پنجشنبه , اردیبهشت 16 1400
تیتر خبرها
راهکارهایی برای انجام معاملات مناسب

راهکارهایی برای انجام معاملات مناسب جهت کسب درآمد بیشتر

آینده را پیش بینی کنید و درآمد بیشتری کسب نمایید. آسان است … مگر نه؟

بیت کوین با انتشار خبری مبنی بر سرمایه گذاری 1.500.000.000 دلاری (1.5 میلیارد دلار) شرکت تسلا در بیت کوین، از قیمت 40000 دلار عبور کرد و به سرعت به 50000 دلار رسید.

این اتفاق خوبی است…

اما آیا می توانستید این اتفاق را پیش بینی کنید؟

مطالعه صحیح بازارها موجب خواهد شد به سود یا زیان دست یابید و امروز می خواهیم به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانید اطمینان حاصل کنید که معاملات مناسبی را انجام می دهید.

ProfitFarmers

بایننس

در ادامه خواهید آموخت که چگونه می توانید از طریق Binance به طور خودکار به کسب سود بپردازید. اما ابتدا باید بدانید:

چگونه بازارهای رمزارز را مطالعه کنید

اولین گام مهم، درک عملکرد قیمت بیت کوین و تسلط بیت کوین و چگونگی تأثیر آن بر معاملات رمزارزها است!

در اینجا یک راهنمای کوچک برای نحوه مطالعه بازار ارائه شده است:

بر روی 3 نمودار تمرکز کنید.

نمودار شماره 1 – Bitcoin/USDT

نمودار شماره 2 -TOTAL  (کل ارزش بازار)

نمودارهای # 3 – BTC.D (تسلط بیت کوین)

TOTAL نمایانگر مجموع ارزش بازار است که ارزش کل بازارهای رمزارز را در مجموع نشان می دهد.

BTD.D نشان دهنده درصد ارزش بازار بیت کوین در کل ارزش بازار می باشد.

بنابراین اگر کل ارزش بازار 1000 واحد باشد و ارزش بازار بیت کوین 550 واحد باشد، به این معنی است که ارزش بیت کوین به تنهایی 55% (550 واحد از 1000 واحد) کل بازار رمزارز را تشکیل می دهد.

این تنها عامل مهم برای تصمیم گیری در مورد زمان معامله بیت کوین و زمان معامله سایر آلتکوین ها است.

بیایید چند سناریو را بررسی کنیم:

سناریو 1: قیمت بیت کوین بالا می رود و تسلط بیت کوین افزایش می یابد

بیت کوین به قیمت های بالاتری دست می یابد و بنابراین معامله کوین های دیگر خطرناک است و بهتر است روی بیت کوین تمرکز کنید و از بیت کوین به عنوان رمزارز پایه استفاده کنید! زیرا نه تنها ارزش بیت کوین در حال افزایش است، بلکه سهم بازار بیت کوین در برابر کوین های دیگر نیز در حال افزایش است.

نتیجه گیری: بیت کوین صعودی / آلتکوین نزولی

این یک سناریو بسیار ساده است و همیشه قابل استفاده نیست. ما همچنان می توانیم برای به دست آوردن بیت کوین بیشتر، به معامله کوین های پرطرفدار با جفت ارز بیت کوین بپردازیم.

سناریو 2: قیمت بیت کوین در حال افزایش است، اما سلطه بیت کوین رو به کاهش است

این بهترین سناریو برای معامله گران است. وقتی این اتفاق می افتد، می توانیم شاهد رشد تمام قسمت های بازار باشیم (می توانیم بگوییم این مورد در سال جاری و از اواسط ژانویه به بعد رخ داد).

وقتی این سناریو اتفاق می افتد، می توانید به معنای واقعی کلمه از هر کوین درآمد کسب کنید. اما در بعضی از مراحل حباب ترکیده و شاهد خسارات زیادی هستیم.

ما عاشق معامله در این مواقع هستیم، اما باید همیشه به خاطر داشته باشیم که دیر یا زود زمان ریزش بازار فرا خواهد رسید. زمان بزرگ.

نتیجه گیری: بیت کوین صعودی / آلتکوین صعودی

ما در طی روند اولیه با توجه به این حرکات قیمت به معامله پرداختیم اما با پایان حرکات کنار کشیدیم و سپس شاهد آغاز ناگهانی ضررهای بازار بودیم!

سناریو 3: قیمت بیت کوین پایین می آید و تسلط بیت کوین کاهش می یابد اما کل ارزش بازار در حال افزایش است

وقتی این اتفاق می افتد، ما از معاملات بیت کوین دور می شویم و بیشتر روی آلتکوین ها تمرکز می کنیم. در این شرایط، آلتکوین ها می توانند بهتر از بیت کوین عمل کنند! ما ترجیح می دهیم بر روی کوین های پرطرفدار دارای حجم های بالا تمرکز کنیم. از معامله کوین های نامناسب با حجم ضعیف پرهیز کنید!

نتیجه گیری: بیت کوین نزولی / آلتکوین صعودی

سناریو 4: قیمت بیت کوین پایین می آید و تسلط بیت کوین بدون تغییر باقی می ماند، اما کل ارزش بازار در حال کاهش است

این زمانی است که شما باید در انتخاب معاملات خود بسیار مراقب باشید! بازار در حالت ریزش شدید است! وقتی این اتفاق می افتد، ارزش بیت کوین و آلتکوین ها به طور همزمان کاهش می یابد.

ما به خود یادآوری می کنیم که بهترین معامله برای این دوره معامله نکردن یا معاملات شورت است!

نتیجه گیری: بیت کوین نزولی / آلتکوین نزولی

نتیجه گیری در مورد وضعیت بازار اخیر:

بنابراین، ما امروز 4 سناریو را مورد بررسی قرار داده ایم! ما از اواسط تا اواخر ماه ژانویه در سناریو 2 قرار داشتیم. از ابتدای فوریه شاهد افزایش تسلط بیت کوین هستیم (تقریباً سناریوی 1).

اکنون باید منتظر بمانیم و ببینیم چه سناریویی از اینجا به بعد اتفاق خواهد افتاد!

ما انتظار داریم برای کوین هایی که بیش از حد افزایش یافته اند، تخلیه های بزرگتری در سطح جهان انجام شود، زیرا برخی از آنها ظرف تنها چند روز 500 تا 1000% پامپ کرده اند! پولبک های رمزارز بی رحمانه است و در گذشته تخلیه های 50 تا 90 درصدی از کل حرکت اتفاق افتاده است. به عنوان مثال، یک کوین ممکن است از 2 دلار به 20 دلار افزایش یابد و سپس به محدوده 3/2 دلار بازگردد.

آنچه که ما انجام خواهیم داد این است: سود را ذخیره می کنیم و چند روز صبر می کنیم تا ببینیم بیت کوین در مورد اینکه چه کاری می خواهد انجام دهد و به کجا می خواهد برود تصمیم گیری کند. ما اجازه خواهیم داد سناریو تکامل یابد و سپس معاملات را براساس سناریوی در حال ظهور از سر خواهیم گرفت.

برخی از معامله گران حرفه ای هنگام ریزش بازار از شورتینگ سود می برند. ما در روند صعودی شورت نمی کنیم و در روند نزولی نیز لانگ نخواهیم کرد.

یک توصیه عالی:

به شرطی که بیش از حد معامله نکنید و سرمایه خود را بیش از اندازه در اختیار بازار قرار ندهید، احتمالاً در زمان تغییر شرایط مشکلی نخواهید داشت!

نحوه صرفه جویی در زمان و افزایش نرخ استرایک با معامله از طریق کپی سیگنال:

این راهنمای سناریو و تجزیه و تحلیل توسط  ProfitFarmers که پلتفرمی برای ارائه معاملات از طریق کپی سیگنال در Binance می باشد، در اختیار ما قرار داده شده است.

سناریو معاملات در بایننس

سیگنالی که مشاهده کردید که رالی بیت کوین را به بالاترین قیمت تاریخی خود رسانده است توسط PF تهیه شده است. الگوریتم های آنها بیش از 6000 بازه زمانی را برای بیش از 400 جفت کوین همه روزه به صورت بیست و چهار ساعته تجزیه و تحلیل می کنند تا محتمل ترین عملکرد قیمت را تشخیص دهند.

بهترین فرصت ها توسط تیم متخصصین آنها (همان تیمی كه این راهنمای سناریو را برای ما نوشتند) گلچین می شود.

با استفاده از فناوری معامله از طریق کپی آنها، می توانید سیگنال های آنها را از ورودی تا خروجی در عرض چند ثانیه از طریق Binance کپی کنید.

فرم معاملات

این ویژگی بدان معنی است که شما نیازی به خرید دستی همه چیز ندارید و لازم نیست در تمام طول روز به نمودارهای قیمت خیره شوید! فقط به ProfitFarmers که «کمک خلبان رمزارز» شما می باشد اجازه دهید همه روزه به صورت بیست و چهار ساعته قیمت ها را پیگیری کند و از طریق Binance سفارش معاملات را برای شما انجام دهد.

آنها در حال حاضر 100 دلار تخفیف برای اولین خرید شما تا روز ولنتاین ارائه می دهند!!

زمان آن فرا رسیده است که نسبت به زندگی تجاری خود کمی عشق بورزید و از مجموعه ابزارهای ProfitFarmers برای سودآوری، لذت بیشتر و زمان کمتر در معاملات خود استفاده کنید! از این قسمت می توانید به ProfitFarmers دسترسی داشته باشید.

ProfitFarmers

پر سود باشید.

 

 

منبع: crypto-news-flash

99-1161-09-00646

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

تحلیلگر برتر از اهداف صعودی برای اتریوم و 3 آلتکوین دیفای پرده برداری کرد

اسمارت کانترکتر، معامله گر و تحلیلگر پرطرفدار رمزارز، معتقد است 3 کوین دیفای شاهد رالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید