یکشنبه , مرداد 23 1401
تیتر خبرها
پولکادات

پلتفرم پارالل فایننس مبتنی بر پولکادات، 22 میلیون دلار برای محصولات دیفای جمع آوری می کند

چکیده

  • پارالل (Parallel) خواهان دیفای بیشتری در اکوسیستم پولکادات است.
  • این پروتکل اخیراً تأمین سرمایه گروهی برای حراج های پاراچین را آغاز کرده است.
  • قیمت های DOT و KSM به صورت روزانه افزایش می یابد.

صندوق های سرمایه گذاری بیشتری به سوی پروتکل های مالی غیرمتمرکز (دیفای) سرازیر می شوند که پارالل فایننس (Parallel Finance) جدیدترین آنها است که یک دور تأمین سرمایه چندین میلیون دلاری را برگزار کرده است.

در اطلاعیه ای که در 30 آگوست منتشر شد، یک پروتکل وام دهی و استیکینگ دیفای مبتنی بر پولکادات موسوم به پارالل فایننس اعلام کرد که 22 میلیون دلار در دور تأمین سرمایه سری A جمع آوری کرده است که ارزش آن را به 150 میلیون دلار رسانده است.

این دور به رهبری Polychain Capital با مشارکت سرمایه گذاران متداول این صنعت از جمله Lightspeed Venture Partners، Slow Ventures، Blockchain Capital و Alameda Research انجام شد.

طبق گزارش پارالل، این یکی از بزرگترین دورهای تأمین سرمایه در شبکه کوزامای پولکادات است و پس از دور ابتدایی 2 میلیون دلاری ماه ژوئن این پروتکل انجام می شود.

دیفای بیشتر برای پولکادات

پارالل قصد دارد با ارائه مجموعه ای از بازارسازهای خودکار، استیکینگ، وام های حراج و معاملات مشتقات برای شبکه و بلاکچین آزمایشی آن یعنی کوزاما، دیفای بیشتری را به اکوسیستم پولکادات بیاورد.

بنیانگذار پروژه، یوبو روان، در مورد حامیان نهادی سخن گفت و فاش کرد که آنها در اکوسیستم پولکادات سرمایه گذاری زیادی کرده اند:

«دلیل اینکه ما سرمایه گذاران زیادی را جذب می کنیم – به ویژه Polychain که رهبری دور تأمین سرمایه را بر عهده داشته است – این است که آنها یکی از بزرگترین هولدرهای DOT و کوزاما (KSM) هستند. آنها می خواهند در این فضا بازدهی داشته باشند، آنها می خواهند از پروتکل های دیفای استفاده کنند.»

اواخر هفته گذشته، پارالل از راه اندازی کمپین وام جمعی خود به منظور رقابت برای یک اسلات پاراچین کوزاما خبر داد. شبکه خواهر آن موسوم به هیکو فایننس (Heiko Finance) پاراچینی خواهد بود که امیدوار است در «شبکه قناری (Canary Network)» پولکادات راه اندازی شود.

روان توضیح داد که هولدرهای DOT و KSM با یک دوراهی بین وام دهی و استیکینگ مواجه هستند. نرخ وام دهی بالاتر از نرخ استیکینگ باعث می شود که توکن ها استیک نشوند در حالی که عکس این موضوع منجر به استیکینگ DOT توسط هولدرها خواهد شد.

همانطور که از نامش پیداست، پارالل فایننس قصد دارد با ارائه «بهره موازی» با استفاده از پروتکل وام دهی که به هولدرها اجازه می دهد تا با مشتقات استیکینگ خود وام بگیرند، بر این معضل غلبه کند.

این پروتکل که در حال حاضر 20 کارمند دارد، از تأمین سرمایه برای گسترش تیم خود استفاده خواهد کرد. روان اظهار داشت: همچنین اکوسیستم های چند زنجیره ای گسترش خواهند یافت.

« هر زمان که در فضای مربوط به دیفای مشکلاتی به وجود می آید، پولکادات یکی از آنهاست که خوب عمل می کند، اتریوم نیز خوب عمل می کند، سولانا هم عملکرد خوبی دارد.»

به روز رسانی قیمت DOT و KSM

به گزارش CoinGecko، توکن بومی پولکادات موسوم به DOT از زمان باز شدن 6.5% افزایش یافته و به 27.70 دلار رسیده است. DOT در ماه گذشته 60% افزایش یافته است، اما 45% نسبت به بالاترین سطح خود در 15 مه یعنی 49.35 دلار، کاهش داشته است.

توکن KSM کوزاما، که برای استیک در حراج های پاراچین استفاده می شود، تقریباً 17% به صورت روزانه افزایش داشته و با قیمت 350 دلار معامله می شود. KSM در اواسط ماه مه به 622 دلار رسید، اما در حال حاضر 43% از آن سطوح مرتفع کاهش یافته است.

 

 

 

منبع: beincrypto

400-0624-09-01191

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید