پنجشنبه , آذر 17 1401
تیتر خبرها
متاورس

در فصل متاورس، قیمت دیسنترالند، سندباکس، افینیتی بیش از 25% افزایش یافت

در فصل کوین های متاورس قرار داریم، و در حالی که بیت‌کوین و اتریوم به مبارزه ادامه می دهند، شاهد افزایش قیمت های باورنکردنی از سوی پروژه های برتر متاورس مانند دیسنترالند (MANA)، سندباکس (SAND) و افینیتی (EFI) هستیم. تمام پروژه های ذکر شده در بالا در 24 ساعت گذشته بیش از 25% افزایش یافته اند! بیایید نگاهی به برخی از برندگان برتر امروز بیندازیم و ببینیم آینده این رمزارزها چه خواهد بود.

لیست زیر بر اساس قیمت به دست آمده در 24 ساعت گذشته، از کمترین به بیشترین، ارائه شده است.

دیسنترالند (MANA) 5.02 دلار، 24.86% افزایش

دیسنترالند شناخته شده ترین کوین متاورس در بازار است. با افزایش قیمت اخیر، دیسنترالند اکنون ارزشمندترین کوین متاورس به شمار می رود که اخیراً از اکسی اینفنیتی پیشی گرفته است. با افزایش قیمت امروز MANA، دیسنترالند به بالاترین قیمت تاریخی یعنی 5.42 دلار رسید.

در اخبار اخیر، دیسنترالند از بزرگترین خرید زمین متاورس که تا کنون بی سابقه بوده است خبر داد. Tokens.com و Metaverse Group یک ملک 116 قطعه ای را تهیه کردند که بیش از 2.4 میلیون دلار هزینه داشت!

tweet

@dcllandbot  مدارهای خود را سوزاند، ما مفتخریم که بزرگترین خرید زمین متاورس را به طور رسمی اعلام کنیم! به @tokens_com  و @Metaverse_Group برای تهیه یک ملک 116 قطعه ای در حوزه مد DCL تبریک می‌گوییم. و اگر در صنعت مد هستید – آماده شوید!

این موضوع که یک ملک مجازی با قیمت بیشتری نسبت به خانه های اکثر مردم به فروش برسد دیوانه کننده است، که نشان می دهد پروژه های متاورس چقدر می توانند ارزشمند باشند.

MANA به عنوان رهبر تمام پروژه های متاورس و گزینه محبوب من، هولد بلندمدت فوق العاده ای برای سال 2022 خواهد بود. انتظار می‌رود که تبلیغات متاورس در سال آینده ادامه یابد و پیشگامان در این فضا مطمئناً از روند در حال ظهور بهره مند خواهند شد.

اگر می خواهید مقداری MANA داشته باشید، می توانید این توکن را در اکثر صرافی های اصلی خریداری کنید. برخی از صرافی های برتر برای دیسنترالند عبارتند از: بایننس، صرافی کوین بیس، هیوبی گلوبال، کوکوین. اگر مقیم ایالات متحده هستید، کوکوین یا صرافی کوین بیس را توصیه می کنم.

عرضه کل دیسنترالند معادل 2.19 میلیارد و عرضه در گردش آن 1.82 میلیارد می باشد. در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات 24 ساعته MANA معادل 8.9 میلیارد دلار بوده است و ارزش بازار آن نیز 9.4 میلیارد دلار می باشد.

افینیتی (EFI) 2.23 دلار، 31.31% افزایش

افینیتی، متاورس بلاکچین است که توسط تیم Enjin توسعه یافته است و EFI اولین پاراتوکن در شبکه افینیتی است. اگر با استاندارد پاراتوکن آشنا نیستید، باید بدانید مشابه استانداردهای توکن ERC-20 یا BEP-20 است اما امکان پشتیبانی بین زنجیره ای را فراهم می کند. به عبارت دیگر، استاندارد توکن جدید به شما امکان می دهد توکن هایی را از پلتفرم های دیگر بیاورید و آنها را به عنوان پاراتوکن در پاراچینی مانند افینیتی ارائه کنید.

Enjin coin تیم پشتیبان افینیتی است و به عنوان یکی از رهبران فضای NFT شناخته می شود. Enjin که در سال 2009 راه اندازی شد، یکی از طولانی ترین پروژه های موجود در بازار است. در طول سال ها، ENJ به طور مداوم توانسته است به تغییر خود ادامه دهد تا با روندهای در حال ظهور رمزارز همگام شود.

در اخبار اخیر، تیم افینیتی از یک صندوق EFI 200 میلیون دلاری (به ارزش 450 میلیون دلار در زمان نگارش مقاله) برای تأمین پاراچین افینیتی خبر داد. این صندوق EFI برای ارائه پاداش به شرکت کنندگان وام جمعی افینیتی تعبیه شده است و به کاربران اجازه می دهد با وام دادن DOT خود، EFI به دست آورند. متأسفانه، این سرویس برای شهروندان ایالات متحده در دسترس نیست.

افینیتی با ارزش بازار 380 میلیون دلاری، هنوز یک بازیگر نسبتاً کوچک در فضای متاورس است، اما با توجه به واکنش بازار، تعجب آور نخواهد بود که ارزش EFI تا پایان سال به حداقل 500 میلیون دلار برسد.

شما می توانید EFI را در بسیاری از صرافی ها خریداری کنید که برخی از آنها عبارتند از: Gate.io، Coinlist Pro، Poloniex، OKEx، Crypto.com و Uniswap. اگر مقیم ایالات متحده هستید، Crypto.com را به شدت توصیه می کنم.

کل عرضه افینیتی معادل 2 میلیارد و عرضه در گردش آن 169 میلیون است. در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات 24 ساعته EFI معادل 83 میلیون دلار بوده است و ارزش بازار آن نیز 385 میلیون دلار می باشد.

Sandbox (SAND) 7.42 دلار، 34.47% افزایش

سندباکس مورد انتظارترین پروژه متاورس در بازار است و جای تعجب نیست که شاهد افزایش بیش از 30 درصدی قیمت SAND در 24 ساعت گذشته باشیم. بازار در حالی که در انتظار انتشار نسخه آلفای بازی آنها در 29 نوامبر است با افزایش همراه بوده است.

امروز، سندباکس از قرعه کشی برای 1000 مجوز عبور خبر داد که به کاربران امکان می دهد به تمام محتوا و جوایز آلفا دسترسی داشته باشند. به خاطر داشته باشید که نسخه آلفا برای عموم آزاد خواهد بود و هر کسی می تواند از HUB بازدید کند و 3 تجربه موجود را در زمان راه اندازی بررسی کند.

به منظور شرکت در این قرعه کشی شما باید LAND در اختیار داشته باشید که می توانید آن را از صرافی های مختلف خریداری کنید. برخی از صرافی های برتر برای خرید LAND عبارتند از: بایننس، هیوبی گلوبال، کوکوین، بیت هامب، و یونی سواپ. اگر مقیم ایالات متحده هستید، کوکوین را به شدت توصیه می کنم.

SAND در زمان نگارش این مقاله با قیمت 7.5 دلار و با حجم معاملات 24 ساعته 9.7 میلیارد دلار معامله می شود. ارزش بازار فعلی سندباکس 6.6 میلیارد دلار است که آن را به عنوان سومین پروژه بزرگ متاورس پس از دیسنترالند و اکسی اینفنیتی قرار می دهد.

با راه اندازی نسخه آلفا در 29 نوامبر، واضح است که بازار دچار هیاهو شده است. من تعجب نخواهم کرد اگر قیمت SAND قبل از پایان هفته یک روند صعودی دیگر را تجربه کند.

کل عرضه SAND معادل 3 میلیارد و عرضه در گردش آن 892 میلیون است. در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات 24 ساعته SAND معادل 892 میلیون دلار بوده است و ارزش بازار آن نیز 6.8 میلیارد دلار می باشد.

 

 

منبع: nulltx

400-0908-09-01376

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید