یکشنبه , شهریور 28 1400
تیتر خبرها
XRPL

ریپل به دنبال استخدام یک مدیر مهندسی است که بتواند وضعیت XRPL را بهبود بخشد

ریپل علی رغم مشکلات قانونی موجود، به روند استخدام خود ادامه می دهد.

این شرکت بلاکچین اکنون به دنبال استخدام یک مدیر مهندسی برای شرکت زیرمجموعه RippleX خود است که قبلا با نام Xpring شناخته می شد.

هر کسی که بتواند این جایگاه شغلی جدید را به دست آورد، باید با تیم های مهندسی و چند منظوره همکاری کند تا با کمک XRP Ledger و سایر فناوری ها به توسعه اینترنت ارزش (IOV) بپردازند.

فردی که برای این سمت استخدام می شود می بایست مجموعه مهارت های کاملاً چشمگیری داشته باشد. وی باید سابقه بیش از 12 سال رهبری در حوزه مهندسی و همچنین سابقه در زمینه ارائه محصولات در مقیاس اینترنتی داشته باشد.

مزایایی که با این شغل ارائه می شوند شامل بیمه درمانی کامل به همراه استفاده از مرخصی قابل تغییر می باشد.

همه چیز تازه شروع می شود

در اوایل این هفته، ریپل مهندس نرم افزار و یکی از طرفداران XRP، مت همیلتون را به عنوان مدیر روابط توسعه دهنده خود در تیم RippleX استخدام کرد. او کار جدید خود را از فوریه آغاز خواهد کرد.

او در اظهارات خود اشاره کرد که پذیرش XRPL تازه شروع شده است:

«برای بسیاری از توسعه دهندگان، موضوع رمزارزها و پرداخت ها هنوز هم عجیب و غریب است – اما در زمینه سولوشن هایی که از XRP Ledger استفاده می کنند، پیشرفت های زیادی حاصل شده است. هر چه موارد استفاده از این فناوری بیشتر شود، این جامعه گسترده تر خواهد شد، و ما هنوز در آغاز راه هستیم.»

به گزارش U.Today، تیم RippleX در ماه دسامبر از یک کتابخانه جاوا برای تعامل با XRPL Ledger رونمایی کرد. این اولین پروژه مجموعه RippleX از زمان آغاز به کار بود. پیاده سازی کامل XRPL به زبان C ++ نوشته شده است.

 

منبع: u.today

99-1071-09-00530

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

توکن های برتر دیفای، کرو، آوه و سوشی سواپ به سود دو رقمی دست یافتند

انواع توکن های دیفای بلوچیپ طی 24 ساعت گذشته به پرواز درآمده اند و دلایل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید