پنجشنبه , تیر 3 1400
سه آلتکوین نوظهور با پتانسیل بالا

به گفته معامله گر رمزارز تایلر سووپ، سه آلتکوین نوپا این ماه پتانسیل زیادی دارند

استراتژیست رمزارز، تایلر سووپ می گوید که سه آلتکوین نوظهور دارای پتانسیل رشد عمده در ماه مه هستند.

در یک ویدیوی جدید، سووپ می گوید که با رشد شدید اتر در برابر بیت کوین و سایر بازارهای رمزارز، موجی از پروژه های جدید مبتنی بر شبکه اتریوم می تواند مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد.

میزبان برنامه Chico Crypto لیست خود را با تروبیت (TRU)، که یک پروتکل مقیاس پذیری قرارداد هوشمند برای اتریوم است، آغاز می کند.

سووپ خاطرنشان می کند که تنها چند روز پیش، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم در یک پست وبسایت اظهار کرد که تروبیت به طور بالقوه برای رول آپ های خوش بینانه مفید است، یک فناوری لایه 2 که مقیاس گذاری و تسریع تراکنش ها در برنامه های غیرمتمرکز (DApps) و قراردادهای هوشمند را انجام می دهد.

به گزارش CoinGecko ، تروبیت در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.86 دلار معامله می شود که پس از شش روز تقریباً 800% رشد داشته است.

سووپ، در ادامه به گزینه دوم خود یعنی Habitat (HBT) اشاره می کند. Habitat یک پلتفرم رول آپ خوش بینانه است که پروژه ها را در اتریوم مقیاس گذاری می کند.

«آیا رول آپ Habitat پیشرفته ترین نمونه موجود است؟ بدیهی است که آنها از مفهوم روند تأیید تروبیت پیش از Optimism [به روزرسانی اتریوم] استفاده می کنند. من نمی توانم به این پرسش پاسخ دهم به دلیل آنکه یک توسعه دهنده نیستم، بنابراین باید منتظر بمانیم زیرا زمان این موضوع را مشخص خواهد کرد.»

HBT، توکن حاکمیتی بومی در پلتفرم Habitat ، هنگام نگارش مقاله با قیمت 4.88 دلار معامله می شود که در 7 روز گذشته تقریباً 150% افزایش داشته است.

کوین شماره سه که این معامله گر به بررسی آن می پردازد بی. پروتکل (B.Protocol) می باشد، یک لایه پروتکل برای پلتفرم های وام دهی که «با از بین بردن منازعات گس و انتقال سود ماینرها به کاربران، امنیت بیشتری برای پلتفرم به ارمغان می آورد.»

سووپ توضیح می دهد،

«کاربران از طریق قرارداد هوشمند بی. پروتکل با پلتفرم های وام دهی موجود تعامل می کنند. تأمین کنندگان لیکوئیدیتی در بی. پروتکل نوعی حفاظت برای بدهی کاربران ارائه می دهند که بی. پروتکل را نسبت به سایر لیکوئیدیتورها برتری می بخشد. سپس تأمین کنندگان لیکوئیدیتی سود خود را با کاربران به اشتراک می گذارند. پاداش کاربر متناسب با رتبه بندی کاربری وی می باشد.

این برنامه زنده است، با مراجعه به آن می توانیم ببینیم که در حال حاضر بیش از 250.000.000 دلار قفل شده در آن وجود دارد. با پیوستن آوه در آینده نزدیک، این برنامه برای پروتکل های میکر و کامپاند نیز زنده خواهد بود.»

به گزارش CoinGecko در زمان نگارش مقاله، بی. پروتکل (BPRO) با قیمت 37.54 دلار معامله می شود.

 

 

منبع: dailyhodl

400-0231-09-00904

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید