جمعه , خرداد 6 1401
تیتر خبرها
بیت کوین کش

مشکلات اصلی بیت کوین کش از دیدگاه راجر ور

Roger Ver ، سه مورد از مشکلات اصلی بیت کوین کش را نام برد

راجر ور (Roger Ver) به 3 مورد از بازدارنده‌های اصلی بیت کوین کش اشاره کرد.

راجر ور، مدیرعامل شرکت Bitcoin.com، اخیراً در سخنرانی خود در سومین سالگرد بیت کوین کش، خواستار همکاری بیشتر در جامعه کریپتو شد و بر اهمیت توسعه‌دهندگان هر دو حوزه کسب‌وکار و نرم‌افزار تأكید كرد.

همچنین، وی به برخی از مشکلات اصلی این شبکه مانند حد تراکنش زنجیره‌ای که در ماه مه از 25 به 50 افزایش یافته و غیرقابل برگشت بودن تراکنش‌های تأیید نشده، اشاره کرد:

«نکات اصلی که من به عنوان مشکل در شبکه بیت کوین کش می‌بینم: بیایید از حد 50 زنجیره تراکنش تأیید نشده خلاص شویم، بیایید تراکنش‌های تأیید نشده را از طریق هر روش اجماعی که برای آن مفیدتر باشد، غیرقابل برگشت کنیم.»

توسعه‌دهندگان کسب‌وکار و نرم‌افزار، هر دو لازم هستند

Ver در سخنرانی خود، دشمنی رایج میان توسعه‌دهندگان کسب‌وکار و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در جامعه بیت کوین را تأیید کرد.

یک محصول بدون تعامل با توسعه‌دهندگان کسب‌وکار، به اندازه کافی کاربر پسند نخواهد بود، به این معنی که مورد توجه عموم مردم قرار نخواهد گرفت.

«اجازه دهید توسعه‌دهندگان کسب‌وکار درمورد آنچه کاربران یا کسب‌وکارها واقعاً می‌خواهند یا نیاز دارند، با توسعه‌دهندگان نرم‌افزار صحبت كنند.»

پذیرش جریان اصلی، بخشی که بیت کوین در آن عملکرد خوبی ندارد، اصلی‌ترین نقطه فروش بیت کوین کش است، به همین دلیل به محصولاتی که مردم واقعاً مایل به استفاده از آن هستند، شدیداً نیاز دارد.

روز استقلال بیت کوین

جنگ داخلی دو ساله بیت کوین که از زمان مجادلات پیرامون مقیاس‌گذاری شروع شد، عملاً در تاریخ 1 آگوست به پایان رسید. در این تاریخ هارد فورک بیتکوین کش برای آن‌هایی که از سافت فورک فعال شده توسط کاربران (UASF) که SegWit را فعال می‌کند راضی نبودند، عرضه شد.

نمودار فورک بیت کوین کش

برخی از حداکثرگرایان برجسته بیت کوین، مثلاً آدام بک (Adam Back) مدیرعامل Blockstream، که به‌طور گسترده شایعه شده بود که ساتوشی ناکاموتو است، سالگرد این فورک را به عنوان روز استقلال BTC جشن می‌گیرد.

در عین حال، Ver امثال Back را مظهر فرهنگ سمی قلم زدن (cancel culture) در جامعه رمز ارزها می‌داند.

اخیراً، Ver در یک پادکست با آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) از شرکت Morgan Creek Digital، فاش کرد که وی پس از تبدیل بیشتر ذخایر خود به BCH، نیمی از ثروت خود را به‌صورت بیتکوین نگهداری می‌کند.

 

منبع: u.today

99-0527-06-00157

درباره ی ماهرخ شیرودی

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل FTX در انتخابات 2024 آمریکا

مدیر عامل FTX می گوید که ممکن است در انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا «بیش از ۱۰۰ میلیون دلار» هزینه کند

سام بنکمن – فرید، مدیر اجرایی صرافی رمزارز FTX، روز سه شنبه گفت که ممکن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید