شنبه , خرداد 7 1401
تیتر خبرها
شش رویداد مهم رمزارز در سپتامبر 2021

شش رویداد مهم رمزارز در سپتامبر 2021 که ممکن است بازار را تحت تأثیر قرار دهد

  • شبکه آزمایشی Columbus-5 Bombay به زودی راه اندازی می شود و به روزرسانی مهمی برای شبکه ترا (Terra) خواهد بود.
  • در 12 سپتامبر، قرارداد هوشمند کاردانو راه اندازی می شود.

بازار رمزارزها تا حد زیادی متأثر از رویدادها است و طی چند سال گذشته، برخی از پلتفرم های مشهور فراتر از خدمات سرمایه گذاری به بسیاری از محصولات دیگر مانند توکن های غیر قابل تعویض (NFT) و امور مالی غیر متمرکز (دیفای) روی آورده اند. لارک دیویس، از فعالان محبوب یوتیوب و اینفلوئنسر رمزارز، در ویدئوی اخیر خود از شش رویداد مهم در سپتامبر 2021 که ممکن است بر بازار رمزارز تأثیر بگذارد، نام برد.

کوزاما

به گفته دیویس، در ماه سپتامبر وام جمعی کوزاما برگزار می شود که یکی از بزرگترین رویدادهای این صنعت در ماه های آینده خواهد بود.

با توجه به دور بعدی حراج ها که قرار است از 1 سپتامبر آغاز شود، درباره مشارکت در فروش در وام جمعی و فرآیندهای وام جمعی در فعالیت های کوزاما و پولکادات مطالعه کنید.

مهمترین جنبه این رویداد آن است که افراد شانس این را خواهند داشت که در حراج شرکت کنند، سود ببرند و در آینده کوزاما خود را پس بگیرند. در اولین دور حراج، سرمایه گذاران سود فوق العاده ای به دست آوردند. در دور دوم، چندین مدعی حضور خواهند داشت. این بدان معناست که اکوسیستم پولکادات واقعاً در حال نزدیک شدن به پاراچین های واقعی است که در کوزاما راه اندازی شده است.

NFT ها

به گفته لارک دیویس، NFT های Bored Ape Yacht Club در حراج خانه بزرگ Sotheby به حراج گذاشته می شوند.

Sotheby’s

@Sothebys

Bored Ape Yacht Club و Bored Ape Kennel Club مسیر را برای جوامع هنری NFT هموار کرده اند. چه هویت آنلاین شما باشد، چه فرهنگ مشترک، یا فقط بخواهید تقلید کنید … فروش BoredApeYC از 2 سپتامبر آغاز می شود. جزئیات در اینجا ارائه شده است: https://bit.ly/3t08Scf

حداقل قیمت کف برای اینها در حال حاضر 50 ETH است. این بسیار مهم است زیرا NFT ها امسال موجی ایجاد کردند و خانه حراج Christie اعلام کرد قصد دارد فروش بزرگی از بلاک های هنری انجام دهد.

ترا

شبکه آزمایشی Columbus-5 Bombay به زودی راه اندازی می شود و به روزرسانی مهمی برای شبکه ترا خواهد بود. پس از اتمام این امر، شاهد تعامل پذیری بهتر، سوزاندن لونار بیشتر و برنامه های گسترده تری در شبکه ترا خواهیم بود.

کاردانو

در 12 سپتامبر، قرارداد هوشمند کاردانو راه اندازی می شود. به گفته دیویس، پروژه های زیادی در حال آماده شدن برای عرضه در کاردانو هستند.

ما شاهد این هستیم که بسیاری از پروتکل های NFT، پروتکل های دیفای و غیره به محض فعال شدن قرارداد هوشمند به دنبال راه اندازی هستند.

بسیاری از افراد وارد پلتفرم خواهند شد و این امر قیمت را افزایش خواهد داد.

فدرال رزرو

21 و 22 سپتامبر نشست فدرال رزرو برگزار خواهد شد. سیاست کاهشی فدرال رزرو باعث کاهش تعداد اوراق قرضه خریداری شده توسط آن در هر ماه خواهد شد. این امر ممکن است بازار رمزارزها را تحت تأثیر قرار دهد زیرا خرید تعداد کم اوراق قرضه ممکن است باعث آشفتگی در بازار اکوئیتی شود. این ممکن است منجر به اصلاح در بازار رمزارز شود یا نشود. دیویس توضیح می دهد که بسیاری از سرمایه گذاران نهادی در زمینه رمزارز ممکن است از پوزیشن بیت کوین خارج شده و بعداً قیمت های کف را خریداری کنند.

لایحه زیرساخت ها

در 27 سپتامبر، سرنوشت لایحه زیرساخت ها تعیین خواهد شد. رهبران حزب پس از خروج از بن بست متعهد شده اند که لایحه بودجه 3.5 تریلیون دلاری و طرح زیرساختی را ارائه نمایند. لایحه زیرساخت ها شامل قوانین جامعی است که شفافیت را برای صنعت رمزارز ایالات متحده به ارمغان می آورد. این امر به بازار رمزارز مشروعیت می بخشد. دیویس معتقد است که این لایحه تأثیر مثبت خالصی بر صنعت رمزارز خواهد داشت.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0626-09-01193

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید