شنبه , مهر 9 1401
تیتر خبرها
XRP

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: XRP برای بریک اوت آماده می شود، به روزرسانی اخبار ریپل در مقابل SEC

ریپل (XRP) یکی از مقاوم ترین رمزارزها در یک سال گذشته بوده است. علی رغم پرونده  قضاییXRP در مقابل SEC که از اواخر سال 2020 به طول انجامیده است، قیمت ریپل همچنان جذاب باقی مانده است و توانست در ماه آوریل به بالاترین سطح تاریخی خود دست یابد.

اعتقاد بر این است که Ripple Labs در پرونده ای که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مطرح شده است، پیروز خواهد شد. بر اساس این پرونده، SEC ادعا می کند که XRP یک قرارداد سرمایه گذاری و در نتیجه یک اوراق بهادار است. و زمانی که این پیروزی اتفاق بیفتد، هیچ چیز جلودار رشد ریپل نخواهد بود.

به روزرسانی اخبار ریپل در مقابل SEC: ممکن است SEC رمزارز اتریوم را تحت پیگرد قرار دهد

SEC اخیراً تصمیم سال 2018 خود را تغییر داد و اعلام کرد که هرگز اذعان نکرده است که رمزارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم اوراق بهادار نیستند. این نشان می دهد که این ناظر ممکن است پس از پایان پرونده SEC در مقابل XRP، تحقیقاتی را در مورد اتریوم دنبال کند. با این حال، SEC هنوز در دعوای جاری ریپل علیه SEC مشخص نکرده است که آیا از نظر آن بیت‌کوین و اتریوم اوراق بهادار هستند یا خیر.

با این وجود، طرفداران این غول پرداخت بین‌المللی معتقدند که ریپل در حال نزدیک تر شدن به پیروزی در برابر SEC در دعوای مذکور است. تحلیلگران و سرمایه گذاران رمزارز مانند کوین کیج همچنان نسبت به قیمت XRP خوش بین هستند و خاطرنشان می کنند که XRP علی رغم نبرد قانونی با SEC و حذف از لیست بسیاری از صرافی ها، همچنان در بین 10رمزارز برتر باقی مانده است.

من از بازتوییت کردن پست های حذف $XRP از لیست خسته شده ام

بی صبرانه منتظر روزی هستم که همه دوباره آن را لیست می کنند

هر دارایی رمزارز دیگری که بود، احتمالاً هرگز از چنین بررسی موشکافانه ای جان سالم به در نمی برد.

پس از یک سال مبارزه با رئیس بزرگ (SEC) همچنان در بین 10 رتبه برتر قرار دارد.

آن روز نزدیک است.

– کوین کیج (@Kevin_Cage_) 13 دسامبر 2021

قیمت ریپل آماده بریک اوت است

XRP با قیمت 0.7923 دلار در محدوده مثبت معامله می شود و از 7 نوامبر مجموعه ای از اوج های پایین تر و کف های پایین تر را ثبت نموده است. این پرایس اکشن، یک کانال موازی نزولی در نمودار روزانه ایجاد کرده است.

از زمانی که قیمت ریپل در 26 نوامبر به زیر سطح روانی 1 دلار رسید، چندین تلاش برای بازپس گیری این سطح حیاتی صورت گرفته است. ریجکت در مرز بالای کانال و فشار فروش پس از سقوط سریع ​​بازار رمزارز در 3 دسامبر، قیمت ریپل را به زیر این سطح رساند.

در زمان نگارش مقاله، ریپل در حال مبارزه با فشار سربار از سطح روانی 0.80 دلار است. کلوز بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت XRP به بالای سطح مقاومت 0.8300 دلار شود که در مرز بالایی کانال نزولی قرار دارد، و بدین ترتیب یک بریک اوت صعودی را تأیید نماید.

نمودار روزانه XRP/USD

chart

این چشم انداز خوش بینانه با عقب نشینی شاخص قدرت نسبی (RSI) از محدوده اشباع فروش که به معکوس شدن روند اشاره دارد، تصدیق می گردد.

آن روی سکه

با این حال، اگر قیمت ریپل به زیر مقاومت 0.7490 دلار که در مرز میانی الگوی نمودار حاکم قرار دارد سقوط کند، ممکن است اوضاع قیمت ریپل خراب شود. اگر این اتفاق بیفتد، ممکن است قیمت توکن های حواله بین مرزی کاهش یابد و به مرز پایینی کانال یعنی 0.6786 دلار برسد. این رقم تقریباً 12% کمتر از قیمت فعلی و قیمت هدف الگوی نمودار حاکم خواهد بود.

قرار گرفتن مکدی (MACD) در زیر خط صفر در ناحیه منفی، این چشم انداز نزولی را تشدید می کند.

 

 

منبع: coingape

400-0956-09-01424

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید