جمعه , بهمن 1 1400
بازی

نحوه بازی آپلند: نکات و ترفندهایی برای سبک های مختلف بازی

اگر به سانفرانسیسکو می روید، ابتدا ویزای آپلند خود را دریافت کنید! این راهنما به شما کمک می کند تا املاک را مدیریت کنید و در آپلند به شکار گنج بپردازید – آپلند بزرگترین و هیجان انگیزترین بازی معامله املاک مجازی در EOS است! ما بر روی سه سبک بازی اصلی تمرکز خواهیم کرد: معامله گران، کلکسیونرها و شکارچیان، و برخی از اصول اولیه را نیز پوشش خواهیم داد.

سلب مسئولیت: به خاطر داشته باشید که تمام املاک در آپلند، نمایش مجازی ساختمان های شهر هستند. مالکیت ملک در آپلند به شما این حق را نمی دهد که نسبت به همتای واقعی آن ادعایی داشته باشید.

فرود در سانفرانسیسکو

هنگامی که برای اولین بار وارد آپلند می شوید – و بدین ترتیب، می توانید دو برابر جایزه ثبت نام با Wombat دریافت کنید! – به یک فیلم آموزشی هدایت می شوید که شما را با مکانیک ها و فعالیت های اصلی بازی آشنا می کند. حتی اگر به اشتباه آن را رد کردید، نگران نباشید – همیشه می توانید آن را از بخش تنظیمات پخش کنید.

ما نمی خواهیم با تکرار همان چیزهایی که در آن آموزش خواهید دید، شما را خسته کنیم. پس از مشاهده آن، شما می توانید:

 • بلاک اکسپلورر (Block Explorer) خود را دریافت کنید – نماینده قابل اعتماد شما در آپلند که در اطراف شهر پرسه می زند تا املاک جدید را کشف کند و گنج هایی را به دست آورد. آن را به عنوان یک مهره بازی در Monopoly در نظر بگیرید که دارای ذهن مخصوص به خود است.
 • نحوه خرید ملک و دریافت اولین قطعه زمین خود را بیاموزید.
 • یاد بگیرید که نحوه عملکرد گنج ها چگونه است و با یک پیناتای زیبا بازی کنید!

آنچه که در فیلم آموزشی توضیح داده نمی شود…

با این حال، برخی از موارد در آموزش حذف شده اند – اگر این راهنما وجود نداشت، باید خودتان منوها و محیط اطراف را کاوش می کردید. در ادامه به هر یک از آنها می پردازیم.

وضعیت شما در آپلند

شما در آپلند به عنوان یک بازدید کننده شروع به بازی خواهید کرد. بازدیدکنندگان نمی توانند ملک از دیگران بخرند و برای حفظ زمینی که خریداری کرده اند باید ویزای خود را تمدید کنند. اگر ویزای خود را تمدید نکنید، همه چیزهایی را که جمع کرده اید از دست خواهید داد. خوشبختانه هیچ محدودیتی برای دریافت ویزاهای جدید وجود ندارد!

شما می توانید پس از دستیابی به یک آستانه دارایی خالص معین به وضعیت بالاتری ارتقاء پیدا کنید. دارایی خالص، شامل دارایی های UPX فعلی شما همراه با ارزش املاک شما می باشد. به عنوان مثال، من در حساب خود 6700 UPX و دو ملک دارم، یکی به ارزش 5360 UPX و دیگری به ارزش 6200 UPX. بنابراین، مجموع دارایی خالص من 18260 UPX است.

در مجموع، پنج وضعیت در آپلند وجود دارد:

 • بازدید کننده. مالکیت واقعی املاک ممکن نیست، زیرا با داشتن ویزا مرتبط است. به علاوه، هیچ معامله دارایی P2P در بازار مقدور نیست.
 • آپلندر. به 10000 UPX دارایی خالص نیاز دارد و امکان معاملات بازار و مالکیت واقعی املاک شما را میسر می سازد.
 • حرفه ای. به 100000 UPX دارایی خالص نیاز دارد و گزینه های سفارشی سازی اضافی برای بلاک اکسپلورر به همراه امکان دریافت، معامله و مجوزهای تجاری را در اختیار شما قرار می دهد. در این راهنما کمی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.
 • کارگردان. به 1000000 UPX دارایی خالص نیاز دارد و به شما امکان می دهد یک طرح انحصاری و کاملاً سفارشی بلاک اکسپلورر را دریافت کنید.
 • اجرایی. به 10000000 UPX دارایی خالص نیاز دارد و یک مدل سه بعدی سفارشی را برای شما به ارمغان می آورد که می توانید آن را در ملک خود قرار دهید.

انواع املاک

بازیکنان می توانند با استفاده از کد رنگ، راحت تر در بازار املاک فعالیت کنند. فقط پنج کد رنگ وجود دارد که باید به خاطر بسپارید:

 • سبز روشن. وقتی قطعاتی با این رنگ را مشاهده می کنید، به این معنی است که آنها هنوز مالک فعلی ندارند و برای خرید «مستقیم» از آپلند در دسترس هستند. همین امر در مورد قطعاتی که دایره سبز کوچک روی آنها وجود دارد نیز صدق می کند.
 • سبز تیره. این املاک متعلق به برخی از کاربران بوده و اکنون در حال فروش هستند.
 • آبی کمرنگ. املاک بسیاری را با این رنگ خواهید دید. این املاک معمولاً متعلق به هولدرهایی هستند که آنها را نمی فروشند. اگر واقعاً این ملک را می خواهید، می توانید به آنها پیشنهاد بدهید.
 • آبی تیره. این رنگ به شما کمک می کند دارایی های خود را در آپلند شناسایی کنید.
 • خاکستری. آنها اسلات های غیرقابل دسترس هستند که هنوز به طور رسمی در بازار عرضه نشده اند. آنها را به عنوان محل های ساخت و ساز در نظر بگیرید.

گزینه های رهیابی مختلف

می توانید مانند نقشه های معمولی، سانفرانسیسکو مجازی را کاوش کنید: کشیدن صفحه به اطراف، بزرگنمایی، و غیره. یکی دیگر از روش های عالی برای حرکت در شهر، فرستادن اکسپلورر خود به املاکتان است. اما علاوه بر آن، شما همچنین می توانید:

 • روی نماد پین ضربه بزنید/کلیک کنید تا مناطق مورد علاقه نشان داده شود: مدارس، موزه ها، بیمارستان ها و غیره.
 • با ضربه زدن/کلیک کردن روی نماد ساختمان، نزدیکترین املاک ثانویه در حال فروش را کشف کنید.
 • یک آدرس خاص را در آپلند پیدا کنید. اگر یک مکان مورد علاقه در سانفرانسیسکو واقعی دارید، این گزینه برای دریافت املاک یادگاری بهترین کارایی را دارد.
 • با ضربه زدن/کلیک کردن روی نماد پیاده، بلاک اکسپلورر خود را پیدا کنید.

حالا که اینها را آموختید، بیایید ببینیم کدام سبک بازی آپلند برای شما مناسب تر است!

معامله گر

معامله گر بودن به معنای دست به دست کردن املاک برای کسب حداکثر سود است. این بیشتر یک سبک بازی لانگ شات است، و بیشتر شامل سرمایه گذاری در املاکی است که با گذشت زمان ارزشمندتر می شوند.

در بازار آپلند، می توانید پورتفولیوی خود را با UPX خرید و فروش کنید یا آن را با ملک دیگری مبادله نمایید. اساساً، اگر می خواهید برای کسب سود بازی کنید، باید در دو جبهه کار کنید: خرید زمین ها در مکان های استراتژیک و خرید «خوشه هایی» از املاک ارزان تر در حداقل سه منطقه مختلف شهر.

برای اولی، باید تکالیف خود را انجام دهید. مناطق اصلی مورد علاقه در سانفرانسیسکو واقعی را در نظر بگیرید و مجموعه املاک کمیاب را فراموش نکنید! تکمیل مجموعه ها، درآمد غیرفعال شما را در قالب UPX افزایش می دهد، فارغ از رشد دارایی خالص و همه مزایایی که به همراه دارد.

همچنین سعی کنید به پیشرفت های آینده بازی فکر کنید. آپلند به ایالت ها، شهرک ها و شهرهای مختلف گسترش خواهد یافت – شاید حتی برخی کشورها را نیز در بر بگیرد! – بنابراین ممکن است منطقی باشد که به مراکز حمل و نقل نزدیک شوید.

این بازی همچنین به برگزاری رویدادهای مختلف مرتبط با مکان های مهم فرهنگی و اجتماعی شهرت دارد. برندگان معمولاً این مکان ها را در آپلند به عنوان ملک دریافت می کنند – سعی کنید در این رقابت ها حضور یابید تا شانس خود را برای به دست آوردن چیزی که واقعاً می تواند UPX زیادی برای شما به ارمغان آورد، افزایش دهید.

برای درک بهتر انواع املاک مورد تقاضا، همیشه می توانید توئیتر و دیسکورد آپلند و همچنین UplandCentral و The Upland Actions News را که توسط جامعه اداره می شود، بررسی کنید. کاوشگر املاک آپلند (Upland Property Explorer) نیز  وجود دارد که در آن می توانید آدرس ها، مالکان، قیمت های اولیه در مقابل قیمت های فعلی و موارد دیگر را جستجو کنید! آنها همچنین دارای یک بخش Shill هستند که به عنوان تبلیغات برای املاک در حال فروش فعال است.

مطمئن شوید که قیمت های منصفانه ای تعیین می کنید تا پیشنهادات شما هم رقابتی باشد و هم بازدهی مناسبی برای شما داشته باشد. همیشه حداقل بخشی از پرتفولیوی خود را هولد کنید و برخی از املاک با ارزش را در اختیار داشته باشید، زیرا به زودی می توانید آنها را با پول فیات معامله کنید.

خرید خوشه هایی از املاک، هدف متفاوتی دارد. شما می خواهید اسلات های نزدیک به یکدیگر زیادی داشته باشید تا رقابت را از بین ببرید و کارمزدهای بازدید بیشتری را در آن بلاک جمع آوری کنید و ثانیاً بتوانید برخی از آنها را با املاک در مناطق مختلف مبادله کنید.

این موضوع مهم است، زیرا پراکندگی در سطح شهر می تواند در موارد زیر به شما کمک کند:

 • فرستادن بلاک اکسپلورر به املاکتان رایگان است، بنابراین می توانید زمین های بیشتری را در طول شکار گنج پوشش دهید. و برنده شدن در شکار گنج به معنای UPX و گاهی اوقات دارایی انحصاری است!
 • شما می توانید پورتفولیوی خود را متمایز کنید و در زمینه های امیدوارکننده، جای پایی داشته باشید.
 • اگر حاشیه های خود را درست تنظیم کنید، می توانید بسیار نزدیک به نقاط مورد علاقه خرید کنید.

به خاطر داشته باشید که مبادله املاک بدون آنکه ابتدا با خریدار احتمالی صحبت کنید همیشه یک قمار است، اما اگر می خواهید زمین بیشتری را پوشش دهید، کمک زیادی می کند.

کلکسیونر

کلکسیونر بودن به معنای هولد املاک یک گروه مشابه است. می توانید خانه ها و آپارتمان های متعلق به ستاره های راک در سانفرانسیسکو واقعی، سوپرمارکت ها، سالن های خالکوبی – یا هر چیزی که دلتان می خواهد را انتخاب کنید. علاوه بر این، مجموعه هایی وجود دارد که توسط آپلند گردآوری شده است که در بالا به آنها اشاره کردیم. این مجموعه ها از شهری به شهر دیگر متفاوت هستند، اما بسته به کمیاب بودن، همه آنها دارای کد رنگی هستند. بیایید نگاهی به تفکیک مجموعه ها برای سانفرانسیسکو بیندازیم:

آبی / رده استاندارد

تازه کار – صاحب 1 ملک

سانفرانسیسکویی – صاحب 3 ملک

Sunset – صاحب 3 ملک در محله Sunset در سانفرانسیسکو (SF)

King Of The Street – صاحب 3 ملک در یک خیابان مشابه

بنفش / رده محدود

City Pro – صاحب 5 ملک در یک شهر مشابه

Mission District – صاحب 3 ملک در منطقه Mission در سانفرانسیسکو

Mission St. – صاحب 3 ملک در خیابان Mission در سانفرانسیسکو

Pacific Heights – صاحب 4 ملک در محله Pacific Heights در سانفرانسیسکو

Russian Hill – صاحب 3 ملک در محله Russian Hill در سانفرانسیسکو

Haight-Ashbury – صاحب 4 ملک در محله Haight-Ashbury در سانفرانسیسکو

نارنجی / رده انحصاری

Nob Hill – صاحب 5 ملک در محله Nob Hill در سانفرانسیسکو

Sea Cliff – صاحب 3 ملک در محله Sea Cliff در سانفرانسیسکو

Haight St. – صاحب 3 ملک در خیابان Haight در سانفرانسیسکو

Lombard St. – صاحب 3 ملک در خیابان Lombard در سانفرانسیسکو

Market St. – صاحب 3 ملک در خیابان Market در سانفرانسیسکو

قرمز / رده کمیاب

EST. 2019 – صاحب 4 ملک افتتاحیه [یعنی آنهایی که در زمان راه اندازی عرضه شدند] در آپلند

Financial District (منطقه اقتصادی) – صاحب 4 ملک در منطقه اقتصادی سانفرانسیسکو

Iconic (نمادین) – صاحب 3 مکان نمادین سانفرانسیسکو

زرد / رده فوق کمیاب

Crooked Lombard – صاحب 2 ملک در قسمت نمادین Crooked خیابان Lombard در سانفرانسیسکو

Painted Ladies – صاحب ۲ خانه Painted Ladies نمادین در سانفرانسیسکو

The Curator (متصدی) – صاحب 3 موزه در سانفرانسیسکو

در اینجا، یک نکته پیچیده وجود دارد – شما نمی توانید یک ساختمان را در چندین مجموعه داشته باشید. بنابراین هنگامی که به دنبال ملکی برای تکمیل یک مجموعه هستید، بهتر است بررسی کنید که آیا می توانید برخی از دارایی های خود را برای به حداقل رساندن ضرر تغییر دهید. اینکه چگونه مجموعه های خود را بسازید کاملاً به شما بستگی دارد. متأسفانه، هنوز نمی توانید آنها را مانند موارد پیش فرض سازماندهی کنید.

مجموعه های شخصی نیز باعث افزایش درآمد شما نمی شود. بنابراین در ابتدا، سعی کنید مجموعه های پیش فرض را تکمیل کنید تا UPX بیشتری برای خرید بیشتر به دست آورید.

شکارچیان

شکارچی بودن شاید هیجان انگیزترین کاری باشد که می توانید در آپلند انجام دهید – پرسه زدن در شهر، جستجوی گنج یا پیناتا… هر دو می توانند مقادیری UPX برای شما به ارمغان بیاورند، اما مکانیک های آنها کمی متفاوت است.

نوع اول صندوقچه های گنج معمولی شماست. آنها در رده های استاندارد، محدود و انحصاری ارائه می شوند و حاوی مقادیر زیادی ارزش از پیش تعیین شده هستند. این مقادیر می توانند UPX، ملک و غیره باشند. گنج های محدود و انحصاری هر چند وقت یکبار تولید می شوند. اما گنج های استاندارد با قیمت 100 UPX به راحتی در دسترس هستند.

به غیر از آن، پیناتاهایی وجود دارند که می توانید برای دریافت UPX به آنها ضربه بزنید. هرچه بیشتر روی آن پیناتاهای رنگارنگ ضربه بزنید یا کلیک کنید، UPX بیشتری دریافت می کنید! هر چند باید سریع باشید، زیرا فقط چند ثانیه برای این کار فرصت خواهید داشت!

به طور کلی، شکارچی بودن به معنای تعامل فعالانه با آپلند است. شما باید مراقب زمان شارژ و تولید گنج های سطح بالاتر باشید و هنگام یافتن آنها سرعت عمل به خرج دهید. حتی زمانی که در جستجوی غنایم بی پایان خود نیستید، باید برای جمع آوری ارسالی ها (Sends) – «مجوز» شما برای بازدید از املاک دیگران – در حساب کاربری خود بمانید. هنگامی که به دنبال گنج در اطراف شهر می گردید، این مجوزها مفید خواهند بود. برای دریافت ارسالی های بیشتر، روی موشک های کاغذی که در نزدیکی بلاک اکسپلورر خود مشاهده می کنید ضربه بزنید. با این حال، آنها همیشه در اطراف پرواز نخواهند کرد، بنابراین زمان بیشتری را برای چک کردن این موارد در آپلند اختصاص دهید.

به همین دلیل، شما باید املاک خود را مانند معامله گران در سراسر شهر پخش کنید. اما به جای خوشه ها، ترجیحاً 1 تا 3 ملک در هر تعداد محله و بلاک ممکن خریداری کنید. به این ترتیب، می توانید با خرج کمترین میزان ارسالی ها، در سانفرانسیسکو حرکت کنید.

قبل از اینکه به آپلند بروید…

مهم نیست که کدام سبک بازی را انتخاب می کنید، به یاد داشته باشید – هر چه ملک بیشتری بخرید، بیشترین سود را از بازی به دست خواهید آورد. با این حال، رویکرد شما آن چیزی است که تفاوت را ایجاد می کند. اما اجازه ندهید که این موضوع، چیزهای  بی شمار دیگری را که بازی ارائه می دهد تحت الشعاع قرار دهد. این بازی علاوه بر اینکه دروازه ای برای ورود به شهری است که ممکن است هزاران کیلومتر از شما دور باشد، مملو از رویدادهای چالش برانگیز اما مفید، فرصت های تجاری امیدوارکننده و حتی جوایز ویژه برای اعضای جامعه است.

منتظر چه هستید؟ ادامه دهید و اولین ملک آپلند خود را با پاداش ثبت نام 2 برابری ما دریافت کنید!

با همه مطالب راهنما، اخبار و رویدادهای درون بازی ما در توئیتر، تلگرام یا دیسکورد همراه باشید.

 

 

منبع: medium

400-1039-09-01475

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید