یکشنبه , مرداد 23 1401
تیتر خبرها
سیستم مدیریت ریسک P2P بایننس

بایننس سیستم مدیریت ریسک P2P خود را ارتقاء می دهد

بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان از نظر حجم معاملات، در راستای محافظت از کاربران خود، از به روزرسانی جدید سیستم مدیریت ریسک Peer-2-Peer (P2P) خود رونمایی کرد. بر اساس اطلاعیه ای که توسط این صرافی به اشتراک گذاشته شده است، این اقدام برای افزایش امنیت P2P آن انجام می شود زیرا این پلتفرم معاملاتی شاهد رشد سرسام آور کاربران در نیمه اول سال بود.

به روزرسانی اصلی شامل افزودن الزامات جدید به تبلیغات خرید و فروش در P2P بایننس می باشد. هدف از این اقدام آن است که تمام تبلیغات بی کیفیت، غیرفعال یا غیرقابل اعتماد را تا 99% کاهش دهد. این صرافی همچنین خاطر نشان کرد که منطق انطباق خود را ارتقاء داده تا معامله گران فقط با معامله گران مورد اعتماد و مرچنت های تأیید شده جفت شوند. این شرکت در اطلاعیه به اشتراک گذاشته شده گفت:

«در نیمه اول سال 2021، P2P بایننس بیش از هر زمان دیگری شاهد ورود کاربران بود، به طوری که این رقم 10 برابر افزایش یافت و به بیش از 1 میلیون کاربر فعال در هفته رسید. ما مسئولیت خود را در زمینه تضمین تجربه ایمن همه کاربرانمان جدی می گیریم. با ایمن سازی پلتفرم خود از طریق اقدامات امنیتی پیشرو در صنعت و اجرای طرح ابتکاری آموزش کاربران برای به حداکثر رساندن آگاهی از بهترین شیوه ها، امیدواریم شاهد حضور کاربران بیشتری در دنیای رمزارز باشیم.»

در مجموع، بایننس می گوید در برخی از بازارهای خود، محدودیت برداشت T+1 را برای محافظت از وجوه کاربران و همچنین ارتقای الگوریتم های خود برای تشخیص سریع فعالیت های مشکوک بر روی پلتفرم و محدود کردن فعالیت های معاملاتی بازیگران مخرب احتمالی، اعمال کرده است.

پلتفرم های P2P به راحتی مستعد گسترش بازیگران مخرب هستند که تجارب معاملاتی مشتریان را تحت تأثیر قرار می دهند. کاربران در کشورهایی مانند نیجریه که فعالیت های مربوط به رمزارز ممنوع است، به تجربه معاملات P2P بایننس متکی هستند و این به روزرسانی کمک بیشتری به این بازار در حال رشد می کند.

آیا به روزرسانی ریسک P2P یک پیشرفت نظارتی است؟

بایننس اخیراً تحت بررسی چندین مقام نظارتی در سراسر جهان قرار گرفته است. علاوه بر این، صرافی بایننس در مراکز مهم رمزارز از جمله انگلستان، هنگ کنگ و کره جنوبی و غیره دچار ممنوعیت های گسترده ای شده است.

همانطور که پیش تر توسط Coingape گزارش شده بود، این صرافی رمزارز اخیراً همه جفت های معاملاتی مربوط به وون کره را به حالت تعلیق درآورده است. به علاوه، این صرافی تمام برنامه های مرچنت P2P و پشتیبانی زبان کره ای خود را متوقف کرد، و همچنین گزینه پرداخت با پشتوانه وون کره ای را غیر فعال نمود.

تمام این اقدامات بخشی از تلاش این صرافی برای بازگشت به مسیر تطبیق با مقررات نظارتی است، اقدامی طولانی مدت که ممکن است برکناری مدیرعامل شرکت، چانگ پنگ ژائو از سمت خود را نیز شامل گردد.

 

 

منبع: coingape

400-0555-09-01147

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید