یکشنبه , مرداد 23 1401
تیتر خبرها
راهنمای استفاده و آموزش کسب درآمد از StepN

راهنمای استفاده و آموزش کسب درآمد از StepN (بخش اول)

STEPNیک پروژه NFT حرکت و کسب درآمد.

چگونه ماهانه بيش از 22 SOL به دست می آورم.

نام پروژه: STEPN

عرضه: بدون محدودیت

بلاکچین: سولانا

ضرب؟: هیچ ضربی وجود ندارد. آنها تا زمانی که 10 هزار nfts اول ارائه شوند، هدایایی برای اعضای فعال در دیسکورد اعطاء می کنند. کفش های ورزشی را می توان ارتقاء داد و بنابراین، هیچ محدودیتی برای عرضه وجود ندارد.

من در حال حاضر سه توکن دارم و 0.75 sol (به طور محافظه کارانه) در روز از این برنامه درآمد دارم.

حالا، قبل از اینکه به موضوع عدم محدودیت در عرضه بپردازیم، نظر من را درباره اینکه چرا فکر می کنم این پروژه در شرف انفجار است، بشنوید.

STEPN یک پروژه کاربردی از نوع تناسب اندام و حرکت برای کسب درآمد است که در حال حاضر در بلاکچین سولانا چندان شناخته شده نیست. این برنامه از یک اپلیکیشن (مثل Nike Run، Strava) استفاده می کند که هم در اندروید و هم در IOS موجود است تا فعالیت پیاده روی/دویدن شما را ردیابی کند و در قالب یک توکن درون بازی (GST) به شما پاداش دهد. این پروژه اساساً فعالیت تناسب اندام شما را گیمیفای می کند و به شما پاداش زیادی می دهد. در زمان نگارش مقاله، قیمت کف برای یک جفت کفش ورزشی معمولی 14 SOL و  قیمت GST (توکن ضدتورمی آنها) 3.1 دلار است. این بازی هنوز در مرحله بتا است و قابلیت های بسیار بیشتری دارد.

مشوق ها – یعنی چه فایده ای برای شما دارد؟ من این موضوع را به شما می گویم (در این مقاله اثبات خواهم کرد) که بعد از حدود 1 ماه فعالیت روزانه حدود 1 SOL درآمد دارم. با فرض ثابت ماندن GST نسبت به سولانا، درآمد ثابت معادل 22.5 SOL در ماه (حدود 1200 USD) است. سرمایه گذاری تخمین زده شده برای نرخ درآمد مناسب در حال حاضر حداقل 2 کفش ورزشی به علاوه یک کفش مینت شده (14SOL + 14SOL +160GST + 40 GMT) در حدود 10 SOL خواهد بود. زمان تخمینی برای بازیابی هزینه به طور محافظه کارانه 34 روز خواهد بود (14 روز سطح بندی و سپس 20 روز سود خالص). پس از آن، شما 3 کفش ورزشی با درآمد ثابت حدود 1 SOL در روز (به عنوان شروع) خواهید داشت.

چه چیزی لازم است؟ یعنی هزینه سرمایه گذاری و زمان

سرمایه گذاری پولی = حدود (14SOL + 14SOL +160GST + 40 GMT)

تعهد زمانی = 20 دقیقه در روز (پیاده روی/دویدن)

برآورد بازگشت هزینه = 34 روز به صورت محافظه کارانه

آیا این ارقام پایدار است؟ اولین دغدغه ای که فکر می کنم شما هم اکنون دارید، این است که آیا این پرداخت و درآمد پایدار است یا خیر. از آنجایی که هیچ محدودیتی برای عرضه nft وجود ندارد، و توکن آن صرفاً به صورت درون برنامه ای استفاده می شود. آیا زمانی که مردم وارد این عرصه شوند، GST کاهش نمی یابد؟ خوب، برداشت من این است.

اولا – تیم پروژه هیچ ضربی انجام نمی دهد، یعنی چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. آنها بر اساس مشارکت شما nft ها را به صورت رایگان ارائه می دهند.

ثانیا – هنوز IDO وجود ندارد. برنامه ریزی برای 2 توکن انجام شده است. GST توکن ضدتورمی است که بر اساس فعالیت حرکت شما پاداش داده می شود و هنگام به روزرسانی/تعمیر/تولید مثل کفش های ورزشی سوزانده می شود. تقاضایی وجود دارد که از درون اقتصاد گیمیفای ایجاد شده است. در این مرحله، به دلیل تقاضا برای تولید مثل کفش های ورزشی بیشتر، GST در واقع در برابر SOL (و بازار عمومی) محبوب تر است. توکن دوم یک توکن حاکمیتی به نام GMT است .

ثالثا – یک ویژگی اجاره ای وجود دارد که هنوز اجرا نشده است. اما باور کنید یا نه، این ویژگی تقاضایی باورنکردنی ایجاد خواهد کرد.

چرا فکر می کنم STEPN در شرف انفجار است

بازار هدف – در حال حاضر میلیون ها دونده وجود دارند. این امر به آن اقتصاد تلنگر می زند. (یعنی تعداد زیادی از افراد غیر بومی رمزارز/nft وارد این عرصه خواهند شد).

ویژگی فوق العاده – همانطور که در بالا ذکر شد، ابزار اجاره این شکاف را پر می کند. چه کسی حاضر است 800 دلار آمریکا برای یک jpeg بپردازد؟ اما با استفاده از ویژگی اجاره، افراد غیر بومی می توانند به صورت رایگان وارد شوند (30% درآمد کسب کنند، 70% به شما باز می گردد)، و بدین ترتیب پول نقد را برداشت کنند یا یک جفت کفش ورزشی مخصوص به خود بخرند.

عملکرد درون برنامه – همه عملکردها را می توان در برنامه پیدا کرد. یعنی برای افراد ناآشنا با رمزارز، مسیر ورود به این عرصه بسیار آسان است. آنها دارای بازار، کیف پول، عملکرد سواپ و البته فعالیت گیمیفای برای پیاده روی/دویدن هستند.

 

 

منبع: medium

401-0250-09-01746

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید