جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
نهنگ

به گفته یک شرکت تحلیلی، نهنگ های پول هوشمند در حال خرید سه دارایی رمزارز هستند – و سه دارایی دیگر را می فروشند

به گفته شرکت سانتیمنت، نهنگ های رمزارز پول هوشمند سه دارایی دیجیتال را به شدت خریداری می کنند در حالی که سه دارایی دیگر را می فروشند.

سانتیمنت به ۱۲۰۲۰۰ دنبال‌کننده توئیتر خود می گوید که نهنگ ها در دو ماه گذشته ۴۱% CRO بیشتر خریداری کرده اند.

CRO رمزارزی است که پلتفرم پرداخت، معاملات و خدمات مالی Crypto.com را تأمین می کند. سانتیمنت نهنگ ها را به عنوان نهادهایی توصیف می کند که بین 100000 تا 10 میلیون توکن CRO را هولد نموده اند.

ONE

منبع: سانتیمنت/توئیتر

سانتیمنت در گزارش جدیدی می گوید که نهنگ ها به صورت مشتاقانه ای در حال خرید UMA هستند، پلتفرمی که به توسعه دهندگان اجازه می دهد دارایی های سینتتیک یا توکن های مبتنی بر اتریوم بسازند که می توانند قیمت هر چیزی را ردیابی کنند.

«Uma از شش هفته پیش تا کنون 53% نسبت به اوج محلی اصلی خود کاهش یافته است، با این حال سهامداران بزرگ کلیدی این پروژه مبتنی بر ETH به افزودن دارایی بیشتر به کیف های خود ادامه داده اند. هنگامی که چنین افت قیمتی رخ می دهد، اما هولدرهای بزرگ در واقع 2.3% کوین بیشتری به کیف خود اضافه می کنند، نشانه امیدوارکننده ای است مبنی بر اینکه در هنگام مثبت شدن بازارها، این رمزارز می تواند افزایش یابد.»

TWO

منبع: سانتیمنت

یکی دیگر از آلتکوین هایی که نهنگ ها در حال خرید آن هستند، صرافی رمزارز غیرمتمرکز یونی سواپ (UNI) است. طبق گفته سانتیمنت، نهادهایی که دارای 10000 و یک میلیون کوین UNI هستند، علیرغم پرایس اکشن ضعیف UNI، همچنان به اندوخته های خود اضافه می کنند.

«یونی سواپ یکی از پروژه های کلیدی دیفای (امور مالی غیرمتمرکز) است که در نیمه اول سال 2021 واقعاً افزایش چشمگیری داشت، اما در نیمه دوم سقوط کرد. علیرغم این اصلاح، آدرس های بزرگ بیشتر و بیشتر به اندوخته خود اضافه کرده اند به طوری که در ماه دسامبر میزان هولد با افزایش 4.1 درصدی همراه بوده است.»

THREE

منبع: سانتیمنت

سه آلتکوینی که به گفته سانتیمنت توسط نهنگ ها به فروش می رسند عبارتند از پروتکل دریافت و اعطای وام آوه (AAVE)، پروتکل نقدینگی مشتقات سینتتیکس (SNX) و پلتفرم بازار پیش بینی آگور (REP).

طبق گفته سانتیمنت، نهنگ ها از ماه سپتامبر 18.5% از توکن های SNX و 5% از کوین های REP خود را واگذار کرده اند. در مورد آوه نیز این شرکت می گوید که نهنگ ها 4.32% از دارایی های خود را به فروش رسانده اند.

 

منبع: dailyhodl

400-1013-09-01449

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید