پنجشنبه , آذر 17 1401
تیتر خبرها
ثبت نام های دامنه NFT در Quik.com

Quik.com ، اشتیاق برای نام های دامنه NFT را شعله ور می کند. همین امروز دامنه NFT خود را دریافت کنید

تقاضا برای نام های دامنه NFT روز به روز در حال افزایش است و Quik.com به عنوان یک پرچمدار در فضای نام دامنه NFT حضور دارد. Quik.com یک پلتفرم دوستانه برای همگان ایجاد کرده است تا بتوانند از این طریق نام دامنه NFT را ضرب نمایند و در عین حال جامعه ای پرانرژی و فعال ایجاد کرده است که دائماً به تعامل و معامله نام های دامنه وب 3 می پردازند. Quik.com یک اشیاق مطلق برای نام های دامنه وب 3 با TLD هایی مانند .metaverse ساخته شده بر روی بلاکچین اتریوم ایجاد کرده است که در صدر نمودارها قرار دارد. امکانات و مزایای این دامنه های NFT بی شمار هستند و به سادگی نمی توان از کنار آنها گذشت.

نام های دامنه NFT، بلیطی برای اینترنت فردا است زیرا وب سایت های وب 3 بر روی این نام های دامنه NFT میزبانی خواهند شد. بنابراین در اختیار داشتن یکی از آنها، این فرصت را برای شما مهیا می کند که یک وب سایت غیرمتمرکز را میزبانی کنید که هر نوع محتوایی را که می خواهید در وب 3 بدون دخالت شخص ثالث منتشر می کند. این باورنکردنی است، اما صحت دارد. در اینجا نحوه ورود به Quik.com و دریافت نام دامنه NFT ارائه شده است.

ضرب نام دامنه NFT در Quik.com چیست؟

نام های دامنه NFT بر اساس بلاکچین ساخته شده اند و بر روی خود بلاکچین ضرب می شوند. بنابراین آنها امن، شفاف، و به صورت جداگانه قابل دستیابی هستند و همچنین بهتر از هر نام دامنه معمولی دیگری هستند. بنابراین، ضرب نام دامنه NFT به معنای افزودن به لجر عمومی یک بلاکچین است. اکنون اگر می خواهید یک نام دامنه برای خودتان ضرب کنید، به Quik.com بروید و کیف پول متامسک یا تراست خود را متصل کنید. سپس دامنه NFT ترجیحی را با TLD ترجیحی از لیست TLD ها جستجو کنید.

هنگامی که آن را پیدا کردید، بررسی کنید که آیا در دسترس است یا خیر. اگر اینطور است، یک دکمه ضرب را مشاهده خواهید کرد. می توانید آن را فشار دهید تا تراکنش آغاز شود و سپس با تأیید آن در کیف پول رمزارز خود، آن را تکمیل کنید. تمام است، شما اکنون صاحب نام دامنه NFT هستید. می توانید آن را در کیف پول رمزارز ذخیره کنید یا از آن در اکوسیستم Quik.com استفاده کنید. چگونه می توانید از آن استفاده کنید؟ در ادامه آمده است که چگونه اکوسیستم Quik.com به شما کمک می کند تا از نام دامنه NFT خود استفاده کنید.

موارد استفاده دامنه های NFT در اکوسیستم Quik.com

نام های دامنه NFT در مرورگرهای وب معمولی قابل استفاده نیستند. این بدان معنی است که شما نمی توانید نام های دامنه وب 3 را در مرورگر معمولی میزبانی یا مرور کنید. برای حل این مشکل، اکوسیستم Quik.com قصد دارد یک افزونه مرورگر کروم را معرفی کند که به شما امکان می دهد وب 3 را مرور کنید و همچنین از نام های دامنه NFT خود که برای میزبانی وب سایت های غیرمتمرکز در وب 3 ضرب کرده اید، استفاده کنید. اگر به آن دقت کنید این یک اتفاق دو سر بُرد است.

روش دیگری که نام دامنه NFT می تواند برای شما مفید واقع شود، جایگزینی آدرس کیف پول رمزارز است. آدرس کیف پول رمزارز شما می تواند توسط نام دامنه NFT شما جایگزین شود و سپس برای انجام تراکنش ها مورد استفاده قرار گیرد. این، آسان تر از استفاده از آدرس های کیف پول رمزارز  هگزادسیمال پیش فرض است که به خاطر سپردن آنها دشوار است و به راحتی ممکن است آنها را با آدرس های دیگری اشتباه گرفت. موضوع در اینجا خاتمه نمی یابد، بلکه با پیشرفت اکوسیستم Quik.com، کاربردهای بیشتری برای دامنه NFT شما وجود دارد که در آینده مشخص خواهد شد.

اگر بخواهید نام دامنه NFT را بفروشید چه باید کرد؟

نام دامنه NFT زمانی که آن را ضرب کنید به شما تعلق خواهد یافت. هیچ کارمزد تمدید یا هزینه پنهانی وجود ندارد. حال، فرض کنید که می خواهید نام دامنه NFT خود را بفروشید. چگونه این کار را انجام می دهید؟ خوب، Quik.com یک بازار P2P دارد که در آن می توانید نام دامنه NFT خود را لیست کرده و آن را به سایر افراد جامعه که به نام دامنه NFT شما علاقه مند هستند، بفروشید.

اکنون، اگر شما کسی هستید که در ابتدا نام دامنه را ایجاد کرده اید، هر بار که معامله ای برای آن نام دامنه NFT خاص انجام شود، حق امتیاز کسب می کنید. این دلیل دیگری است که چرا می خواهید عجله کنید و یک نام دامنه NFT برای خود ضرب نمایید. به امید دیدار شما در Quik.com برای ضرب نام دامنه جدید NFT برندتان.

 

 

منبع: coinnounce

401-0325-09-01783

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید