یکشنبه , مرداد 23 1401
تیتر خبرها
استعفای برایان بروکس از سمت مدیرعاملی بایننس

استعفای برایان بروکس از سمت مدیرعاملی بایننس در ایالات متحده، مشکلات بیشتری را برای بایننس به بار می آورد

  • برایان بروکس تنها سه ماه پس از شروع به کار به عنوان مدیرعامل بایننس در ایالات متحده، به دلیل «اختلاف در جهت گیری راهبردی» از سمت خود استعفا داد.
  • بروکس پیش از این مدیر ارشد ارز بود و به بایننس مشروعیت لازم در برابر مقررات را ارائه می داد.

به نظر می رسد مشکلات صرافی برتر رمزارز یعنی بایننس که درگیری های زیادی را پشت سر گذاشته است، پایان نمی یابد. این صرافی در حال حاضر یکی از رهبران خود را از دست داده است، و این اتفاق در حالی رخ داد که تنها سه ماه از زمانی که وی سکان هدایت را بر عهده گرفت، می گذرد. برایان بروکس به دلیل اختلاف در جهت گیری راهبردی، از سمت مدیرعاملی بایننس در ایالات متحده استعفا داد.

بروکس در توئیتر اعلام کرد که از سمت خود کناره گیری کرده است. او اظهار داشت:

به شما اطلاع می دهم که من از سمت مدیرعاملی بایننس در ایالات متحده استعفا داده ام. با وجود اختلاف نظرها در جهت گیری راهبردی، برای همکاران سابقم آرزوی موفقیت می کنم. اتفاقات جدید هیجان انگیزی در راه است!

بروکس به مدت سه ماه مدیرعامل نمایندگی این صرافی جهانی در ایالات متحده بوده است. هنگامی که وی در 7 مه کار خود را آغاز کرد، بایننس هنوز تحت نظارت قرار نگرفته بود و با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال، رونق خوبی داشت. از آن پس، این صرافی به صورت مداوم مورد آسیب واقع شده است.

چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل و بنیانگذار، در مورد خروج بروکس در توئیتر به اظهار نظر پرداخت و گفت «حضور کوتاه مدت او در این صرافی، ارزشمند بوده است و امیدواریم او همچنان بخشی جدایی ناپذیر از رشد صنعت رمزارز باشد و از مقرراتی که صنعت ما را پیش می برد حمایت کند. ما برای او بهترین ها را در آینده آرزو می کنیم.»

در بیانیه ای که از سوی بایننس در ایالات متحده منتشر شد، چانگ پنگ ژائو به کاربران اطمینان داد که خروج بروکس به هیچ وجه بر عملکرد صرافی تأثیر نمی گذارد و «این شرکت به ارائه محصولات و خدمات برتر خود ادامه خواهد داد.»

CZ Binance

@cz_binance

فعالیت های برایان برای http://Binance.US بسیار ارزشمند بوده است و ما امیدواریم او همچنان بخشی جدایی ناپذیر از رشد صنعت رمزارز باشد و از مقرراتی که صنعت ما را پیش می برد حمایت کند. ما برای او بهترین ها را در آینده آرزو می کنیم.

سیل مشکلات جاری می شود

بروکس پیش از پیوستن به بایننس در ایالات متحده، مدیر ارشد ارز بود، نقشی که در آن توانست به محبوبیت در جامعه رمزارز دست یابد. او در دوران حضور خود بر انتشار اولین منشور بانکی ملی توسط OCC برای یک شرکت رمزارز به نام Anchorage Digital نظارت کرد. این ناظر همچنین راه را برای بانک ها باز کرد تا شروع به نگهداری وثیقه هایی کنند که پشتوانه استیبل کوین هستند.

او با جاه طلبی بسیار به بایننس ایالات متحده رفت و اظهار داشت که می خواهد آن را به چیزی بزرگتر از یک صرافی ساده تبدیل کند. در زمان حضور او در این صرافی، تعداد قابل توجهی رمزارز که آخرین آنها ANKR و AMP می باشد به این صرافی راه یافت. او همچنین اخیراً فاش کرد که این صرافی در مرحله «جمع آوری کمک های مالی چشمگیر» می باشد و توافق نامه ها به امضا رسیده است.

بروکس درخواست رسانه ها را برای توضیح درباره اختلاف هایی که باعث استعفای او شد، رد کرد. بایننس نیز از اظهارنظر در این مورد خودداری کرده است.

استعفای بروکس در شرایطی رخ داد که ناظران یکی پس از دیگری توجه خود را به این صرافی معطوف نموده اند. از FSA ژاپن گرفته تا FCA انگلستان، BaFin آلمان، DoJ و CFTC آمریکا، بسیاری از نهادهای نظارتی از بایننس خواسته اند خدمات خود را متوقف کند یا هشدار داده اند که این صرافی موارد لازم را رعایت نمی کند.

 

 

منبع: crypto-news-flash

400-0540-09-01132

درباره ی ملیحه حسنی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید