جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
10 کوین رمزارز متاورس با عرضه در گردش بیش از 1 میلیارد

10 کوین رمزارز متاورس با عرضه در گردش بیش از 1 میلیارد

بازارهای رمزارز در این هفته عملکرد بسیار خوبی داشته اند و کوین های متاورس نیز از این قاعده مستثنی نیستند. پس از تغییر نام فیس بوک به متا، جای تعجب نیست که شاهد افزایش محبوبیت کوین های رمزارز متاورس بوده ایم. برخی از معامله گران به دنبال کوین های دارای عرضه بالا هستند زیرا آنها معمولاً قیمت واحد پایینی دارند. این مقاله به بررسی 10 کوین رمزارز متاورس برتر می پردازد که عرضه در گردش آنها بیش از 1 تریلیون است که این فهرست بر اساس عرضه فعلی، از کمترین به بیشترین مرتب شده است.

مطالب

  1. تتا (THETA) – 1 میلیارد
  2. ردفاکس لبز (RFOX) – 1.3 میلیارد
  3. دیسنترالند (MANA) – 1.82 میلیارد
  4. وکس (WAXP) – 1.87 میلیارد
  5. استار اطلس (ATLAS) – 2.1 میلیارد
  6. وراسیتی (VRA) – 4.4 میلیارد
  7. بلاک توپیا (BLOK) – 8.3 میلیارد
  8. رادیو کاکا (RACA) – 181 میلیارد
  9. استارلینک (STARL) – 9.9 تریلیون
  10. یوفو گیمینگ (UFO) – 25.7 تریلیون

تتا (THETA) – 1 میلیارد

THETA خود را به عنوان نسل بعدی بلاکچین ویدیو و سرگرمی معرفی می کند. این پلتفرم شامل یک بازار NFT و یک کد کاملاً منبع باز موجود در Github می باشد.

THETA دارای شرکای قابل توجهی برای نودهای اعتبارسنجی سازمانی خود است، از جمله گوگل، سونی، سامسونگ، بایننس، بلاکچین و غیره. در 14 دسامبر، کیتی پری مجموعه NFT خود را در بازار THETA منتشر کرد که در نهایت به موفقیت بزرگی رسید.

در زمان نگارش مقاله، THETA با 2.58% افزایش در 24 ساعت گذشته، با قیمت 4.92 دلار معامله می شود. ارزش بازار آن 4.9 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 220 میلیون دلار می باشد.

عرضه در گردش THETA معادل 1 میلیارد است و می توانید آن را از طریق بایننس، هیوبی گلوبال، کوکوین، Gate.io، Crypto.com، بیت هامب و سایر صرافی ها خریداری کنید.

ردفاکس لبز (RFOX) – 1.3 میلیارد

ردفاکس لبز (RedFOX Labs) در حال ساخت متاورس برای همه است. چشم انداز آن این است که رهبر جهانی در سطح بعدی تجارب متاورس همه جانبه متمرکز بر رسانه، بازی و پاداش باشد.

ردفاکس دارای توکنی به نام RFOX است که کل اکوسیستم را تأمین می نماید و به عنوان پرداخت عمل می کند. RFOX همچنین توکنی است که برای کارمزد معاملات، استخرهای نقدینگی و NFT ها استفاده می شود.

علاوه بر این، ردفاکس لبز یک فضای مجازی با ۲۵ فروشگاه ممتاز موسوم به RFOXVALT را در اختیار دارد. RFOXVALT یک تجربه اکتشافی خرید و خرده فروشی کاملاً فراگیر است که عناصر بازی و اشکال متاورس ردفاکس را ترکیب می کند.

در زمان نگارش این مقاله، RFOX با قیمت 0.1253 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 2% افزایش یافته است. RFOX دارای ارزش کل بازار 140 میلیون دلار با حجم 24 ساعته 5.4 میلیون دلار است. مجموع عرضه آن 2 میلیارد و عرضه در گردش آن 1.31 میلیارد می باشد.

می‌توانید RFOX را از طریق صرافی هایی مانند کوکوین، Gate.io و یونی سواپ خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، کوکوین یا یونی سواپ را توصیه می کنیم.

دیسنترالند (MANA) – 1.82 میلیارد

دیسنترالند (Decentraland) یک متاورس سه بعدی مبتنی بر بلاکچین است که بر روی اتریوم ساخته شده است و به بازیکنان اجازه می دهد قطعه زمین بخرند و جهان مجازی را کاوش کنند. تجربیات مختلفی مانند کازینو، کنسرت، گالری و موارد دیگر در آن وجود دارد.

دیسنترالند از فوریه 2020 در اختیار عموم قرار گرفته است و طولانی ترین پروژه متاورس سه بعدی در حوزه رمزارز می باشد. هر کسی می تواند با مراجعه به وب سایت رسمی آنها و اتصال با استفاده از متامسک، دیسنترالند را بررسی کند. مطمئن شوید که کیف پول شما روی زنجیره اتریوم تنظیم شده است و از کاوش لذت ببرید!

در زمان نگارش این مقاله، توکن MANA متعلق به دیسنترالند با قیمت 3.61 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 1 میلیارد دلار می باشد. ارزش بازار آن 6.5 میلیارد دلار و عرضه در گردش آن 1.82 میلیارد MANA است.

می‌توانید MANA را از طریق بایننس، صرافی کوین بیس، هیوبی گلوبال، کوکوین، FTX، کراکن، Crypto.com و سایر صرافی ها خریداری کنید.

وکس (WAXP) – 1.87 میلیارد

وکس (WAX) مخفف «تبادل دارایی در سراسر جهان (Worldwide Asset Exchange)» است. وکس اثبات شده ترین بلاکچین سازگار با محیط زیست جهان برای NFT ها، کالکتیبل ها و بازی های مبتنی بر بلاکچین است. این شرکت با برندهای بزرگی مانند Street Fighter، Saw، Atari و بسیاری موارد دیگر، مشارکت داشته است.

WAXP توکن بومی پلتفرم وکس می باشد که دارای بلاکچین خاص خود با مکانیزم اجماع اثبات سهام است.

در زمان نگارش این مقاله، WAXP با قیمت 0.4881 دلار معامله می شود. WAXP دارای حجم معاملات 24 ساعته 58 میلیون دلار و ارزش بازار 914 میلیون دلار است. می توانید WAX را از طریق بایننس، هیوبی گلوبال، کوکوین، بیت هامب، Crypto.com، بیترکس و سایر صرافی ها خریداری کنید.

استار اطلس (ATLAS) – 2.1 میلیارد

استار اطلس (Star Atlas) یک متاورس مجازی نسل بعدی است که بر روی سولانا ساخته شده است. این یک بازی استراتژیک و کاوش در فضا است که در حال حاضر یکی از مورد انتظارترین پروژه های موجود در بازار است.

بازیکنان می توانند ثروت خود را در خانه های خود در فضا بسازند، سیارات و ستارگان مختلف را کشف و فتح کنند و به اکوسیستم بین کهکشانی استار اطلس بپیوندند.

استار اطلس دارای یک بازار است که به بازیکنان امکان می دهد منابع را در داخل و خارج از بازی معامله کنند. علاوه بر این، استار اطلس دارای شهرک های استخراج نیز می باشد که مناطق غنی از منابع فعالیت اقتصادی هستند.

در زمان نگارش این مقاله، ATLAS با قیمت 0.1102 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 26 میلیون دلار است. ATLAS دارای 2.16 میلیارد عرضه در گردش و ارزش بازار 234 میلیون دلار می باشد.

می توانید ATLAS را از طریق FTX، Gate.io، Raydium، Serum DEX، MEXC، AscentEx (بیتمکس) و سایر صرافی ها خریداری کنید.

وراسیتی (VRA) – 4.4 میلیارد

وراسیتی (Verasity) خود را به عنوان یک پروتکل و پلتفرم لایه محصول برای ورزش های الکترونیکی و سرگرمی های ویدیویی توصیف می کند. این پلتفرم بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است و مأموریت آن افزایش تعامل و درآمد تبلیغات برای ناشران و تبلیغ کنندگان است.

VRA دارای یک پروتکل اثبات نمایش است که تعامل ارگانیک و درآمد تبلیغات را در پلتفرم افزایش می دهد. وراسیتی همچنین دارای یک Adstack اختصاصی، پخش کننده ویدئو و پاداش های VRA در لایه محصول خود است.

در زمان نگارش این مقاله، VRA با قیمت 0.04 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 77 میلیون دلار می باشد. ارزش بازار آن 172 میلیون دلار و عرضه در گردش آن 4.47 میلیارد توکن است.

می توانید VRA را از طریق چندین صرافی بزرگ از جمله کوکوین، Gate.io، یونی سواپ، بیترکس و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، کوکوین یا یونی سواپ را توصیه می کنیم.

بلاک توپیا (BLOK) – 8.3 میلیارد

بلاک توپیا (Bloktopia) یک دنیای متاورس مجازی است که دارای یک آسمان خراش 21 طبقه است. کاربران می توانند طبقات مختلف آسمان خراش را کاوش کنند که هر کدام مجموعه ای متفاوت از تجربیات را ارائه می دهند. بازیکنان از طریق مالکیت املاک و مستغلات، درآمد تبلیغات، بازی های کسب درآمد و موارد دیگر به کسب درآمد خواهند پرداخت.

در زمان نگارش این مقاله، بلاک توپیا با قیمت 0.08809 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 734 میلیون دلار است. عرضه در گردش BLOK 8.34 میلیارد و ارزش بازار آن 724 میلیون دلار است.

می توانید BLOK را از طریق کوکوین، Gate.io، OKEx، QuickSwap، Bitrue، Bitmark، DODO Polygon و سایر صرافی ها خریداری کنید.

رادیو کاکا (RACA) – 181 میلیارد

رادیو کاکا (Radio Caca) مدیر انحصاری NFT مایا ماسک است. RACA توکن بومی یونیورسال متاورس (Universal Metaverse) می باشد. متاورس USM یک دنیای سیاره ای سه بعدی است که در آن کاربران می توانند صاحب زمین ها شوند، در املاک خود فروشگاه بسازند، و بازی های مختلفی را انجام دهند یا خلق کنند.

رادیو کاکا همچنین یک سازمان غیرمتمرکز (DAO) است که توسط افراد اینترنت مادرزاد در سراسر جهان اداره می شود.

در زمان نگارش این مقاله، RACA با قیمت 0.003584 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 199 میلیون دلار است. ارزش بازار آن 646 میلیون دلار و عرضه در گردش آن 181.85 میلیارد دلار می باشد.

می توانید RACA را از طریق Poloniex، Gate.io، پنکیک سواپ، MEXC و سایر صرافی ها خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، پنکیک سواپ بهترین گزینه است زیرا کارمزدهای پایینی دارد و فاقد محدودیت های GEO می باشد.

استارلینک (STARL) – 9.9 تریلیون

استارلینک (Starlink) به دنبال ساخت اولین متاورس واقعاً غیر متمرکز است. این پلتفرم، خود را به عنوان اولین پروژه مجازی غیرمتمرکز متعلق به جامعه توصیف می کند. STARL بر روی اتریوم ساخته شده است و توکن حاکمیتی برای اکوسیستم استارلینک می باشد.

STARL به کاربران امکان خرید، فروش و معامله اقلام مجازی مانند ماهواره ها، فضاپیماها و زمین ها را می دهد. کاربران در حال حاضر می توانند با متامسک ثبت نام نمایند و به صورت رایگان یک پروفایل در استارلینک ایجاد کنند. متأسفانه، ارزان ترین اقلام برای استارلینک تقریباً 40000 دلار هزینه دارند که سرمایه گذاری قابل توجهی است.

مجموع عرضه STARL معادل 10 تریلیون می باشد و عرضه در گردش آن 9.9 تریلیون است. در زمان نگارش این مقاله، ارزش بازار استارلینک 373 میلیون دلار می باشد.

می توانید توکن استارلینک را از طریق چند صرافی از جمله OKEx، Gate.io، یونی سواپ، شیبا سواپ و غیره خریداری کنید. اگر در ایالات متحده هستید، توصیه می کنیم از یونی سواپ برای معامله STARL استفاده کنید.

یوفو گیمینگ (UFO) – 25.7 تریلیون

یوفو گیمینگ (UFO Gaming) یک پلتفرم بازی غیرمتمرکز است که بر روی اتریوم ساخته شده است و چشم انداز آن ایجاد پلی بین بازی های سنتی و فناوری بلاکچین است.

یوفو گیمینگ دارای رمزارزی به نام UFO است که توکن یوتیلیتی بومی مورد استفاده در دارک متاورس (Dark Metaverse) می باشد. هر سیاره در متاورس یوفو گیمینگ مجموعه ای منحصر به فرد از بازی ها را شامل می شود و به بازیکنان این امکان را می دهد که قطعات زمین را از طریق NFT خریداری کنند.

در زمان نگارش این مقاله، یوفو گیمینگ با قیمت 0.000024 دلار معامله می شود و حجم معاملات 24 ساعته آن 22 میلیون دلار است. 25.7 تریلیون توکن UFO با ارزش بازار 609 میلیون دلار وجود دارد.

می توانید UFO را از طریق کوکوین، یونی سواپ، Gate.io، MEXC، LBank، 0x Protocol، شیبا سواپ و سایر صرافی ها خریداری کنید.

 

 

منبع: nulltx

400-1006-09-01442

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید