جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
الگوراند

الگوراند چیست؟ آیا این سرمایه گذاری خوبی برای سال 2022 است؟

ما شاهد تسلط میم کوین هایی مانند شیبا اینو و کوین های متاورس مانند سندباکس و دیسنترالند بر بازارهای رمزارز در سال 2021 بودیم. یکی از رمزارزهایی که در حال رشد می باشد الگوراند است که در حال حاضر با ارزش 11 میلیارد دلاری، هجدهمین پروژه برتر از لحاظ ارزش بازار به شمار می رود. ALGO هنوز افزایش سهموی قیمت نداشته است، که می تواند در سال 2022 اتفاق بیفتد. بیایید نگاهی دقیق تر به الگوراند و توکن ALGO آن بیندازیم و ببینیم که آیا سرمایه گذاری خوبی برای امسال است یا خیر.

الگوراند چیست؟

الگوراند که در ابتدا در سال 2019 راه اندازی شد، به خود می بالد که سبزترین بلاکچین است و از مکانیزم اجماع اثبات سهام بدون مجوز برای ایمن سازی شبکه خود استفاده می کند.

الگوراند به دلیل مکانیسم اجماع سازگار با محیط زیست خود یک بلاکچین منحصر به فرد محسوب می شود، و از آنجایی که این بلاکچین کاملاً غیرمتمرکز است، هیچ قدرتی نمی تواند بر شبکه تأثیر بگذارد.

در حال حاضر صدها سازمان در الگوراند در حال ساخت هستند. برخی از شرکت های برجسته تر که از فناوری ALGO استفاده می کنند عبارتند از Circle، Tether، StakerDAO، Ledger و غیره.

آیا الگوراند سرمایه گذاری خوبی برای سال 2022 است؟

الگوراند به دلیل قابلیت های پیشرفته بلاکچین خود، لقب قاتل اتریوم را به خود اختصاص داده است. با این حال، برخلاف سایر رمزارزها مانند اتریوم، سولانا، آوالانچ و پالی گان، الگوراند در سال 2021 افزایش قیمت سهموی نداشته است.

بالاترین قیمت تاریخی الگوراند 2.3 دلار است که در سپتامبر 2021 به ثبت رسید. اگرچه الگوراند در سال 2021 حرکت های قابل توجهی انجام داد و ارزش آن بیش از 10 برابر افزایش یافت، اما مقایسه ارزش بازار ALGO با کوینی مانند سولانا نشان می دهد که پتانسیل های زیادی برای افزایش قیمت بیشتر وجود دارد.

اکوسیستم الگوراند در مقایسه با برخی دیگر از پلتفرم های بلاکچین هنوز نسبتاً کوچک است. به عنوان مثال، سال گذشته، این تیم اولین صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر الگوراند را همراه با یک ضرب کننده دارایی های دیجیتال منتشر کرد که پلی بین ALGO و سایر بلاک چینها ایجاد می کند.

علاوه بر این، هنوز دارایی های مبتنی بر الگوراند چندانی را شاهد نبوده ایم و مجموعه های مدرن NFT زیادی بر روی این پلتفرم منتشر نشده است.

الگوراند به دلیل اکوسیستم نسبتاً جوانش یک انتخاب عالی برای سال 2022 به شمار می رود. در حالی که توسعه دهندگان برنامه های بیشتری را بر روی بلاکچین الگوراند ایجاد می کنند، ارزش گذاری آن به راحتی می تواند در سال جاری دو یا حتی سه برابر شود.

از سوی دیگر، اگر الگوراند نتواند در عرصه NFT و متاورس حضوری موفقیت آمیز داشته باشد، بلاکچین و اکوسیستم آن ممکن است در غبار محو شوند.

الگوراند هنوز هم نسبت به یک میم توکن تصادفی انتخاب بهتری است زیرا این بلاکچین دارای ابزار و کاربرد واقعی در بازار است.

در زمان نگارش این مقاله، ALGO با قیمت 1.73 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 348 میلیون دلار می باشد. ارزش بازار آن 11 میلیارد دلار و عرضه در گردش آن 6.37 میلیارد توکن است.

می توانید ALGO را از طریق بایننس، کوین بیس، کوکوین، کراکن، بیتفینکس، بیترکس و سایر صرافی ها خریداری کنید.

 

 

منبع: nulltx

400-1027-09-01463

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید