شنبه , مرداد 22 1401
تیتر خبرها
مونرو

بریک اوت مونرو از الگوی کنج نزولی، قیمت XMR را برای رالی 75 درصدی آماده می کند

این وضعیت صعودی در حالی پدیدار می شود که مونرو خود را برای یک هارد فورک بزرگ در جولای 2022 آماده می کند.

قیمت مونرو (XMR) سه روز پس از ثبت رکورد هفتگی در حدود 290 دلار در 24 آوریل، تقریباً 10% کاهش یافت. با این وجود، چندین اندیکاتور تکنیکال حاکی از آن است که جفت XMR/USD آماده از سرگیری روند صعودی خود در چند ماه آینده است.

بریک اوت الگوی کنج نزولی در حال انجام است

قابل ذکر است که قیمت XMR در اواخر ماه مارس از ساختار «کنج نزولی» خود خارج شد. این رمزارز در جلسات روزانه بعدی به حرکت صعودی خود ادامه داد، و افزایش حجم آن نشان دهنده احساسات صعودی در میان معامله گران مونرو بود.

تحلیلگران سنتی، الگوهای کنج نزولی را به عنوان الگوهای معکوس صعودی در نظر می گیرند، به عنوان مثال، قیمت ابتدا در یک کانال نزولی و انقباضی تثبیت می شود و به دنبال آن با یک جهش قوی به سمت بالا می رود.

به عنوان یک قاعده، هدف بریک اوت کنج نزولی نزدیک به سطح در طول برابر با حداکثر فاصله بین خط روند پایین و بالایی الگو است.

chart

نمودار قیمت هفتگی XMR/USD با وضعیت بریک اوت «کنج نزولی». منبع: TradingView

طول کنج نزولی XMR نزدیک به 250 دلار است. در همین حال، نقطه بریک اوت ساختار در حدود 210 دلار قرار دارد. در نتیجه، هدف صعودی توکن مونرو نزدیک به 470 دلار است که بیش از 75% بالاتر از قیمت فعلی می باشد.

با این وجود، XMR هنوز باید بالای 300 دلار، یعنی سطح مقاومت روانی، کلوز شود تا حرکت خود به سمت هدف کنج نزولی را تأیید کند.

هارد فورک مونرو در پیش است

چشم انداز صعودی XMR نیز در ماه های منتهی به هارد فورک مونرو ظاهر می شود.

قابل ذکر است که مونرو در ماه ژوئیه و قبل از استقرار شبکه آزمایشی در ماه مه، تحت یک به روزرسانی پروتکل آزمایشی قرار خواهد گرفت. هدف این به روزرسانی، افزایش اندازه حلقه از 11 به 16 است تا اطمینان حاصل شود که تراکنش های XMR دارای مجموعه ناشناس بزرگتری هستند تا یافتن منبع تراکنش را دشوارتر کند.

tweet

مونرو در 16 جولای 2022 در بلاک 2668888، یک به روزرسانی شبکه (هاردفورک) خواهد داشت.

پرایوسی و عملکرد بهبود خواهد یافت!

این به روزرسانی شامل موارد ذیل خواهد بود:

برای افزایش سرعت همگام سازی کیف پول/ نود، اندازه حلقه ها از 11 به 16 افزایش می یابد

اصلاحات چند امضایی

ضد گلوله

و موارد بیشتر! xmr $xmr pic.twitter.com/jZ5ouk1uqo

– جان فاس (@johnfoss69) 17 آوریل 2022

خبر این هارد فورک زمانی اعلام شد که در میان آشفتگی های ژئوپلیتیکی و اقتصادی، شاهد افزایش تقاضا برای کوین های پرایوسی هستیم.

chart1

10 کوین پرایوسی برتر از لحاظ عملکرد در هفت روز گذشته. منبع: Messari

ریسک های اصلاح کوتاه مدت

فاندمنتال های قوی XMR، زیربنای وضعیت کنج صعودی آن است. با این وجود، مونرو نیز در کوتاه مدت در معرض ریسک اصلاح قرار دارد.

chart2

نمودار قیمت روزانه XMR/USD. منبع: TradingView

XMR پس از آزمایش مکرر سطح 278 دلار به عنوان مقاومت در سه روز گذشته، با کاهش مواجه شد و این امر احتمال ادامه یافتن روند نزولی را افزایش می دهد. این نشان می دهد که هدف نزولی بعد به نظر نزدیک به 227 دلار قرار دارد، و با خط فیبوناچی 0.236 نمودار فیبوناچی اصلاحی، که از اوج نوسانی 493 دلار به کف نوسانی 145 دلار کشیده شده است، منطبق می باشد.

برعکس، یک حرکت قاطع به بالاتر از 278 دلار موجب می شود XMR سطح 320 دلار – خط فیبوناچی 0.5 – را به عنوان هدف صعودی موقت آزمایش نماید.

 

 

منبع: cointelegraph

401-0203-09-01699

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید