شنبه , مهر 9 1401
تیتر خبرها
تأمین سرمایه 20 میلیون دلاری برای اوندو فایننس

صندوق بنیانگذاران پیتر تیل و پانترا کپیتال، رهبری دور تأمین سرمایه 20 میلیون دلاری را برای اوندو فایننس بر عهده گرفته اند

اوندو قصد دارد بانک سرمایه گذاری بدون مجوز و غیرمتمرکز خود را توسعه دهد که والت های دیفای و نقدینگی را در اختیار سرمایه گذاران و DAO ها قرار می دهد.

اوندو فایننس (Ondo Finance) که خود را یک «بانک سرمایه گذاری بدون مجوز و غیرمتمرکز» توصیف می کند، 20 میلیون دلار سرمایه در سری A برای استخدام کارکنان بیشتر و ادامه ایجاد محصولات دیفای برای DAO ها و سرمایه گذاران خرد جمع آوری کرده است.

صندوق بنیانگذاران پیتر تیل (Peter Thiel) و پانترا کپیتال (Pantera Capital)، رهبری این دور را بر عهده داشتند و شرکت هایی نظیر Coinbase Ventures، GoldenTree، Wintermute، Tiger Global و سایرین نیز در این رویداد مشارکت نمودند.

در حال حاضر، اوندو ابزارهای سرمایه گذاری ساختاریافته و مبتنی بر توکن را ارائه می نماید و نقدینگی را در اختیار DAO ها قرار می دهد. بیش از 210 میلیون دلار سپرده گذاری از طریق اوندو انجام شده است، که مبتنی بر اتریوم است و نقدینگی را به عنوان یک سرویس برای DAO ها، که به عنوان سازمان های خودمختار غیرمتمرکز نیز شناخته می شوند، ارائه می دهد.

DAO ها از توکن های بلاکچین برای فعال سازی حاکمیت جمعی بر پروتکل یا پروژه استفاده می کنند. نقدینگی اوندو به هولدرهای توکن DAO اجازه می دهد تا توکن ها را راحت تر معامله کنند.

مشتاق بازگشت (دوباره) به اوندو فایننس، بانک سرمایه گذاری غیرمتمرکز، هستیم.

همکاری با ناتان آلمن و کل تیم اوندو برای ساختن آینده بازارهای سرمایه، بسیار خوب بوده است.

خردمندان وال استریت – اگر به دنبال نکات مهم هستید، به اینجا مراجعه کنید. https://t.co/T1oi8g4HN6

– فرانکلین بی (@FranklinBi) 27 آوریل 2022

اوندو پیش تر نقدینگی را در اختیار DAO هایی مانند Terra، Frax و Frei قرار داده است. اما خود اوندو همچنین قصد دارد کاملاً غیرمتمرکز باشد و می خواهد DAO خود و توکن ONDO مربوطه را راه اندازی کند.

همانند BitDAO، که تیل در آن نیز سرمایه گذاری کرده است، اوندو قصد دارد رأی گیری مبتنی بر جامعه را ارائه دهد که در آن مشارکت کنندگان به ازای مشارکت خود در این پلتفرم پاداش دریافت می کنند. اعضای DAO اوندو همچنین می توانند پارامترهای قراردادهای هوشمند پلتفرم را تغییر دهند.

در بیانیه ای، ناتان آلمن، مدیر عامل اوندو فایننس اشاره کرد که محصولات جدیدی در راه است که به سرمایه گذاران بیشتری اجازه می دهد «دسترسی گسترده ای به بازده دیفای در سطح ریسک سفارشی داشته باشند.» در میان این محصولات جدید، والت هایی هستند که حول بسته های بازده استیبل‌کوین الگوریتمی و والت های بازده چند بلاکچینی متمرکز شده اند.

اوندو در حال حاضر با یونی سواپ و سوشی سواپ سازگار است و طبق بیانیه این شرکت، در حال برنامه ریزی برای فعال سازی سازگاری با Curve و Convex می باشد.

 

 

منبع: decrypt

401-0213-09-01709

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید