مقاومت 0.74 دلار -0.80 دلار محدود شود.

نتیجه گیری

اندیکاتورهای XRP حاکی از آن است که بازار در روزهای آینده و پیش از تغییر مسیر خود، امکان افت بیشتر را دارد. معامله گران می توانند منتظر بمانند و هنگامی که XRP به خط حمایت قویتر 0.445 دلار سقوط می کند وارد معاملات لانگ شوند و در محدوده بین 0.74 دلار – 0.80 دلار از پوزیشن های خود خارج شوند.

 

 

منبع:  ambcrypto

400-0449-09-01064

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید