یکشنبه , آذر 7 1400
پیش بینی مایکل ون دی پوپ درباره پولبک شدید بیت کوین

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر رمزارز پیش بینی می کند پولبک شدید بیت کوین به پایان نرسیده است – بیت کوین چقدر کاهش می یابد؟

مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر و معامله گر پرطرفدار رمزارز می گوید که اصلاح فعلی بیت کوین به احتمال زیاد هنوز به پایان نرسیده است.

ون دی پوپ در یک جلسه استراتژی جدید به 136000 مشترک یوتیوب خود می گوید که BTC ممکن است پیش از آنکه نشانه های بهبودی را نمایش دهد، با افت بیشتری همراه باشد.

«بر اساس ابزار افزونه فیبوناچی، اوج قبلی، کف قبلی، رقم کلیدی و سطح کلیدی برای بررسی به محدوده 57000 دلار تبدیل شد.

بنابراین کل این محدوده (57000 دلار تا 59000 دلار) که ما در اینجا داریم در واقع همان محدوده ای است که من می خواهم برای حفظ حرکت ادامه یابد.»

اگرچه ون دی پوپ انتظار دارد بیت کوین به پولبک خود ادامه دهد، اما معتقد است که این رمزارز پس از آنکه حرکت صعودی خود را بازیابی کرد بین 25% تا 50% افزایش خواهد یافت.

«در حال حاضر، بر اساس بازه زمانی روزانه، ما هنوز می توانیم تا 75000 دلار پیش برویم، یک واگرایی نزولی داشته باشیم و سپس کمی مسیر را تغییر دهیم، اما در کل، این چیزی است که من بر اساس بازه زمانی روزانه مد نظر دارم.

من فکر می کنم موج ایمپالس بعدی به احتمال زیاد قیمت ها را به 90000 دلار می رساند، و روند بعدی از این سطح نیز بر اساس حرکت ایمپالس اخیر فیبوناچی می باشد.»

ون دی پوپ با بررسی اتریوم در برابر بیت کوین (ETH/BTC)، می خواهد قبل از هرگونه ورود، این جفت ارز به بالای 0.066 BTC (4012 دلار) برسد.

«اگر بازپس گیری بالاتر از این سطح [0.066 BTC] داشته باشیم، من به پوزیشن های لانگ علاقه مند خواهم شد. اگر با کاهش مواجه شویم و به تست محدوده 0.061 BTC (3709 دلار) بپردازیم، برای ورود به دنبال یک کف بالاتر خواهم بود.

اگر این سطح از دست برود، من کف هایی را که قرار است ایجاد شوند بررسی می کنم و در اینجا به سطح بعدی [0.051 BTC] (3101 دلار) می پردازم.

در حال حاضر، من هنوز علاقه چندانی به آلتکوین ها ندارم … موقعیت های خوبی در آنجا وجود دارد، اما بیت کوین در این مرحله در جایگاه واقعی قرار دارد.»

 

 

منبع: dailyhodl

400-0802-09-01298

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

افزایش سرمایه گذاری رمزارز تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) توسط مورگان استنلی

غول بانکداری ایالات متحده، مورگان استنلی، سرمایه گذاری تراست بیت کوین گری اسکیل را به طرز چشمگیری افزایش می دهد

غول بانکداری مورگان استنلی به طور قابل توجهی هولدینگ های خود را از محصول سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید