یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
5 رمزارز با پتانسیل بالا در ماه آگوست

5 رمزارز با پتانسیل بالا در ماه آگوست از دیدگاه تحلیلگر برتر

  • تحلیلگر لارک دیویس به برخی از آلتکوین های دارای پتانسیل اشاره می کند که شاهد توسعه بسیار زیادی خواهند بود
  • در اینجا فقط یک موضوع وجود دارد، در فهرست پنج رمزارز برتر نامی از بیت کوین به چشم نمی خورد.

با ورود به هشتمین ماه سال 2021، بازار کلی رمزارز همچنان قدرتمند است. در زمان انتشار این مقاله، بازار کلی ارزهای دیجیتال 6.4 درصد رشد کرده و ارزش بازار آن 1.63 تریلیون دلار است. از ابتدای سال 2021، سود سالانه کل فضای رمزارز بیش از 100 درصد بوده است.

لارک دیویس، تحلیلگر مشهور، پیش بینی خود را برای 5 رمزارز برتر مناسب برای سرمایه گذاری در ماه آگوست ارائه کرده است. بنابراین، بدون هیچ حرف و حدیثی، بیایید شروع کنیم!

  1. اتریوم (ETH)

در حال حاضر، اتریوم (ETH) با ارزش بازار 287 میلیارد دلار با قیمت 2463 دلار معامله می شود. دو روز پیش گزارش دادیم که اتریوم برای برگزاری یک نمایش گسترده در باقیمانده سال جاری برنامه ریزی می کند. برخی از کارشناسان بازار از اهداف 8000 تا 10000 دلاری سخن می گویند.

علاوه بر این، جامعه اتریوم بی صبرانه در انتظار هاردفورک لندن است که قرار است این هفته در 4 آگوست اجرا شود. چیزی که سرمایه گذاران را هیجان زده می کند پیاده سازی پروتکل EIP-1559 است که هزینه های ETH را می سوزاند و اساساً هزینه های تراکنش را کاهش می دهد.

این منجر به یک ساختار اقتصادی ضدتورمی می شود که به گفته لارک دیویس در بلندمدت تأثیر مثبت قدرتمندی خواهد داشت. نکته مهم دیگر EIP 3657 است که بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، زمان بندی مورد انتظار برای ادغام اتریوم 1.0 و اتریوم 2.0 را اعلام کرده است.

این یک نکته مثبت بزرگ برای سرمایه گذاران ETH است زیرا به افزایش قیمت ها کمک می کند.

  1. پالی گان (MATIC)

پالی گان که قبلاً MATIC نام داشت، امسال پیشرفت خوبی داشته است. این سولوشن مقیاس گذاری لایه 2 اتریوم، پروژه های خوبی در آستین خود دارد. توکن MATIC پالی گان تا کنون 100 برابر افزایش یافته و 9900 درصد سود به همراه داشته است. در زمان انتشار مقاله، MATIC با قیمت 1.01 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 6.7 میلیارد دلار می باشد.

تحلیلگر لارک دیویس معتقد است که پالی گان هنوز پتاسیل زیادی در خود دارد و اهداف بلند مدت آن 5 دلار و 10 دلار است. این تحلیلگر معتقد است که پالی گان از آنجا که اتریوم همچنان با مشکلات ازدحام روبرو است، به شرایط خوبی دست خواهد یافت. بنابراین، پالی گان نیاز کاربران به مقیاس پذیری در بلاکچین اتریوم را برآورده می کند.

بنابراین، تا زمانی که اتریوم به حل و فصل مسائل مربوط به مقیاس پذیری ادامه می دهد، پروژه هایی مانند پالی گان می توانند عملکرد خوبی داشته باشند. علاوه بر این، پالی گان از سوی مارک کوبان، کارآفرین فناوری مورد حمایت بسیار قرار گرفت.

پالی گان از طریق بخش جدید خود موسوم به Polygon Studios، وارد اکوسیستم بازی های بلاکچین و NFT شده است. این بخش بر انتقال دنیای وب 2.0 به وب 3.0 متمرکز خواهد بود.

  1. ترا (LUNA)

سومین کوین در لیست این تحلیلگر، LUNA متعلق به ترا می باشد. پروتکل آینه ای آن به کاربران کمک می کند تا برای سهام های سنتی مانند اپل و مایکروسافت بازارساز باشند. بنابراین، به ایجاد پل بین دنیای رمزارز و وال استریت کمک می کند.

علاوه بر این، برخی پروژه های هیجان انگیز دیگر نیز وجود دارد! ترا اخیراً 150 میلیون دلار بودجه برای ایجاد اکوسیستم دیفای خود جمع آوری کرده است. نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشت به روزرسانی آتی Columbus-5 در ترا است. سه به روزرسانی کلیدی که در اکوسیستم ترا انجام خواهد شد عبارتند از:

  • سوخت تمام سینیورژها
  • ارتقاء به استارگیت – که این امر امکان مهاجرت IBC و protobuf را فراهم می کند (با سرعت انتقال 10x تا 100 x).
  • راه اندازی Ozone و Wormhole.

استیبل کوین وابسته به دلار اکوسیستم ترا، UST است. بنابراین، اگر می خواهید UST را منتشر کنید، کاربران باید LUNA را بسوزانند. این امر باعث ایجاد فشار عرضه بر ارز دیجیتال می شود و قیمت آن را بالاتر می برد.

ارتقاء به استارگیت، LUNA را به اکوسیستم بلاکچین متصل به هم کازماس می آورد. بنابراین، IBC متعلق به LUNA (پروتکل ارتباط بین بلاکچین) به کاربران اجازه می دهد تا در حین اجرای قراردادهای هوشمند چند زنجیره ای، توکن ها را در بین مناطق مختلف انتقال دهند.

علاوه بر این، به روزرسانی Columbus-5، راه اندازی Ozone و Wormhole را به همراه خواهد داشت. Ozone یک پروتکل دیفای متقابل بیمه است که پوشش گسترده خطرات ناشی از نقص فنی در اکوسیستم دیفای ترا را تسهیل می کند. این امر به رشد بیشتر اکوسیستم دیفای ترا کمک می کند.

Warmhole به عنوان پل ارتباطی ترا به سولانا عمل می کند. چندین پروژه در سولانا هم اکنون از استیبل کوین UST استفاده می کنند. اما در حال حاضر فقط نسخه ERC-20 از UST را می توان بر روی سولانا منتقل کرد، اما این اصطکاک را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. Warmhole با ایجاد یک پل مستقیم از ترا به سولانا این اصطکاک را کاهش می دهد و این امر منجر به مقبولیت بیشتر UST می شود.

  1. پولکادات (DOT)

لارک دیویس در حال حاضر در مورد اکوسیستم پولکادات (DOT) بسیار خوشبین است. در زمان انتشار مقاله، توکن DOT 13.5 درصد رشد کرده و با قیمت 16.42 دلار معامله می شود، در حالی که ارزش بازار آن معادل 18 میلیارد دلار می باشد. قیمت پولکادات (DOT) در اوج روند گاوی در اواسط ماه مه 2021، تا 50 دلار افزایش یافت.

این تحلیلگر نسبت به اکوسیستمی که پیرامون پولکادات در حال رشد است دیدگاهی بسیار صعودی دارد. کوزاما، یکی از اولین شبکه های مستقر در پولکادات که یک شبکه مقیاس پذیر چند زنجیره ای است، محبوبیت زیادی به دست آورده است. کوزاما با استفاده از پاراچین های متعدد خود توانسته است پس از اولین حراج پاراچین خود، تا 10 درصد از توکن های بومی KSM خود را قفل کند.

بنابراین، فعال شدن کوزاما یک شاخص صعودی بزرگ برای پولکادات می باشد زیرا به تحقق رویای بزرگ فعالسازی چند پاراچین در شبکه پولکادات کمک می کند. لارک دیویس همچنین پیش بینی می کند که حراج های پاراچین برای پولکادات به زودی برگزار خواهد شد. بنابراین با وجود همه این هیاهوها در اطراف، قیمت DOT می تواند روند صعودی بیشتری را بپیماید.

  1. کاردانو (ADA)

کاردانو در سال 2021 یک روند گاوی قوی را ثبت کرد و از نظر ارزش بازار جایگاه پنجمین رمزارز بزرگ را به خود اختصاص داد. در زمان انتشار مقاله، ADA کاردانو با قیمت 1.31 دلار معامله می شود و از ابتدای امسال 60 درصد افزایش یافته است.

بلاکچین کاردانو اخیراً شاهد فروش توکن روی پلتفرم خود بوده است. به علاوه، این پلتفرم به پلتفرم ترجیحی برای بازار به سرعت در حال ظهور NFT تبدیل شده است.

علاوه بر این، کاردانو برای رشد آتی و به دست آوردن سهم بیشتری از بازار حرکت هایی کلیدی انجام می دهد. استراتژی سرمایه گذاری cFund که توسط چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو توسعه یافته است، با افزایش توانایی قراردادهای هوشمند، شتاب بیشتری می گیرد. گزارش شده است که قراردادهای هوشمند در کاردانو تا سپتامبر سال جاری فعال می شوند.

اگرچه کاردانو در اجرای برخی پروژه های کلیدی خود با تأخیرهای زیادی مواجه شده است، اما بنیانگذار کاردانو سخت روی آن کار کرده است. لارک دیویس معتقد است که قراردادهای هوشمند کاردانو مطمئناً تا پایان سال جاری فعال خواهند شد. به طور کلی، به نظر می رسد که آلتکوین ها می توانند در ماه آینده پیشتاز باشند.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0522-09-01114

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید