شنبه , مهر 1 1402
تیتر خبرها
راهنمای استفاده و آموزش کسب درآمد از StepN

راهنمای استفاده و آموزش کسب درآمد از StepN (بخش دوم)

STEPN قسمت 2: نکات حرفه ای

هدف این مقاله، بررسی دقیق تر مکانیک های برنامه  nft حرکت و کسب درآمد STEPN است. این برای آن دسته از شماست که دست به کار شده اید و کفش های ورزشی شیک خریده اید. ما موارد مهم را بررسی کرده و به اشتراک می‌گذاریم، چگونه با پلتفرم تناسب اندام گیمیفای شده بازی کنید و بهترین سود را دریافت نمایید.

نکته حرفه ای شماره 1 – 2 کفش ورزشی اول خود را از بازار درون برنامه ای آنها بخرید. سومی را تولید مثل (مینت) کنید.

STEPN در صرافی ها لیست شده است، اما من بهترین قیمت و نمایش واقعی قیمت کف را در بازار درون برنامه ای پیدا کردم. در زمان نگارش این مقاله، خرید 2 کفش واکر / جاگر Mint 0 مناسب و تولید مثل سومین مورد،حداقل (14SOL + 14SOL +160GST + 40 GMT) (هزینه نژاد) یعنی حدود 10 SOL هزینه دارد. تنها اشکال این است که باید 34 ساعت صبر کنید تا بتوانید نوع جدید را تولید مثل کنید. (همچنین توجه داشته باشید که هر دو کفش شما باید سطح 5 باشد تا بتوانید آنها را تولید مثل (مینت) کنید، و ارتقاء به سطح 5 برای هر کفش ورزشی 20 GST هزینه دارد)

نکته حرفه ای شماره 2 – نوع کفش ورزشی خود را انتخاب کنید

4 نوع کفش ورزشی (واکر، جاگر، رانر، ترینر) وجود دارد. هر کدام دارای محدوده ای از سرعت حرکت بهینه هستند و اگر از محدوده سرعت خارج شوید، مشمول 50% جریمه در نرخ درآمد خواهید شد. بنابراین برای به حداکثر رساندن درآمد خود، باید حالتی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. واکر – 1 تا 6 کیلومتر در ساعت، جاگر – 4 تا 10 کیلومتر در ساعت، رانر – 8 تا 20 کیلومتر در ساعت، ترینر – 1 تا 20 کیلومتر در ساعت (اینها گران هستند، حدود 3 برابر قیمت). من شخصاً از واکر به عنوان کفش روزانه خود استفاده می کنم. زیرا به عنوان کسی که واقعاً فعالیت بدنی محدودی دارد (قبل از STEPN)، فکر می کردم که می توانم روزانه 20 دقیقه راه بروم، اما ممکن است 20 دقیقه دویدن در روز را تحمل نکنم. آنچه که متوجه شدم (هنوز آماری وجود ندارد)، این است که نرخ درآمد برای رانر بیش از جاگر و برای جاگر بیش از واکر است.

نکته حرفه ای شماره 3 – ویژگی های کفش ورزشی خود را انتخاب کنید

همیشه کفش های ورزشی Mint 0 بخرید (این را در بخش نکات تولید مثل بیشتر توضیح خواهم داد) بهترین ویژگی برای شروع، بهره وری(Efficiency) است. بهره وری(Efficiency)، نرخ درآمد را افزایش می دهد. راحتی(Comfort)، هزینه تعمیر(Repair Cost) و استحکام(Resilience) را کاهش می دهد. شانس(Luck)، احتمال دراپ جعبه سحرآمیز را افزایش می دهد. راحتی(Comfort) در حال حاضر چندان ضروری نیست، ویژگی های GMT ​​و Marathon هنوز فعال نیستند. (توجه داشته باشید که هر ارتقاء سطح، امتیاز مشخصه ای به کفش ورزشی سطح 4 می دهد. بنابراین اگر یک کفش ورزشی غیر Level0 می خرید حساب کنید.)

نکته حرفه ای شماره 4 – تنظیمات GPS تلفن

به نظر من موارد زیر برای اطمینان از اینکه فعالیت شما همیشه سودآور است مفید است. در غیر این صورت، ممکن است به وضعیت «ماه پیمایی» برسید و بدون دریافت GST انرژی خود را از دست بدهید. از 48 ساعت اول خود، برای آزمایش این موارد استفاده کنید. – مطمئن شوید که برنامه STEPN مانند همیشه در پس زمینه اجرا می شود – برخی از حالت های صرفه جویی باتری در بعضی تلفن ها، GPS را هنگامی که صفحه بلااستفاده است متوقف می کند. دقت کنید. – من فهمیدم که راه رفتن در یک خط مستقیم درآمد بهتری نسبت به مسیرهای با چرخش تند دارد. حدس می زنم که این روی سرعت خواندن GPS شما تأثیر می گذارد. تست کنید. – خارج از منزل > داخل ساختمان. با این حال، من در گزارش هایی دیده ام که افراد می توانند از راه رفتن در خانه/تراس خود درآمد کسب کنند. تست کنید.

نکته حرفه ای شماره 5 – تولید مثل | ضرب و فلیپ

هزینه تولید مثل برای 2 «ضرب» اول 200 GST است. این بدان معناست که همه تولید مثل ها بین کفش های Mint0-Mint0، Mint1-Mint0 و Mint1-Mint1 فقط 200GST هزینه دارند. بنابراین، همانطور که در بالا ذکر شد، اگر بخواهید یک کفش ورزشی Mint0 بخرید، پول شما بیشترین ارزش را به دست خواهد آورد. این به سفر شما کمک می کند. ضرب با کفش های ورزشی دارای تعداد ضرب بیشتر به شما فرصت بهتری می دهد که 2 جعبه کفش را به جای یکی ضرب کنید. من هنوز این کار را امتحان نکرده ام، زیرا هزینه ضرب به طور قابل توجهی بالا است. استراتژی ضرب و فلیپ: در زمان نگارش این مقاله، 200 GST برابر با 6.8 SOL است. فلیپ یک کفش ورزشی Mint2 معادل 8.38 SOL است. پس از کسر کارمزد تراکنش، این بدان معناست که ضرب و فلیپ برای شما در حدود 1 SOL خالص هزینه دارد. بله، کفش های ورزشی Mint2 خود را فلیپ کنید، و Mint0 های جدید شما 200 GST برای شما هزینه خواهد داشت! لازم به ذکر است که طبق اعلامیه ای که StepN اخیرا منتشر کرده بعلت نوسانات این روزهای بازار، هزینه مینت کفشها هر روز ساعت ۱۴ به وقت محلی بروز رسانی میشوند.

پاداش باز کردن جعبه کفش: 3% شانس کفشهای uncommon (غیر معمولی)، 3% شانس کفشهای مربیان (Trainer). این تقریباً تمام سرمایه گذاری شما را بلافاصله بازیابی می کند. سخت دعا کنید!

نکته حرفه ای شماره 6 – استحکام (Resilience) | هزینه های تعمیر (Repair Costs)

در کفش های ورزشی سطح بالاتر، هزینه تعمیر(Repair Cost) بالا می رود. از نظر من تعادل مناسب، اضافه کردن 1 استحکام (Resilience) به ازای هر 3 بهره وری (Efficiency) و توقف در حدود 20 تا 25 استحکام (Resilience) است، زیرا با اضافه شدن امتیازات استحکام (Resilience)، بازدهی کاهش می یابد.

نکته حرفه ای شماره 7 – شانس ( Luck) | جعبه سحرآمیز

شانس (Luck) و دراپ جعبه سحرآمیز به تازگی در هفته 14 فوریه اجرا شده است. در به روزرسانی مارس 2022، برای دریافت دراپ های جعبه سحرآمیز بهتر، توصیه می شود بیش از 10 تعداد شانس (Luck) داشته باشید و 5 (یا بیشتر) فعالیت انرژی انجام دهید.

چه چیزی در درون آن وجود دارد؟ – بر اساس وایت پیپر، از Gem ها (سطح 1 – سطح 2) گرفته تا GST ها، و احتمالاً دیگر هیچ. دوباره، سخت دعا کنید.

استراتژی بلند مدت من برای تعداد شانس چیست؟ – برای کفش های اجاره ای، من شانس بیشتری را به آنها اختصاص می دهم زیرا با اینکه کفش را اجاره می دهید اما دراپ های جعبه سحرآمیز توسط حساب شما دریافت می شود. از آنجایی که ویژگی اجاره هنوز فعال نشده است، این فقط یک فرضیه است.

نکته حرفه ای شماره 8 Gem ها

همانطور که در بالا ذکر شد، جعبه سحرآمیز منبع دراپ های Gem است. از آنجایی که مکانیسم هنوز در حال تغییر است، من توصیه نمی کنم که درحال حاضر پول نقد واقعی را برای Gem ها یا ارتقای Gem ها اختصاص دهید.

نکته حرفه ای شماره 9 – کفش غیر معمول (Uncommon) / کفش کمیاب (Rare)

جهت اطلاع – من در حال حاضر صاحب کفش ورزشی غیر معمول (Uncommon) / کفش کمیاب (Rare) نیستم. با این حال، شایان ذکر است که هر کفش ورزشی غیر معمول (Uncommon) 1+ جایزه انرژی اضافه می کند، و کفش ورزشی کمیاب (Rare) نیز 2+ جایزه انرژی اضافه می کند.

نکته پایانی – استراتژی بلند مدت

هنگامی که هزینه اولیه سرمایه گذاری بازیابی شد، گام بعدی این است که فارم کفش ورزشی خود را (با در نظر گرفتن ویژگی اجاره) گسترش دهید.

برای من 2 رویکرد اصلی وجود دارد

  1. یک ترینر غیرمعمول/نادر تهیه کنید – این واقعاً بیشتر برای عادت شخصی من است، من می خواهم گزینه راه رفتن/دویدن را بدون جریمه در اختیار داشته باشم، و می خواهم تمام GST خود را روی ارتقای 1 کفش ورزشی متمرکز کنم. این همچنین به من کمک می کند تا درآمد روزانه خود را به حداکثر برسانم.
  2. تا 30 کفش ورزشی جمع کنید – این انرژی روزانه من را به 20 (یعنی 100 دقیقه فعالیت روزانه) می رساند.

طبق بررسی ها، در واکر معمول سطح 25:

سطح 3 کفش ورزشی – 20 دقیقه (فعلی – حدود 0.75 SOL روزانه | 22.5 SOL ماهانه)

سطح 9 کفش ورزشی – 45 دقیقه (حدود 1.68 SOL روزانه | 50.6 SOL ماهانه)

سطح 15 کفش ورزشی – 60 دقیقه (حدود 2.25 SOL روزانه | 67.5 SOL ماهانه)

سطح 30 کفش ورزشی – 100 دقیقه (حدود 3.75 SOL روزانه | 112.5  SOLماهانه)

 

 

منبع: medium

401-0251-09-01747

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید