پنجشنبه , تیر 3 1400
استلار

مدیر عامل استلار، دنل دیکسون لحظات مهم حضور دو ساله خود در این پروژه را برجسته می کند

  • دنل دیکسون، مدیرعامل بنیاد توسعه استلار، ابراز علاقه و خرسندی خود را برای حضور در این پروژه طی دو سال گذشته اعلام کرده است.
  • از زمان حضور او، تغییرات بسیاری رخ داده است و بدین ترتیب، قیمت XLM استلار در 3 ماه گذشته بیش از دو برابر شده است.

در حالی که بازار رمزارز عمدتاً تحت تسط مردان قرار دارد، تعدادی از زنان پیشگام نیز در این فضا حضور دارند. یکی از این افراد دنل دیکسون است. او پس از پیوستن به استلار به عنوان مدیر ارشد عملیاتی، مورد توجه قرار گرفت. او دو سال پیش به این مجموعه پیوست و اکنون «سال های هیجان انگیز، چالش برانگیز، و الهام بخشی» را که با این پروژه گذرانده است جشن می گیرد.

او در یک پست وبسایت نوشت که این مسیر در ابتدا چالش برانگیز بوده است، و باید سریعاً با فناوری، تیم و هدف بنیاد توسعه استلار (SDF) تطبیق می یافت. اگر هرکدام از این موارد نادیده گرفته می شد، بدون شک او باعث می شد کل پروژه از بین برود. پس از یک فداکاری بی دریغ طی حدوداً 5 ماه، او سرعت مطلوب را به دست آورده بود و دقیقاً می دانست که دیگران از او چه انتظاری دارند.

من مجبور شدم چیزهای زیادی یاد بگیرم، در قسمت های فنی جستجو کنم، تاثیرات شبکه را هدف قرار دهم، تیم خارق العاده ای را که داریم استخدام کنم و روی چگونگی رشد و پشتیبانی شبکه و اکوسیستم از طریق ایجاد روابط تجاری تمرکز کنم.

تست اعتبار سنج های استلار

او وقایع مهم دوره حضور خود را برجسته کرده است. عمدتاً، در اوایل سال جاری، انعطاف پذیری پروژه مورد آزمایش قرار گرفت. در 6 آوریل 2021، اعتبارسنج های بنیاد توسعه استلار متوقف شدند. این امر تقریباً باعث شد API عمومی Horizon از کار بیفتد. امروز، مدیر عامل شرکت می گوید که او دو درس مهم آموخته است. یکی درباره قدرت تمرکززدایی که مانع سقوط Horizon شد و دیگری تعهد تیم او و اکوسیستم گسترده استلار بود. ابتدا تیم توانست طی چند روز پروتکل جدیدی را شناسایی و منتشر کند. از سوی دیگر اکوسیستم با ثبات باقی مانده است و سرمایه گذاران فروش بر مبنای وحشت ندارند.

گاهی اوقات، از طریق آن مشکلات سختی که با آنها مواجه هستیم، قدرت واقعی، انعطاف پذیری و روح یک سازمان و یک اکوسیستم آشکار می شود. آن روز برای استلار و بنیاد توسعه استلار 6 آوریل بود.

یکی دیگر از لحظات مهمی که مدیر عامل شرکت به آن اشاره نمود، اولین بازخوانی سه ماهه بنیاد توسعه استلار برای این پروژه در سال 2019 است. دیکسون به منظور شفاف سازی خاطر نشان می کند که این اولین بار بود که او «فعالیت بنیاد توسعه استلار و اکوسیستم را در یک قالب جامع که می تواند برای سنجش عملکرد ما در مسیر موفقیت استلار مورد استفاده قرار گیرد، تلفیق نمود.»

سرانجام، دیکسون از کل اکوسیستم خواسته است که با یکدیگر همکاری کنند و به همان قدرت و انعطاف پذیری که در چند سال گذشته به نمایش گذاشته اند ادامه دهند. اما علی رغم جهش موجود، برخی از ناظران بازار معتقدند که گزارشات کمی در مورد توسعه استلار در مقایسه با همتایان آن ارائه شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت XLM

استلار (XLM) در روزهای اخیر قدرت زیادی از خود نشان داده است. در 24 ساعت گذشته، این توکن بیش از 10% افزایش داشته است. در زمان انتشار مقاله، با قیمت 0.58 دلار مبادله می شود و ارزش بازار آن معادل 13 میلیارد دلار است که آن را به پانزدهمین کوین بزرگ بازار تبدیل می کند. XLM هنوز هم تقریباً 40% با بالاترین قیمت تاریخی خود که در سال 2018 به ثبت رسیده است، فاصله دارد.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0232-09-00905

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید