پنجشنبه , آذر 17 1401
تیتر خبرها
سولانا

تحلیلگر برتر رمزارز هشدار داد که سولانا، آوالانچ و دو رقیب دیگر اتریوم در صورت کاهش قیمت بیت کوین ممکن است 50% سقوط کنند.

یک تحلیلگر ارشد رمزارز معتقد است که اگر بیت کوین (BTC) به سقوط خود ادامه دهد، چهار رقیب اتریوم (ETH) با آینده تیره و تاریکی روبرو خواهند شد.

معامله گر مستعار موسوم به آلتکوین شرپا (Altcoin Sherpa)، به 176100 فالوور توئیتر خود گفت که اگر بیت کوین به روند نزولی خود ادامه دهد، بلاکچین های سولانا (SOL)، آوالانچ (AVAX)، پولکادات (DOT) و نیِر پروتکل (NEAR) همگی حدود 50% از ارزش خود را نسبت به قیمت های فعلی از دست خواهند داد.

«هالوینگ واقعی…

DOT، SOL، AVAX، NEAR

اگر BTC یک گام نزولی دیگر را بپیماید، 50% دیگر نسبت به سطوح فعلی کاهش می یابد.

من هنوز فکر می کنم که قبل از آن شاهد یک ریباند کوتاه هستیم، اما این محدوده های تقاضا در حال حاضر چندین بار تست می شوند.»

chart

منبع: آلتکوین شرپا / توئیتر

پولکادات در حال حاضر با قیمت 9.76 دلار معامله می شود. این تحلیلگر در ادامه به بررسی سولانا می پردازد که در زمان نگارش مقاله با قیمت 41.79 دلار در حال معامله است.

chart1

منبع: آلتکوین شرپا / توئیتر

آلتکوین شرپا همچنین آوالانچ را مورد بررسی قرار می دهد که در حال حاضر قیمت آن 22.42 دلار است.

chart2

منبع: آلتکوین شرپا / توئیتر

سپس این معامله گر به بررسی نیِر پروتکل می پردازد که در زمان نگارش این مقاله با قیمت 5.05 دلار به فروش می رسد.

chart3

منبع: آلتکوین شرپا / توئیتر

بیت کوین در حال حاضر 28730 دلار قیمت دارد که در 30 روز گذشته بیش از 28% کاهش یافته است.

در حالی که آلتکوین شرپا نسبت به چهار رقیب اتریوم دیدگاهی نزولی دارد، اما این تحلیلگر رمزارز می گوید که ترون (TRX)، بلاکچینی که به عنوان یک پلتفرم ذخیره سازی و توزیع غیرمتمرکز برای رسانه های اجتماعی و محتوای سرگرمی دیجیتال طراحی شده است، پتانسیل مثبتی دارد.

آلتکوین شرپا می‌گوید اگر قیمت بیت‌کوین «تثبیت شود»، ترون می تواند بیش از 40% نسبت به سطوح فعلی افزایش یابد و این در حالی است که بنیانگذار این دارایی رمزارز، جاستین سان، ابتکارات جدیدی را آغاز می کند.

سان اخیراً از یک استیبل کوین الگوریتمی بر روی بلاکچین ترون موسوم به USDD (USDD) رونمایی کرده است که برای مبادله یک به یک در برابر دلار آمریکا طراحی شده است. USDD در حال حاضر دارای ارزش بازار حدود 577 میلیون دلار است.

«TRX: یکی از معدود کوین هایی است که می توانید برای بلندمدت مد نظر قرار دهید؛ این کار را در محدوده فعلی انجام ندهید، اما جاستین سان در حال ارتقای این کوین است. اگر بیت کوین تثبیت شود، من فکر می کنم این رمزارز به 0.12 دلار می رسد.»

chart4

منبع: آلتکوین شرپا / توئیتر

ترون در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.08 دلار معامله می شود.

 

 

منبع: dailyhodl

401-0315-09-01773

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید