چهارشنبه , تیر 2 1400
پنکیک سواپ

پنکیک سواپ با ثبت تراکنش روزانه 2 میلیون، همچنان رقبای خود را تحت فشار قرار می دهد

صرافی مالی غیرمتمرکز پنکیک سواپ همچنان از لحاظ حجم معاملات و تراکنش ها به رکوردزنی ادامه می دهد، و حتی بر اتریوم نیز سایه افکنده است.

در ماه های اخیر صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است زیرا تازه واردان عرصه دیفای برای جلوگیری از پرداخت هزینه های سنگین گس در اتریوم، به این پلتفرم روی آورده اند.

آمار ارائه دهندگان داده های زنجیره ای حاکی از آن است که با وجود رکورد قیمت بالای 3100 دلار امروز اتریوم، آمار ثبت شده برای زنجیره هوشمند بایننس و پنکیک سواپ از شبکه اتریوم پیشی گرفته است.

به نظر می رسد در داشبورد تجزیه و تحلیل پنکیک سواپ، ارقام ارزش کل قفل شده و حجم به روزرسانی نشده است، اما تعداد تراکنش های روزانه آن در حال حاضر رقم چشمگیر 1.93 میلیون می باشد.

مدیرعامل بایننس، چانگ پنگ ژائو هیچ فرصتی را برای تبلیغ اکوسیستم مبتنی بر صرافی و ضربه زدن به رقبای خود از دست نمی دهد.

ضربه وی به اتریوم در تاریخ 2 مه با این نظرات ادامه یافت:

«اتریوم، برای افراد ثروتمندی که توانایی خرید آن را دارند، مقصد نهایی ایده آل برای تمرکز زدایی است. زنجیره هوشمند بایننس امکان دسترسی به دیفای را فراهم می کند و شامل افراد عادی مانند من و شما می شود.»

کسب سود میلیاردی از کارمزد معاملات در یک صرافی متمرکز، چانگ پنگ ژائو را از گروه «افراد عادی» مجزا کرده است؛ با این حال، نمونه های کوچک دیفای به این پلتفرم هجوم آورده اند.

رکورد تراکنش ها در صرافی غیرمتمرکز زنجیره هوشمند بایننس

Bscan معیار سنجش قابل اطمینان تری در اکوسیستم زنجیره هوشمند بایننس است و از آنجا که پنکیک سواپ بزرگترین پلتفرم تاکنون است، به صحت و دقت این اعداد کمک می کند.

در حال حاضر این پلتفرم 8.47 میلیون تراکنش روزانه را برای شبکه زنجیره هوشمند بایننس گزارش می کند. معادل این پلتفرم در اتریوم، با نام اتراسکن نیز 1.42 میلیون تراکنش روزانه را گزارش می کند. بر اساس این گزارشات، بیشترین تعداد تراکنش های اتریوم معادل 1.57 میلیون تراکنش در روز پنجشنبه 22 آوریل بوده است. زنجیره هوشمند بایننس در 21 آوریل رکورد 9.1 میلیون تراکنش را ثبت کرد.

بر اساس داده های Coinmarketcap متعلق به بایننس، از لحاظ ارزش کل قفل شده، پنکیک سواپ در حال حاضر 10.4 میلیارد دلار درآمد دارد. در اواسط آوریل، این صرافی توانست به رکورد صرافی برتر یونی سواپ دست یابد و اکنون از آن پیشی گرفته است. Dappradar گزارش داد ارزش کل قفل شده برای این صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم 9.3 میلیارد دلار می باشد.

قیمت CAKE در حال افزایش است

تمام این فعالیت ها و ییلدفارمینگ باعث شده است که ارزش توکن بومی  CAKEدر هفته گذشته افزایش یابد. امروز نیز این توکن با 5% افزایش با قیمت 40.36 دلار معامله می شود.

طبق داده های CoinGecko ، توکن CAKE در تاریخ 30 آوریل رکورد بالاترین قیمت تاریخی خود را که اندکی کمتر از 44 دلار بود به ثبت رساند. در سال جاری، این توکن توانسته است تا کنون با افزایش 6400 درصدی به سطح فعلی خود دست یابد.

قیمت بایننس در پایان هفته به 638 دلار رسید اما امروز کمی عقب نشینی کرده و قیمت فعلی آن در حدود 634 دلار می باشد، که یعنی در هفت روز گذشته 25% سود داشته است. اگرچه اتریوم نیز عقب نمانده است و در فصل معاملاتی آسیا در صبح دوشنبه بار دیگر رکورد خود را شکست و به رقم 3100 دست یافت.

 

 

منبع: cryptopotato

400-0226-09-00899

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

بازار رمزارز

هنگامی که خواب بودید چه تغییراتی در بازار رمزارز رخ داد – 22 ژوئن

چکیده بیت کوین (BTC) به کف محدوده و نزدیک به قیمت 31000 دلار سقوط کرده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید