جمعه , خرداد 19 1402
تیتر خبرها
فعال سازی بلاکچین جدید ترا

بلاکچین جدید ترا این شنبه با رأی جامعه برای سوزاندن بیش از 1 میلیارد توکن UST، فعال می شود

به نظر می رسد که طرح دو کوون برای احیای اکوسیستم تحت محاصره ترا در حال تحقق است. توسعه دهندگان اعلام کرده اند که بلاکچین جدید ترا در روز شنبه راه اندازی خواهد شد. سپس توکن های جدید LUNA به منظور دلجویی از سرمایه گذاران آسیب دیده ترا، ایردراپ خواهند شد.

در همین حال، رأی حاکمیتی در مورد پروپوزال سوزاندن بیش از 1 میلیارد توکن UST از استخر جامعه امروز به تصویب رسید.

بر اساس برنامه ریزی ها، بلاکچین جدید ترا در روز شنبه راه اندازی خواهد شد

فروپاشی شبکه ترا کل عرصه رمزارز را متزلزل کرد. با این حال، این پروژه قصد ندارد متوقف شود.

تیم توسعه ترا طی توئیتی در روز جمعه اعلام کرد که آنها بی وقفه برای هماهنگی جهت راه اندازی بلاکچین جدید اسپین آف کار می کنند.» آنها خاطرنشان کردند: «با توجه به تغییرات احتمالی، ما انتظار داریم که ترا در 28 می 2022 در حدود ساعت 06:00 صبح UTC فعال شود.»

یک اسنپ شات نسخه جدید ترا در اوایل این هفته پس از نهایی شدن رأی گیری در بین اعتبارسنج ها، با نرخ پذیرش 65.5% اتفاق افتاد. به گفته توسعه دهندگان، بسیاری از اپلیکیشن های غیرمتمرکز ترا کلاسیک – زنجیره موجود که به صفر رسید – متعهد شده اند که به بلاکچین جدید با نام ترا 2.0 منتقل شوند.

بسیاری از صرافی های رمزارز با پشتیبانی از مهاجرت، لیستینگ و فعالسازی معاملات توکن های جدید ترا در پلتفرم های خود، از طرح احیا حمایت می کنند.

هولدرهای LUNA و UST که تحت تأثیر سقوط استیبل کوین الگوریتمی قرار گرفته اند، توکن های جدید LUNA را به صورت دوره ای دریافت می کنند تا امکان فروش فوری آنها را نداشته باشند. حداقل 30% از توکن های آنها در ابتدا منتشر می شود و بقیه به طور خودکار طی دو سال آینده ارائه می شوند.

جامعه ترا به نابودی بیش از 1 میلیارد UST رأی می دهد

در دیگر اخبار مرتبط، پروپوزال سوزاندن مقدار قابل توجهی از توکن های UST امروز به تصویب رسید. بیش از 1.38 میلیارد توکن که در استخر جامعه ترا و بریج بین زنجیره ای در اتریوم نگهداری می شود، نابود خواهند شد. این حرکت اساساً عرضه UST را 11% نسبت به عرضه فعلی 11.28 میلیاردی آن کاهش می دهد.

هدف اصلی این پروپوزال، «کاهش بدهی معوق» در اقتصاد ترا و کمک به استیبل کوین است تا با خلاص شدن از شر بخش عظیمی از عرضه مازاد، به پگ مورد نظر خود با دلار بازگردد.

سوزاندن انبوه، همچنین از لحاظ تئوری، فشار شدید وارد شده بر قیمت LUNA توسط عرضه تورمی UST را کاهش خواهد داد. کوون پیش تر علی رغم مخالفت با از بین بردن کوین ها، یک آدرس برای سوزاندن UST/LUNA ارائه کرده است.

 

 

منبع: zycrypto

401-0313-09-01771

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید