یکشنبه , آذر 7 1400
حراج پاراچین پولکادات

پولکادات به زودی منفجر می شود! – هر آنچه که باید درباره حراج پاراچین پولکادات بدانید!

حراج پاراچین پولکادات؛ در اکوسیستم پولکادات چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مثل همیشه، من و FATPIGSIGNALS به تحلیل فاندمنتال های پولکادات و برخی از نقاط معاملاتی عالی می پردازیم.

اکوسیستم پولکادات هنوز از عملکرد کامل برخوردار نیست. با این حال، این به روزرسانی پاراچین ها به این معنی است که پولکادات به زودی آماده میزبانی از پروژه های بلاکچین دیگر بر روی پلتفرم خود خواهد بود. شرکت ها متقاضی دریافت مکانی برای ساخت سابستریت در پولکادات خواهند بود. سابستریت ها در پولکادات معادل قراردادهای هوشمند در اتریوم هستند. بنابراین، توسعه دهندگان می آیند و پروژه های خود را در اکوسیستم پولکادات توسعه می دهند.

کسانی که با شبکه های پولکادات و کوزاما آشنایی ندارند ممکن است اهمیت این موضوع را درک نکنند. این بدان دلیل است که اکثر کارشناسان پولکادات انتظار نداشتند که حراج های پاراچین پولکادات قبل از سال 2022 انجام شود. به نظر می رسد 4 مکان اول پاراچین در اکتبر امسال اعطا می شود. این می تواند تأثیر بسیار صعودی بر قیمت داشته باشد.

پولکادات همچنین یک بلاکچین لایه 1 با قراردادهای هوشمند است. این باعث می شود که این پروژه در میان دیگران به رقیب احتمالی اتریوم تبدیل شود. با این حال، از لحاظ تکنیکال، تفاوت های قابل توجهی بین این دو پروژه وجود دارد.

چارچوب تکنیکال پولکادات شامل یک ریلی چین، پاراچین های متعدد و بریج ها است. ریلی چین، بلاکچین پیشرو در این پروژه است. این بلاکچین به عنوان یک اتصال به پاراچین های مختلف عمل می کند و ارائه دهنده بلاکچین های داخلی منحصر به فرد در اکوسیستم پولکادات است. با این حال، آنها باید از طریق بریج ها با بلاکچین های خارجی مانند اتریوم ارتباط برقرار کنند.

پاراچین های مختلف باید با استیکینگ کوین های DOT، ​​به اصطلاح اسلات های پاراچین را اجاره کنند. این فرآیند از طریق حراج و وثیقه گذاری انجام می شود. بنابراین می توان گفت که پاراچین های منحصر به فرد، که برخی از آنها عملکردها و موارد استفاده کاملاً متفاوتی را ارائه می دهند، همگی برای دستیابی به مکانی در اکوسیستم پولکادات با یکدیگر رقابت می کنند.

بنابراین یکی از بزرگترین محرک های اکوسیستم پولکادات، حراج های پاراچین آتی است. پیش از این رویداد، پروژه ها برای کسب آرای جامعه رقابت می کنند تا یکی از اسلات های محدود پاراچین موجود برای راه اندازی در شبکه را به دست آورند.

تأثیر مثبت بر قیمت پولکادات از طریق کمیابی

بنابراین، به عنوان بخشی از حراج پاراچین، کاربران کوین های DOT خود را برای مدت معینی قفل می کنند به این امید که پروژه مورد پشتیبانی آنها، برنده یکی از اسلات های محدود پاراچین شود. کوین های کاربران تنها زمانی بازگردانده می شود که پروژه در حراج شکست بخورد و کمپین آن به پایان برسد یا برنده شده باشد، اما دسترسی آن به اسلات پاراچین به پایان رسیده باشد.

این موضوع باعث کاهش عرضه در گردش کوین های موجود می شود. این امر به نوبه خود فشار فروش بالقوه را تضعیف می کند و می تواند به نفع قیمت پولکادات باشد.

شبکه پولکادات حراج های پاراچین خود را پس از تکمیل تمام حراج ها در شبکه کوزاما انجام خواهد داد. این فرآیند به طور کامل تست شده است، و تا کنون، پاراچین های مستقر در کوزاما بدون مشکل کار می کنند.

حامی این مقاله، بزرگترین ارائه دهنده سیگنال رمزارز جهان موسوم به Fatpigsignals می باشد. اگر مایل به رشد کوین های خود هستید، این یک مکان ایده آل برای شماست.

اکنون نوبت شماست که بازده FAT را در بازار رمزارز کسب کنید! تیم کرک ما متشکل از معامله گران حرفه ای سیگنال های معاملاتی روزانه را برای شما ارسال می کند. اکنون می‌توانید مانند یک معامله‌گر حرفه‌ای به معامله رمزارزها بپردازید، بدون اینکه تمام روز را در مقابل نمودارها بگذرانید!

به روز رسانی نمودار

بیایید با این واقعیت شروع کنیم که قیمت پولکادات و مسیر آن در نیمه اول سال شباهت های قابل توجهی با قیمت آن در چند ماه گذشته دارد.

مشاهده می کنیم که اندیکاتور RSI در هر دو مورد ابتدا مکرراً در حین حرکت رو به بالا به منطقه اشباع خرید رسیده است. در نتیجه، قیمت پولکادات در مجموع 3 اوج را تشکیل داد که در هر مورد اندکی بالاتر از اوج قبلی بود. در همان زمان، یک واگرایی نزولی آشکار در RSI شکل گرفت. روی هم رفته، این شرایط نشان داد که قیمت پولکادات در آستانه اصلاح است.

نمودار زیر این شباهت ها را نشان می دهد.

چارت DOT/USD فروش گسترده که در نمودار به شکل یک ویک طولانی (2) پس از اولین اوج (1) نشان داده شده است، اولین نشانه واضح این بود که بازار به مرحله ای رسیده است که برداشت سود عمده اولیه منجر به وقوع سیل لیکوئیدیتی خواهد شد. – نتیجه بازار اشباع لوریج، با تعداد زیادی از شرکت کنندگان که پوزیشن های لانگ لوریج را در اختیار داشتند.

پس از آن، قیمت دومین اوج خود را که اندکی بالاتر بود (3) تشکیل داد. این امر همراه با واگرایی نزولی، نشانه دیگری بود که قیمت پولکادات ممکن است در مرحله توزیع وایکوف باشد.

قیمت های کلوز پایین تر از باند حمایت و مقاومت (4) نیز نشان دهنده تسلط فزاینده خریداران در بازار بود. با آخرین اوج (5)، رویداد UTAD مرحله توزیع رخ داد، که می توان آن را تله گاوی نیز نامید.

قیمت پولکادات در یک دوراهی قرار دارد

حراج پاراچین پولکادات

البته حرکت فعلی با حرکت قبلی تفاوت های قابل توجهی نیز دارد.

به عنوان مثال، تست ثانویه (ST) که در بالای نقطه اوج خرید (BC) انجام شد در اینجا ترسیم شده است. این در درجه اول نشان دهنده یک وضعیت اولیه است که در آن خریداران هنوز درجه اشتیاق قابل توجهی از خود نشان می دهند. این شرایط همچنین می تواند نشان دهد که این مرحله بیشتر یک مرحله انباشت مجدد است تا یک مرحله توزیع.

حراج پاراچین پولکادات

از سوی دیگر، ممکن است مرحله فعلی شباهت های بیشتری نسبت به مرحله توزیع قیمت بیت کوین داشته باشد. ما می‌توانیم قیمت مشابهی را در مرحله توزیع بیت کوین مشاهده کنیم، مخصوصاً در گام اولیه حرکت جانبی. اتفاقاً یک ST بالاتر در اینجا نیز شکل گرفت.

همچنین این یک واقعیت است که هنوز به وضوح قابل تشخیص نیست که آیا قیمت پولکادات در حال حاضر در مرحله انباشت قرار دارد یا مرحله توزیع. شرایط هنوز برای تعیین این موضوع مهیا نیست. بنابراین، ما در این مرحله از پیش بینی خودداری می کنیم.

یک اکوسیستم کامل در حال شکل گیری است

بنابراین ما پیش بینی صعودی برای پولکادات داریم و با نزدیک شدن به حراج های پاراچین، اخبار صعودی پولکادات به زودی منتشر خواهد شد. آنچه که می تواند شبکه را تقویت کند، اکوسیستم وسیعی است که در حال شکل گیری برای این بلاکچین است.

همانطور که از نمودار بالا مشخص است، اکوسیستم پولکادات طی یک سال گذشته رشد گسترده ای داشته است. در حال حاضر تنها تعداد کمی از شبکه های رقیب در این فضا توانسته اند از اندازه فعلی آن پیشی بگیرند.

با انتشار اخبار پولکادات مبنی بر راه اندازی حراج های پاراچین به زودی، این اکوسیستم به احتمال زیاد به رشد سریع خود ادامه خواهد داد و از پروژه های جدید استقبال خواهد کرد.

چند اسلات پاراچین پولکادات وجود دارد؟

بدون شک، سوال مهم در این زمینه این است که در ابتدا چند اسلات از این نوع موجود خواهد بود.

بر اساس محدودیت های نظری و محاسباتی، هدف و انتظار فعلی این است که تقریباً 100 اسلات پاراچین در پولکادات ارائه خواهد شد. البته بهینه سازی های احتمالی در آینده می تواند این تعداد را افزایش دهد.

در عین حال، مدتی طول می کشد تا بلاکچین پولکادات حتی بتواند از 100 اسلات پاراچین مورد نظر به طور کامل پشتیبانی کند. احتمالاً آنها به مرور زمان به صورت تدریجی به سیستم اضافه می شوند. علاوه بر این، همه فضاها از طریق حراج اختصاص داده نخواهد شد.

این بدان معناست که تعداد اسلات های پاراچین به ویژه در روزهای اولیه بسیار کم خواهد بود. بر این اساس، رقابت بزرگی بین پروژه ها برای به دست آوردن یکی از اسلات های مورد نظر در اسرع وقت وجود خواهد داشت و همه آنها باید کوین های DOT را برای مدت بیشتری در شبکه سپرده گذاری کنند.

نتیجه گیری

این اکوسیستم در حال حاضر به اندازه قابل توجهی رسیده است. این نشان می دهد که رقابت زیادی برای اسلات ها وجود خواهد داشت. در اینجا توکن DOT مهره اصلی برای ورود سریع تر به پروژه ها است.

بنابراین، انتظار می رود که تقاضا برای توکن DOT در هفته های آینده همچنان افزایش یابد. سپس این حراجی ها به کمبود بیشتر کوین های در گردش منجر می شود. این نیز به نوبه خود ممکن است به دلیل فشار فروش کمتر، تأثیر مثبتی بر قیمت پولکادات داشته باشد.

بنابراین، از یک سو، حراج ها موجب افزایش تقاضا می شود، در حالی که در همان زمان به طور فزاینده ای عرضه را محدود می کند.

در هر صورت، حرکت جانبی کنونی باید به صورت دقیق بررسی شود. ما می خواهیم به خوانندگان خود توصیه کنیم تا به دنبال نشانه های بیشتری باشند که اطلاعات مضاعفی را در مورد مرحله ای که در اینجا به آن پرداختیم ارائه می نمایند. البته، ما نیز در مورد قیمت توکن پولکادات اطلاع رسانی خواهیم کرد.

برای پیش بینی نوسانات، باید گذشته را مورد بررسی قرار دهید، که نیاز به تحلیل تکنیکال و فاندمنتال پولکادات (DOT) دارد. این تحقیق شامل استفاده از گراف ها و نمودارها برای بررسی ارزش یک کوین در یک دوره زمانی خاص است. برای تشخیص روندهای آماری برای معاملات کوتاه مدت، باید از یک بازه زمانی مناسب استفاده کنید. ممکن است لازم باشد روندها را در بازه ساعتی، روزانه، هفتگی یا ماهانه بررسی کنید. همچنین باید تحقیقات تاریخی نیز انجام شود. هنگام تحلیل بازار، باید در نظر گرفت که کوین ها در گذشته چگونه عمل کرده اند و پس از تغییر قابل توجه صعودی یا نزولی، با چه سرعتی بازگشته یا اصلاح نموده اند.

 

 

منبع: medium

400-0762-09-01296

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

هدف این پروپوزال، ارائه سولوشن کوتاه مدت برای مشکل هزینه های بالای گس لایه 2 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید