یکشنبه , آذر 7 1400
بیت کوین

به گفته یک تحلیلگر رمزارز محبوب، در این چرخه یک آلتکوین از سولانا، بایننس کوین، کاردانو، اتریوم و بیت کوین بهتر عمل خواهد کرد

یک تحلیلگر پرطرفدار می گوید در این چرخه گاوی، رمزارزی وجود دارد که می تواند عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین (BTC) و چهار آلتکوین نامدار داشته باشد.

یکی از تحلیلگران رمزارز با نام مستعار کاپو (Capo) به 180000 دنبال کننده خود در توئیتر می گوید که سلطه بیت کوین، که ارزش بازار بیت کوین در مقایسه با بقیه بازارهای رمزارز است، به نظر رشد بیشتری خواهد داشت، اما احتمالاً در سطح 50000 با مقاومت سختی مواجه خواهد شد.

این تحلیلگر می گوید آخرین باری که بیت کوین به بالاترین قیمت تاریخی خود رسید، سلطه بیت کوین در نهایت در اوج متوقف شد و سقوط کرد و آلتکوین ها را به مرحله جدیدی فرستاد. به گفته کاپو، همان سناریو ممکن است به زودی اتفاق بیفتد.

«به روز رسانی BTC.D

این حرکت تا 49% الی 50% بیشتر نخواهد رفت

آخرین باری که $BTC به یک رکورد تاریخی جدید دست یافت، سلطه آن برای چند روز به افزایش خود ادامه داد.

دیر یا زود، کف های جدیدی را ایجاد خواهد کرد. من تا پایان چرخه آلتکوین ها را نگه می دارم.»

one-بیت کوین

منبع: کاپو / توئیتر

بر اساس پیش بینی این تحلیلگر هنگامی که سرمایه ها حرکت خود را به سوی آلتکوین ها آغاز کنند، اتریوم به میزان زیادی از بیت کوین پیشی می گیرد. او همچنین خاطرنشان می کند که جفت بیت کوین آن (ETH/BTC) در حال تشکیل یک ساختار صعودی است که نشان می دهد بالاترین قیمت تاریخی نزدیک است.

«$ETH/BTC

جهش شدید در محدوده ای که شبیه خرید / انباشت مجدد است. این یک کف بالاتر از یک ساختار صعودی است. به نظر من، روند نزولی اتفاق نمی افتد.

این برای فصل آلتکوین ها خوب است.»

two

منبع: کاپو / توئیتر

با عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیت کوین، کاپو پیش بینی می کند که کاردانو (ADA) از ETH، بایننس کوین (BNB) از کاردانو و سولانا (SOL) از بایننس کوین بهتر عمل کند.

آلتکوینی که به پیش بینی این تحلیلگر از همه آنها بهتر عمل خواهد کرد، پلتفرم قرارداد هوشمند پولکادات (DOT) می باشد.

عملکرد مورد انتظار تا پایان چرخه:

$DOT > $SOL > $BNB > $ADA > $ETH > $BTC”

به گزارش CoinGecko، پولکادات در حال حاضر پس از بازیابی گسترده از قیمت 11 دلار در ماه ژوئیه، با قیمت 40 دلار در حال معامله است.

در نهایت، این استراتژیست پیش بینی می کند که کل چرخه بازار رمزارز زمانی پایان می یابد که بیت کوین بالاتر از سطح 150000 دلار معامله شود، که حدود 145% از قیمت فعلی بالاتر است.

 

 

منبع: dailyhodl

400-0757-09-01291

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

هدف این پروپوزال، ارائه سولوشن کوتاه مدت برای مشکل هزینه های بالای گس لایه 2 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید