شنبه , مهر 1 1402
تیتر خبرها
سولانا

به گفته تحلیلگر محبوب، سولانا، دوج کوین و این نوع دارایی های رمزارز، آلتکوین های برتر برای انباشت در سطوح کف بازار خرسی هستند

یک استراتژیست رمزارز محبوب، در مسیر آمادگی برای سطوح کف بازار خرسی، از گزینه های آلتکوین برتر خود رونمایی می کند.

در یک جلسه استراتژی جدید، معامله گر مستعار DonAlt هشدار می دهد که آلتکوین ها همچنان می توانند بین 50 تا 70 درصد نسبت به قیمت های فعلی کاهش یابند.

این معامله گر همچنین می گوید که در حال حاضر به تعدادی از دارایی های رمزارز چشم دوخته است تا زمانی که بیت کوین (BTC) نشانه های قدرت خود را نمایان کند.

«من فکر می کنم سولانا انتخاب خوبی است. کوین های صرافی [رمزارز] انتخاب خوبی خواهند بود. معتقدم که دوج کوین نیز، صادقانه، کمی بالا می رود. نه از این سطح. همانطور که گفتم، انتظار سطوح پایین تر را دارم، اما در نهایت به کف خواهد رسید. فقط فکر نمی کنم دوباره به بالاترین رکورد تاریخی خود برسد.

اینها برخی از کوین هایی هستند که می خواهم به بررسی آنها بپردازم. اساساً فقط بقایای گذشته است. چیزهایی که در چرخه گذشته فوق العاده محبوب بودند، مانند دوره ای که اخیراً از آن عبور کردیم. و پس از آنکه آنها کمی افزایش یافتند، شما فقط می خواهید از آنها خارج شوید، زیرا این احتمال وجود دارد که در برابر بیت کوین به بالاترین رکوردهای تاریخی جدیدی نرسند.»

در همان ویدئو، Cred، استراتژیست رمزارز، منطق پشت انتخاب آلتکوین های سولانا (SOL) و دوج کوین (DOGE) توسط DonAlt را توضیح می دهد و در عین حال نگاهی دقیق تر به کوین های صرافی رمزارز دارد.

«دلیل اینکه ما هنوز شاهد پیشنهادهات خرید یا حداقل جهش ها در کوین های چرخه قبلی هستیم، واقعاً فکر می کنم این دو چیز است: آشنایی و نقدینگی. همین است. چیز خاصی در مورد آنها وجود ندارد. این شبیه نوعی احیای روایت نیست. این مقدمه ای برای این نیست که «اوه ببین، این دلیلی است مبنی بر اینکه آنها دوباره انباشت می شوند، و قرار است این کار را در چرخه بعدی انجام دهند.» من فکر می کنم همه اینها فرضیات هستند.

حداقل، دلایل بهتر و محتمل تر صرفاً آشنایی و نقدینگی است.

و من معتقدم تا جایی که کوین های صرافی پیش بروند، روایت های اولیه بازار گاوی، آنها واقعاً آشنایی را دوست دارند. نقدینگی را دوست دارند. اما آنها چیزهای بسیار ساده ای نیز هستند… شما چیزهایی دارید که تصور می کنید با مکانیک ها یا روایت های بسیار ساده به حیات خود ادامه می دهند. اگر به کوین های صرافی فکر می کنید، ساده تر از این نمی شود.»

برخی از کوین های صرافی پیشرو در بازارها عبارتند از BNB، توکن یوتیلیتی صرافی دارایی دیجیتال جهانی بایننس، و توکن FTX (FTT)، دارایی بومی صرافی مشتقات رمزارز FTX.

 

 

منبع: dailyhodl

401-0344-09-01802

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید