جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
متاورس

شرکت والد سندباکس به نام انیموکا برندز، 359 میلیون دلار برای ساخت متاورس باز جمع آوری کرد

این شرکت گفت که دور جدید تأمین مالی، ارزش گذاری انیموکا را به 5.4 میلیارد دلار افزایش می دهد

  • یات سیو، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی انیموکا برندز (Animoca Brands) در بیانیه ای گفت: «ما اهداف بلندپروازانه ای را برای ایجاد یک Web3 باز و تسهیل یک متاورس باز که شمول مالی را گسترش می دهد برای خود تعیین کرده ایم.»
  • این شرکت یک سرمایه گذار فعال در بیش از 150 NFT و شرکت های مرتبط با متاورس است، از جمله OpenSea، Dapper Labs، Yield Guild Games، Star Atlas، Axie Infinity، Thetan Arena و غیره.

این شرکت در روز سه شنبه اعلام کرد که شرکت والد سندباکس، انیموکا برندز، 358888888 دلار برای ایجاد متاورس باز و امکان مالکیت دیجیتال فردی جمع آوری کرده است.

این شرکت گفت که این دور تأمین مالی، ارزش گذاری پیش از سرمایه گذاری را به بیش از 5 میلیارد دلار افزایش می دهد. این پول برای ادامه تأمین مالی خریدها و سرمایه گذاری های استراتژیک، و همچنین توسعه محصول و مجوز برای مالکیت های معنوی استفاده خواهد شد.

این دور توسط Liberty City Ventures رهبری شد و سرمایه گذاران دیگری مانند 10T Holdings، C Ventures، ParaFi Capital، Sequoia China، Stable Asset Management، Soros Fund Management و Winklevoss Capital و غیره در آن حضور داشتند.

در سال 2021، شرکت انیموکا برندز 216.28 میلیون دلار برای ایجاد متاورس باز با ارائه حقوق مالکیت دیجیتال به کاربران آنلاین از طریق استفاده از بلاکچین و NFT ها جمع آوری کرد و سندباکس یک دور تأمین مالی 93 میلیون دلاری را در نوامبر 2021 به پایان رساند.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران و رئیس اجرایی انیموکا برندز در بیانیه ای گفت: «ما اهداف بلندپروازانه ای را برای ایجاد یک Web3 باز و تسهیل یک متاورس باز که شمول مالی را گسترش می دهد برای خود تعیین کرده ایم.»

سیو گفت در حالی که سال گذشته رشد فوق العاده‌ای در این فضا وجود داشت، «ما معتقدیم که هنوز در مراحل اولیه یک انقلاب جدید اینترنتی هستیم و فرصت های فوق العاده‌ای در سال 2022 و پس از آن، پیش روی ما خواهد بود.»

این شرکت یک سرمایه گذار فعال در بیش از 150 NFT و شرکت های مرتبط با متاورس است، از جمله OpenSea، Dapper Labs، Yield Guild Games، Star Atlas، Axie Infinity، Thetan Arena و غیره.

Blockworks پیش تر گزارش داد که اخیراً، انیموکا برندز در دور تأمین مالی 46 میلیون دلاری بنیاد متاپلکس (Metaplex) در روز سه شنبه شرکت کرد و به طور جداگانه یک دور تأمین مالی سری A 8 میلیون دلاری برای Burnt Finance را در روز دوشنبه رهبری کرد. Burnt Finance، یک پروتکل جدید حراج NFT است که بر روی بلاکچین سولانا ساخته شده است.

این شرکت نوشت: «این فناوری ها، مالکیت دیجیتال واقعی دارایی های مجازی و داده های کاربران را امکان پذیر می کنند و فرصت های مختلف DeFi و GameFi را فراهم می نمایند.» انیموکا برندز خاطرنشان کرد، از طریق عناصری مانند بازی کسب درآمد، تعامل پذیری دارایی و چارچوب های باز، می توان برابری بیشتری را برای همه شرکت کنندگان در این فضا ایجاد کرد.

ارزش گذاری دقیق انیموکا برندز بر اساس قیمت سهام و سهام منتشر شده قبل از افزایش سرمایه، 5.4 میلیارد دلار یا 7.6 میلیارد دلار استرالیا به نرخ ارز فعلی است. این افزایش شامل قیمت اشتراک 3.23 دلار یا 4.50 دلار استرالیا به ازای هر سهم برای مجموع 111173515 سهم جدید بود.

این شرکت برای ارائه توضیحات مازاد درخواست شده توسط Blockworks در روز سه شنبه در دسترس نبود.

 

 

منبع: blockworks

400-1063-09-01499

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید