یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
تسلا و مایکرواستراتژی

بلومبرگ: تسلا و مایکرواستراتژی در مورد دارایی های رمزارز خود هفته آینده گزارش می دهند

شرکت هایی که بیت کوین را پذیرفتند باید گزارشی از وضعیت بازار ارائه دهند

فهرست

  • ارزش سوال
  • وضعیت تسلا
  • وضعیت مایکرواستراتژی
  • زمان گزارش
  • تأثیر کاهش قیمت بیت کوین

بلومبرگ مقاله ای منتشر کرده است که در آن به اهمیت ارائه گزارش توسط شرکت های بزرگ که پیش تر رمزارزها را پذیرفته اند، می پردازد.

بلومبرگ

@business

وقت آن رسیده است که قهرمانان شرکتی بیت کوین در مورد فروش گسترده بی رحمانه رمزارز توضیح دهند.

ارزش سوال

این مقاله به ویژه به بزرگترین شرکت ها یعنی تسلا و مایکرواستراتژی اشاره دارد. به گفته این نشریه، شرکت های فوق الذکر قبلاً به طور رسمی اعلام کرده اند که بیت کوین را به عنوان ابزاری برای پرداخت می پذیرند. این لیست شامل اسکوئر نیز می باشد.

وضعیت تسلا

طبق گزارش سه ماهه اول، تسلا 128 میلیون دلار سود از فروش توکن دریافت کرد. به گفته ایلان ماسک، این مرحله برای نشان دادن لیکوئیدیتی رمزارز برتر انجام شده است.

با این وجود، ارزش بازار تسلا در سه ماهه دوم به دلیل پیش بینی های غیرمنطقی در مورد وضعیت بازار خودروهای الکتریکی کاهش یافت. برخی از تحلیلگران وال استریت معتقدند مداخله این شرکت در عرصه بیت کوین نیز ممکن است در این امر نقش داشته باشد.

وضعیت مایکرواستراتژی

مایکرواستراتژی، بیت کوین را به عنوان بخش اصلی فعالیت های خود در نظر گرفت. شرایط به جایی رسید که این شرکت تبلیغات اوراق قرضه را برای تأمین مالی خریدها آغاز کرد.

این شرکت چیزی بیش از 2.25 میلیارد دلار برای توکن ها هزینه کرد که کل مراحل آن با هدایت شخصی مدیر عامل شرکت مایکل سیلور انجام شد.

زمان گزارش

اکنون بلومبرگ می نویسد وقت آن فرا رسیده است که این شرکت ها که دارایی های رمزارز در اختیار دارند، گزارش خود را در این باره ارائه دهند. این روند هفته آینده برای تسلا و مایکرواستراتژی انجام می شود. از سوی دیگر، اسکوئر نیز در ماه آگوست گزارش خود را ارائه خواهد داد.

کارشناسان نیز به این رویداد واکنش نشان دادند. تحلیلگر حسابداری و پدر بنیانگذار R.G. Associates، جک کسیلسکی گفت که نوسان قیمت در این سه ماه تأثیر خواهد داشت.

تأثیر کاهش قیمت بیت کوین

بلومبرگ همچنین نظرات را به این واقعیت جلب می کند که قیمت بیت کوین در سه ماهه دوم سال 2021، 41% کاهش یافته است. با این وجود، افشای این موضوع احتمالاً منجر به کاهش ارزش توسط شرکت ها خواهد شد.

با این حال، اشاره شده است که شرکت ها اگر ارزهای دیجیتال را با ارزش بالاتر از آنچه در ابتدا برای آن پرداخت کردند، ارائه دهند، هنوز هم می توانند سودهای کلانی کسب کنند.

 

 

منبع: u.today

400-0508-09-01100

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید