شنبه , خرداد 7 1401
تیتر خبرها

سولانا پس از افزایش 30 درصدی در یک هفته، ممکن است تتر و کاردانو را پشت سر بگذارد

  • سولانا حرکت چشمگیر دیگری را آغاز کرده است که آن را به محدوده بالاترین قیمت تاریخی خود می رساند.
  • این دارایی با صعود 15 درصدی در کمتر از 24 ساعت، به این موفقیت دست یافت.
  • اگر این روند به خوبی ادامه پیدا کند، ممکن است سولانا از تتر و کاردانو پیشی بگیرد.

دستاوردهای سولانا در 12 ماه گذشته تأثیرگذار بوده است، اما این دارایی هیچ نشانه ای مبنی بر کاهش سرعت نشان نداده است. پرایس اکشن اخیر نشان می دهد که این دارایی می تواند به جایگاه چهارمین رمزارز از لحاظ ارزش بازار دست یابد.

نمودار SOL/USD

نمودار SOLUSD ارائه شده توسط TradingView

جاذبه هیچ تأثیری بر سولانا ندارد

سرمایه گذاران سولانا از ارقام به دست آمده در هفته گذشته احساس خوشنودی می کنند. SOL که روند قدرتمند خود در ماه سپتامبر را به تازگی پشت سر گذاشته است، به نظر مشتاق است که این موفقیت را در ماه اکتبر تکرار کند چنانکه در مدت 7 روز 30 درصد صعود کرده است. نمودارهای روزانه نیز بسیار جالب توجه بودند و نشان می دهند که این دارایی در 24 ساعت گذشته با افزایش 15 درصدی همراه بوده و با قیمت 195 دلار در حال معامله می باشد.

این روند فوق العاده باعث افزایش ارزش بازار SOL به 58.9 میلیارد دلار شد در حالی که حجم معاملات روزانه با افزایش 12 درصدی به 7 میلیارد دلار رسید. میزان تسلط بازار این دارایی معادل 2.34% است، اما با توجه به روند اخیر می تواند سهم بیشتری را در روزهای آینده به خود اختصاص دهد تا بتواند جایگاه خود را به عنوان یک دارایی قدرتمند تحکیم نماید.

عوامل افزایش ارزش اخیر، اطلاعیه هایی هستند که در شبکه منتشر شدند و از آن جمله می توان به رأی گیری عمومی برای هکاتون IGNITION که جوایز 5 میلیون دلاری را برای برندگان به همراه دارد اشاره نمود. گذشته از قیمت ها، جامعه سولانا شاهد افزایش دنبال کنندگان توئیتر خود به 765 هزار نفر می باشد و تعامل در سراسر شبکه به اوج خود رسیده است.

این پروژه بدون شک قطعی شبکه 17 ساعته خود را پشت سر گذاشته است و به آینده ای روشن تر چشم دوخته است. در ماه سپتامبر، سولانا به رکورد تاریخی جدید خود یعنی 214.96 دلار دست یافت، اما در حال حاضر، تنها 8.76% تا ثبت رکورد جدید فاصله دارد.

ممکن است رقبا مغلوب شوند

سولانا لقب خود را به عنوان یک قاتل ETH حفظ می کند و مزایای آن نسبت به اتریوم باعث شده است که پروژه های زیادی را به سوی این شبکه جذب کند. اگرچه اتریوم از مزیت اولین حرکت برخوردار است، اما جهش اخیر سولانا در زمان کاهش قیمت ها در بازار رمزارز نشان دهنده ایمان بازیگران این صنعت است.

ارزش بازار 58 میلیارد دلاری سولانا با تتر و کاردانو که ارزش بازار آنها به ترتیب 69.5 و 71 میلیارد دلار است، فاصله قابل توجهی قرار دارد. در صورت پیشی گرفتن سولانا، این رمزارز می تواند چهارمین جایگاه را در یکی از بزرگترین پیروزی های تاریخ اخیر، از آن خود کند.

رشد سولانا در سال گذشته بسیار درخشان بوده است، به طوری که طی تنها 12 ماه از 1.09 دلار به 198 دلار رسیده است در حالی که کاردانو در بازه زمانی مشابه از 0.08805 دلار به 2.16 دلار رسیده است. اتریوم در سال گذشته از 371 دلار به 4027 دلار رسیده است و بدین ترتیب سولانا بیشترین سود را در بین رقبای خود به دست آورده است.

 

 

منبع: zycrypto

400-0804-09-01300

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید