شنبه , مهر 9 1401
تیتر خبرها
اسپیس ایکس در پیروی از تسلا، پرداخت های DOGE جهت خرید کالا را می پذیرد

ایلان ماسک: اسپیس ایکس در پیروی از تسلا، پرداخت های DOGE جهت خرید کالا را می پذیرد

اگر همه چیز طبق برنامه ریزی ثروتمندترین مرد جهان پیش برود، ماسک ممکن است در نهایت امکان پرداخت DOGE برای اشتراک استارلینک را فراهم نماید.

تنها چهار ماه پس از اینکه سازنده خودروهای برقی تسلا پذیرش دوج کوین (DOGE) را برای خرید کالا آغاز کرد، ایلان ماسک برنامه خود را جهت تمدید گزینه پرداخت برای شرکت اکتشاف فضایی خود، موسوم به اسپیس ایکس اعلام کرد.

ماسک، مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا، از سال 2019 حامی سرسخت اکوسیستم DOGE بوده است و از آن زمان به طور علنی علاقه خود را برای پذیرش پرداخت های میم کوین در شرکت های چند میلیارد دلاری خود نشان داده است.

ایلان ماسک

@elonmusk

کالاهای تسلا را می توان با Doge خریداری کرد، به زودی کالاهای اسپیس ایکس نیز به این صورت قابل خرید خواهد بود.

از لحاظ تاریخی، توئیت های ماسک که در آنها از دوج کوین طرفداری کرده است تأثیر فوری و مثبتی بر قیمت های بازار DOGE داشته است، زیرا سرمایه گذاران سعی می کنند از هیاهوی تبلیغاتی کسب درآمد کنند. با این حال، افشای اخیر در مورد برنامه اسپیس ایکس برای پذیرش پرداخت های DOGE جهت خرید کالا، تأثیر قابل توجهی بر قیمت در بحبوحه بازار نزولی رمزارز نداشته است.

علاوه بر این، داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهند که DOGE بین 8 می و 12 می بیش از 55% از ارزش خود را از دست داده و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.08077 دلار معامله می شود.

نمودار یک روزه قیمت دوج کوین

نمودار یک روزه قیمت دوج کوین. منبع: TradingView

در دسامبر 2021، پس از تأیید ماسک مبنی بر پذیرش DOGE توسط تسلا جهت خرید کالا، DOGE 25% افزایش یافت. در طول دوره زمانی مشابه، این کارآفرین اعتقاد خود را در مورد اینکه DOGE یک گزینه پرداخت روزانه بهتر در مقایسه با بیت کوین (BTC) است، ابراز نمود.

ایلانوشی موسکاموتو

@occupymars42069

27 مه 2022

در پاسخ به @elonmusk

آیا می توانیم اشتراک استارلینک خود را از طریق Doge به ایلان پرداخت کنیم؟

ایلان ماسک

@elonmusk

شاید یک روز

همه چیز درست همانطور که توسط ثروتمندترین مرد جهان برنامه ریزی شده پیش می رود، ماسک ممکن است در نهایت اجازه پرداخت DOGE برای اشتراک استارلینک را بدهد.

ماسک اخیراً هشداری عمومی در مورد کلاهبرداری مداوم صادر کرده است که در آن مهاجمان از فناوری دیپ فیک برای جعل هویت کارآفرین و تبلیغ ویدیوهای ساختگی رمزارز استفاده می کنند.

DogeDesigner

@cb_doge

24 مه 2022

ویدیوی دیپ فیک ایلان ماسک که یک کلاهبرداری رمزارز جدید را تبلیغ می کند، در فضای مجازی پخش شده است.

این ویدئو ادعا می کند که این پلتفرم معاملاتی متعلق به ایلان ماسک است و 30% بازده برای سپرده های رمزارز ارائه می کند. @elonmusk

ایلان ماسک

@elonmusk

اَه. قطعاً این، من نیستم

ویدئوی دیپ فیک ماسک که در ابتدا در توئیتر به اشتراک گذاشته شد، یک پلتفرم رمزارز را با بازده 30 درصدی برای سپرده های رمزارز تبلیغ می کند.

 

 

منبع: cointelegraph

401-0317-09-01775

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید