شنبه , مرداد 22 1401
تیتر خبرها
بیت کوین

سی امین بانک برتر پاناما «دوستدار بیت کوین» است و از خدمات رمزارز استقبال می کند

بانک پانامایی Towerbank در مجموعه ای از توئیت ها و میم ها، درهای خود را به روی مشتریان بیت کوین و رمزارز باز می کند.

مسیر پذیرش رمزارز در پاناما هموارتر می گردد. Towerbank، یک موسسه مالی پانامایی با بیش از 200 کارمند و 40 سال تجربه بانکی، خود را دوستدار بیت کوین (BTC) معرفی کرده است و راه را برای حساب های رمزارز هموار می نماید.

در مجموعه ای از توئیت ها و اطلاعات فاش شده از یک جلسه بلاکچین در پاناما سیتی، پایتخت پاناما، این بانک درهایی را به روی جامعه رمزارز باز می کند. در طول این جلسه بلاکچین که توسط اتاق تجارت دیجیتال و بلاکچین پاناما در روز پنجشنبه برگزار شد، نمایندگان Towerbank از علاقه مندان به رمزارزها دعوت کردند تا در این بانک حساب باز کنند.

بر اساس گزارش ها، گابریل کامپا، معاون محصول Towerbank، گفته است که مشتریان رمزارز دچار «مشکلاتی» که معمولاً شهروندان پانامایی در هنگام انجام فعالیت های رمزارز در بانک با آن مواجه می شوند، نخواهند شد.

tweet

کریستوبال پریرا، مدیر اجرایی اجلاس بلاکچین Latam و یکی از شرکت کنندگان جلسه با Towerbank و Campa، گفت: «Towerbank دوستدار رمزارز است.» او در توئیتی اعلام کرد که علاقه مندان به رمزارز می توانند «بدون ترس برای باز کردن حساب و سپرده گذاری برداشت ها از صرافی ها به این بانک بیایند.»

روز شنبه، پستی در حساب رسمی توئیتر تاوربانک منتشر شد با عنوان «سلام، جامعه رمزارز!» و بدین ترتیب شایعات مبنی بر اینکه سی امین بانک برتر پانامایی از علاقه مندان به رمزارز در آمریکای لاتین استقبال می کند را تأیید نمود. این توئیت از آن زمان در پروفایل پین ​​شده است.

tweet1

بر اساس گزارش ها، تراکنش های مربوط به رمزارز تا سقف 5000 دلار در ماه محدود شده اند و این بانک سرویس مستقیم رمزارز به رمزارز را ارائه نمی کند. این اقدام، اشاره ای به جامعه رمزارز است مبنی بر اینکه دارایی های دیجیتال کمتر از یک مقدار معین را می توان بدون هیچ مانعی در بانک استفاده کرد.

تاوربانک از آن زمان توئیت هایی را بازنشر کرده است که نشان می دهد مشتریان می توانند حساب های رمزارز خود مانند بایننس را مستقیماً به حساب های بانکی تاوربانک خود متصل کنند، اما هیچ بیانیه رسمی در این مورد ارائه نشده است.

موجی از احساسات هواداری از رمزارزها در پاناما به وجود آمده است، اما رئیس جمهور در ماه مه اعلام کرد که به این زودی ها، صورت حسابی در قالب رمزارز صادر نخواهد شد. از نظر برخی از مفسران، این اقدام بانک که در راستای حمایت از رمزارز می باشد نه تنها وسیله ای برای بهبود شهرت رمزارزهاست، بلکه برای تنوع بخشیدن به پایگاه مشتریان آن، و گسترش به جامعه رمزارز پول محور می باشد.

در نهایت، زمانی که حساب توئیتر به بازنشر میم ایجاد شده توسط یکی از فعالان بیت کوین به نام آلدو آنتی وری پرداخت، بانک اعتبار فعال بیت کوین خود را به وضوح ابراز نمود. در این توئیت، ساختمان پرچمدار تاوربانک، واقع در منطقه مالی شهر پاناما، از چشم های لیزری مناسب بیت کوین استفاده می کند.

tweet2

کوین تلگراف جهت دریافت اظهار نظرات با تاوربانک تماس گرفته است و در اسرع وقت مقاله را به روزرسانی می کند.

 

منبع: cointelegraph

401-0324-09-01782

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید