سه شنبه , آبان 4 1400
تیتر خبرها
شیبا اینو

«فلوکی اینو»، رمزارز الهام گرفته از شیبا اینو پس از نامگذاری ایلان ماسک برای حیوان خانگی خود، 250% پامپ شد

ماسک، که خود را «پدرخوانده دوج» (Dogefather) می نامد، مهارت خاصی در زمینه میم ها و سگ ها دارد. و این امر به رمزارزهای خاصی کمک می کند.

داده های منابع و توئیت ایلان ماسک نشان می دهد که وی به تازگی یک سگ به خانه آورد و نام آن را فلوکی گذاشت و باعث شد «فلوکی اینو»، رمزارز کمتر شناخته شده ای که از میم ها و شیبا اینو الهام گرفته است، در ساعات پس از آن 250% جهش کند.

جنون FLOKI

ماسک نوشت: «فلوکی رسید»، و گروه های رمزارز در پاسخ های توئیت او به هیاهو پرداختند. این گروه ها شامل اعضای جامعه رمزارز فلوکی اینو و حتی افراد دیگری از «Baby Doge Coin» بودند.

name

Name

@elonmusk

فلوکی رسید

قبل از توئیت ماسک، کوین FLOKI با قیمت 0.00001818 دلار معامله می شد و حجم آن در صرافی های رمزارز غیرمتمرکز و متمرکز، 2.4 میلیون دلار بود. پس از این توئیت، قیمت آن به 0.00004354 دلار افزایش یافت و حجم آن نیز به 8 میلیون دلار در قیمت اوج و در ساعات پس از آن به بیش از 28 میلیون دلار رسید.

IMAGE

FLOKI در حال حاضر نسبت به کف قیمت خود در ماه ژوئیه، 40666% سود به سرمایه گذاران بازگردانده است، به این معنی که هر 1000 دلار که در آن زمان در این کوین سرمایه گذاری شده است امروز بیش از 406000 دلار ارزش دارد. این کوین برای مدت کوتاهی شاهد خروج توسعه دهندگان از پروژه بود، اما اعضای جامعه پس از آن بیش از 1 میلیون دلار جمع کردند و پروژه را احیا نمودند.

در عین حال، این توئیت اولین باری نبود که ماسک در مورد رمزارزهای الهام گرفته از شیبا می نوشت. مدیرعامل تسلا در واقع بخش عمده ای از سال 2020 را برای صحبت درباره دوج کوین (به غیر از اتومبیل های برقی و موشک ها) در حساب توئیتر خود صرف کرد، که این امر باعث افزایش هزاران درصدی این میم کوین در سال گذشته شد.

ماسک حتی از بنیاد دوج کوین حمایت کرد و خواستار به روزرسانی تکنولوژیکی این میم کوین رها شده در آن زمان شد و اظهار داشت که این رمزارز حتی می تواند روزی به ارز جهانی تبدیل شود.

هیچ کس نمی داند که آیا ماسک درباره این میزان علاقه خود نسبت به شیبا اینو شوخی می کند یا خیر. اما جوامع میم کوین شکایتی از این موضوع ندارند.

 

 

 

 

منبع: cryptoslate

400-0657-09-01224

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

DAO سازمان خودمختار غیر متمرکز

DAO ها آینده جوامع آنلاین در پنج سال آتی خواهند بود

یک سازمان خودمختار غیر متمرکز، کاربران را قادر می سازد تا بتوانند یک جامعه آنلاین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید