یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
دادخواست XRP

اظهارنظرهای محتاطانه در مورد دادخواست XRP، و آنچه شوارتز گفته است

مباحث پیرامون دادخواست SEC ایالات متحده علیه Ripple Labs تحت تأثیر انبوهی از پیشنهادها و پاسخ ها و مخالفت های ارائه شده توسط هر دو طرف قرار دارد. واضح است که علی رغم سرعت پیگیری این پرونده، این موضوع همچنان موجب واکنش بسیاری از افراد از جمله وکلایی مانند جرمی هوگان و جسی هاینز شده است.

به طور معمول انتظار می رود طرفین درگیر در مورد کل موضوع، خصوصاً در چنین دادرسی های با ولتاژ بالا، محتاطانه اظهار نظر کنند. با این حال، این بار چنین اتفاقی نیفتاده است، زیرا شاکیان از فرصت های پی در پی برای مبارزه با پرونده در مجامع عمومی استفاده می کنند. مدیر عامل شرکت، گارلینگهاوس به طور ویژه یکی از شرکت کنندگان فعال بوده است و اکنون به نظر می رسد که مدیر ارشد فناوری، دیوید شوارتز نیز به این عرصه پیوسته است.

البته لازم به ذکر است که شوارتز، که آخرین مهمان یک قسمت از برنامه Thinking Crypto بود، صحبت خاص و جدیدی اظهار نکرد. این مدیر ارشد فناوری به تکرار نکاتی پرداخت که قبلاً توسط ریپل و گارلینگهاوس بیان شده بود،

«همه از آنها [SEC] درخواست کرده اند نوعی خط مشی یا نوعی دستورالعمل یا راهی به منظور فهمیدن اینکه چه چیزی مجاز است و چه چیزی مجاز نیست، تبیین نمایند و آنها هیچ شفافیتی ارائه نکرده اند.»

علاوه بر این، وی اضافه کرد که در برابر مشکلات قضایی ذاتی ایالات متحده، «آنها [SEC] همه چیز را در بلاتکلیفی گذاشته اند و این فقط نوآوری را از ایالات متحده خارج می کند.»

چند ماه قبل طی مصاحبه CNBC، مدیرعامل ریپل نیز چنین دیدگاهی را تکرار کرد. در آن زمان، گارلینگهاوس گفته بود،

«این تنها کشور روی کره زمین است که می گوید XRP چیزی غیر از ارز است، خواه ژاپن باشد، یا انگلیس، سوئیس، سنگاپور – همه آنها XRP را به عنوان یک ارز محسوب می کنند.»

با این کار به نظر می رسد شوارتز بار دیگر موضوع را به عنوان بحث «ما در برابر آنها» مطرح می کند، موضوعی که در آن حکم پرونده فعلی پیامدهای گسترده تری برای جامعه رمزارز خواهد داشت.

وضعیت XRP، جنبه اصلی دادرسی در حال انجام است، خصوصاً از آنجا که شاکیان ادعا کرده اند که دعوی SEC به طور قابل توجهی به بازارهای XRP در داخل و خارج از کشور، به ویژه لیکوئیدیتی آن لطمه زده است.

شوارتز، در ویدئوی فوق الذکر، همچنین به این نکته اشاره کرد که چرا معتقد است پروژه ای که از XRP به عنوان توکن های بومی استفاده می کند، بهترین شرط بندی است. بار دیگر می توان این اظهارات را تلاش مدیر ارشد فناوری برای نشان دادن تنوع موارد استفاده XRP در مواجهه با موانع قانونی خواند.

«در اینجا، شما مشکل توزیع ندارید. افرادی ندارید که در تلاش باشند تا نحوه توزیع دارایی را بفهمند. هنگامی که به افراد دارایی می دهید فشار فروش از سوی آنها که سعی در پرداخت مالیات خود دارند ندارید. منطقی تر است که از یک دارایی دیجیتال مستحکم استفاده کنید. برای مردم آسان تر است که از آن درآمد کسب کنند.»

این مدیر افزود، انتخاب XRP به طور كلی از مسئله «تکثیر دارایی» جلوگیری می کند.

با این حال، باید اشاره کرد که این مدیر ریپل بلافاصله توضیح داد که او طرفدار پروژه های رمزارزی که برای موفقیت خود دیگران را پایین می کشند، نیست.

«آنچه ما باید انجام دهیم رشد در کنار یکدیگر است.»

 

 

منبع: ambcrypto

400-0413-09-01028

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید