پنجشنبه , تیر 3 1400
کیف پول لجر

ارائه دهنده کیف پول لجر، 380 میلیون دلار برای استقبال از اکوسیستم دیفای جمع آوری می کند

لجر که ارزش آن اکنون 1.5 میلیارد دلار است، قصد دارد محصولات جدیدی را به پورتفولیوی کیف پول سخت افزاری و نرم افزاری خود اضافه کند.

شرکت امنیت و زیرساخت رمز ارز لجر به دنبال افزایش چشمگیر درآمد خود در سه ماهه اول، دور جدیدی از جمع آوری کمک های مالی را به رهبری 10T Holdings به پایان رساند.

لجر که به کیف پول های سخت افزاری Ledger Nano S و Nano X مشهور است، از اتمام دور جدیدی از جمع آوری کمک های مالی 380 میلیون دلاری سری C خبر داد، که به این ترتیب ارزش این شرکت را به 1.5 میلیارد دلار رساند.

سرمایه گذاران دور سری B لجر از جمله Cathay Innovation، Draper Associated، Draper Dragon، Draper Esprit، DCG و Wicklow Capital در جمع آوری کمک های مالی جدید شرکت کردند. سرمایه گذارهای جدید نیز شامل Tekne Capital، Uphold Ventures، Felix Capital، Inherent، Financiere Agache (Groupe Arnault) و iAngels Technologies بودند.

مدیرعامل لجر، پاسکال گوتیر گفت که دور سرمایه گذاری سری C، لجر را از یک شرکت امنیت دارایی دیجیتال به یک دروازه امن برای کل اکوسیستم دارایی های دیجیتال تبدیل می کند. وی افزود: «این صنعت در حال تبدیل سریع به جریان اصلی و تغییر شکل کل بخش مالی و فراتر از آن است.»

لجر از این 380 میلیون دلار برای توسعه محصولات جدید و افزودن سولوشن های غیرمتمرکز مالی به Ledger Live که نرم افزار کیف پول شرکت است، استفاده خواهد کرد. این شرکت همچنین به دنبال تقویت Ledger Enterprise Solutions خود است که یک سرویس کاستدی دارایی دیجیتال مبتنی بر کلود می باشد.

در این اطلاعیه آمده است: از آنجا که دارایی های دیجیتال در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند، لجر انتظار دارد دارایی های هولد شده در محصولات آن به حجم بیشتری افزایش یابد. این شرکت می خواهد خود را به عنوان دروازه ای امن برای اکوسیستم مطرح نماید و تنوعی از توکن های غیرقابل تعویض، املاک و مستغلات و سایر اشکال ارزش مبتنی بر بلاکچین را ارائه کند.

به لطف بازار گاوی در اوایل سال جاری، لجر در سه ماهه اول سال 2021 شاهد افزایش 500 درصدی درآمد بود. این شرکت مدیران سابق eToro و Opera را استخدام کرد و همچنان به دنبال گسترش نیروی کار خود است.

لجر در دسامبر سال 2020 یک رخنه عمده اطلاعات را تجربه کرد که باعث فاش شدن بیش از 270000 اطلاعات شخصی مشتریان لجر شد. براساس این گزارش، این رخنه اطلاعات همچنین شامل 1 میلیون ایمیل صاحبان و مشتریان کیف پول لجر بود که در سرویس خبرنامه شرکت ثبت نام کرده بودند.

 

منبع: cointelegraph

400-0330-09-00989

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید