شنبه , مهر 1 1402
تیتر خبرها
توکن حرکت برای کسب درآمد STEPN در جمع 50 رمزارز برتر

توکن حرکت برای کسب درآمد STEPN به جمع 50 رمزارز برتر پیوست

توکن حرکت برای کسب درآمد مبتنی بر سولانا موسوم به STEPN (GMT) اکنون در پی افزایش اخیر قیمت، جایگاه چهل و پنجمین رمزارز بزرگ از لحاظ ارزش بازار را از آن خود کرده است. رالی اخیر این توکن با اضافه شدن این پروژه به چندین بازار محبوب شتاب بیشتری یافته است.

داده های Coinmarketcap نشان می دهد که GMT، توکن حاکمیتی این پروژه، در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20% افزایش یافت و به رکورد 4.1024 دلار رسید. این توکن در سه ماه گذشته بیش از 3000% رشد کرده است و یکی از بهترین رمزارزها در سال جاری به شمار می رود. ارزش بازار فعلی آن حدود 2.4 میلیارد دلار است.

رالی اولیه این توکن با گمانه زنی ها مبنی بر همکاری STEPN با یک برند ورزشی بزرگ در سال جاری آغاز شد. در حالی که STEPN هنوز در مورد این موضوع اطلاعیه ای ارائه نکرده است، اما هیاهوی موجود در مورد این احتمال باعث تقویت توکن آن شد.

STEPN اکنون توسط کوین بیس، OpenSea پشتیبانی می شود

در اقدامی که منجر به بهبود پذیرش این رمزارز شد، صرافی رمزارز شماره 3 جهان، کوین بیس، اعلام کرد که اکنون از دو توکن STEPN یعنی GMT و GST پشتیبانی می کند. GST، توکنی که از طریق آن مشوق ها به کاربران STEPN داده می شود، توسط کوین بیس تحت عنوان یک «دارایی تجربی» ارائه می شود.

GST در 24 ساعت گذشته نزدیک به 20% افزایش یافت و اکنون در حدود 6 دلار معامله می شود.

OpenSea، بزرگترین بازار NFT جهان، نیز اعلام کرده است که اکنون از معاملات NFT های کفش های ورزشی STEPN پشتیبانی می کند. NFT های کفش های ورزشی، دسترسی به ویژگی های حرکت برای کسب درآمد STEPN را میسر می سازند. این NFT ها همچنین جزو اولین توکن های مبتنی بر سولانا هستند که توسط OpenSea پشتیبانی می شوند، که تا همین اواخر فقط NFT های مبتنی بر اتریوم را پشتیبانی می کرد.

پیوستن کوین بیس و OpenSea به این عرصه، به دنبال پشتیبانی بایننس از GMT و NFT های کفش ورزشی STEPN رخ داد.

حرکت برای کسب درآمد، مد روز

به نظر می رسد که محبوبیت روزافزون STEPN به توکن های دیگر نیز سرایت کرده است. داده های Coinmarketcap نشان می دهد که توکن های حرکت برای کسب درآمد بهترین عملکرد را در 24 ساعت گذشته داشته اند و به طور متوسط ​​11% رشد کرده اند.

DEFIT، توکن مبتنی بر پالی گان، پس از اعلام برنامه هایش درباره اپلیکیشن موبایل و وب سایت جدید، 44% افزایش یافت. توکن ورزشی واقعیت افزوده Dotmoovs (MOOV) بیست و دو درصد افزایش یافت در حالی که دومین توکن بزرگ حرکت برای کسب درآمد یعنی Genopets (GENE) با 2% افزایش همراه بود.

با این وجود، STEPN، بزرگترین توکن حرکت برای کسب درآمد بر اساس ارزش بازار می باشد و رکورد بیش از 2 میلیارد دلار را در اختیار دارد. در مقایسه، ارزش کل GENE معادل 49.9 میلیون دلار است.

 

 

منبع: coingape

401-0214-09-01710

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید