جمعه , بهمن 1 1400
پنتر

پروتکل پنتر و سوپرا اوراکل نیروهای خود را برای فعالسازی کراس چین، دیفای خصوصی متحد می کنند

هر دو طرف، صنعت دیفای را پیش خواهند برد و زیرساخت های مورد نیاز برای پاسخگویی به مخاطبان جهانی را ارائه خواهند نمود.

پروتکل پنتر و سوپرا اوراکل برای ارائه سولوشن های مالی غیرمتمرکز خصوصی و بین زنجیره ای، نیروهای خود را متحد می نمایند.

هر دو طرف صنعت دیفای را پیش خواهند برد و زیرساخت های مورد نیاز برای پاسخگویی به مخاطبان جهانی را ارائه خواهند نمود.

به علاوه، این مشارکت به کاربران و توسعه دهندگان به طور یکسان امکان می دهد تا رقابت و نوآوری بیشتری را برای این صنعت پررونق به ارمغان آورند.

پروتکل پنتر جهت ایجاد یک اکوسیستم دیفای خصوصی با قابلیت بین زنجیره ای، با سوپرا اوراکل مشارکت می کند. انتخاب برای سوپرا اوراکل آسان است: فناوری آنها، مجموعه ابزار اوراکل جدیدی را برای ایجاد، پیاده سازی و مدیریت برنامه های داده زمان – واقعی در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. این فناوری همچنین عملکرد، مهارت و استحکام فوق العاده ای را ارائه می دهد.

علاوه بر این، چشم انداز پروتکل پنتر و سوپرا اوراکل از طریق کاوش در عملیات بین زنجیره ای همسو می شوند. تعامل پذیری و پرایوسی می توانند در دنیای مالی غیرمتمرکز دست به دست هم دهند. با ترکیب بهترین های هر دو جهان، کاربران و توسعه دهندگان وارد یک پارادایم دیفای جدید خواهند شد.

الیور گیل، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت پنتر، اظهار می کند:

«مشارکت سوپرا اوراکل مبتنی بر نیاز به سرویس های اوراکل کم تأخیر، انعطاف‌پذیر و بین زنجیره‌ای می باشد. از آنجایی که دیفای به موارد استفاده ارزشمند نهادی و کاربران خرد اهمیت زیادی می دهد، پرایوسی، سرعت، امنیت و انطباق به کلمات کلیدی برای تیم‌های موفق تبدیل خواهد شد.»

سوپرا اوراکل از طریق این مشارکت فیدهای سرویس داده را به صورت سفارشی برای نیازهای پنتر تولید می کند. سوپرا اوراکل به ارائه‌دهنده تراست برای انواع داده‌های مورد نیاز جهت پشتیبانی از مکانیسم Prover-Verifier پنتر تبدیل می‌شود، چرخ دنده‌ای حیاتی در این دستگاه برای گواهی‌های دانش صفر. لجر Multi-Helix (MHL) برای جابجایی و دسترسی به ارزش بین زنجیره‌ها بدون به خطر انداختن سرعت، اصالت یا امنیت بسیار کارآمد است.

پنتر همچنین متعهد خواهد شد که از قابلیت‌های اوراکل بین زنجیره‌ای سوپرا در صرافی غیرمتمرکز اینتر چین برای هم‌ترازی بین زنجیره‌ای و سازگاری داده‌ها استفاده کند. این اوراکل ها می توانند داده های حیاتی مختلفی از جمله فیدهای قیمت، اطلاعات مالی پیچیده و غیره را ارائه نمایند.

جاشوا دی. توبکین، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سوپرا اوراکل اضافه می کند:

«گزاره ارزش منحصر به فرد پروتکل پنتر، توانایی آن برای جلب نظر موسسات مالی قدیمی است که می خواهند از پرایوسی کاربران محافظت کنند و در عین حال الزامات قانونی را رعایت نمایند. سوپرا اوراکل همچنین برای پر کردن شکاف بین دیفای و موسسات مالی سنتی ساخته شده است. بنابراین، پروژه های ما نه تنها از منظر تکنیکال سازگار هستند، بلکه در مورد اهمیت استقبال از TradFi در دیفای نیز توافق دارند.»

پنتر یک پروتکل پرایوسی انتها به انتهاست که بلاکچین ها را برای بازگرداندن پرایوسی در Web3 و دیفای به هم متصل می‌کند و در عین حال مسیر روشنی را برای موسسات مالی جهت مشارکت در بازارهای دارایی دیجیتال فراهم می‌کند.

پنتر، دارایی‌های دیجیتال کاملاً وثیقه‌ای برای افزایش پرایوسی، مشوق‌های رمزارز – اقتصادی لوریج و فناوری zkSNARKs را به کاربران دیفای ارائه می‌دهد. کاربران می توانند با سپرده گذاری دارایی های دیجیتال از هر بلاکچین در والت های پنتر، به ضرب zAssets با دانش صفر بپردازند. zAssets از طریق صرافی غیرمتمرکز اینتر چین متمرکز بر پرایوسی و متاسترات خصوصی در میان بلاکچین ها جریان می یابد. پنتر پیش‌بینی می‌کند که zAssets تبدیل به یک کلاس دارایی در حال گسترش برای کاربرانی می‌شود که تمایل دارند تراکنش‌ها و استراتژی‌های خود را خصوصی نگه دارند.

سوپرا اوراکل یک اوراکل بین زنجیره‌ای قدرتمند است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا داده‌های دنیای واقعی را به زنجیره‌های عمومی و خصوصی متصل کنند و قراردادهای هوشمند تعامل پذیر را قادر می‌سازد تا آینده بازارهای مالی را خودکار، ساده و ایمن کنند. سوپرا اوراکل در تلاش است تا شکاف بین بازارهای سرمایه سنتی و اکوسیستم Web3.0 را پر کند. چشم انداز سوپرا اوراکل – توانمندسازی جامعه توسعه دهندگان با یک مجموعه ابزار جدید اوراکل است به طوری که آنها بتوانند به راحتی برنامه های داده با عملکرد، استحکام و مهارت عالی را ایجاد، پیاده سازی و مدیریت کنند.

 

 

منبع: cryptobriefing

400-0823-09-01319

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

بتامارس

بتامارس، 20000 USDT برای کمپین طراحی بتامارس ارسال می کند

متاورس که با تزریق سرمایه در حال رونق گرفتن است، به عنوان ایستگاه بعدی اینترنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید