شنبه , مهر 9 1401
تیتر خبرها
تتر

با آغاز به کار USDT تتر در شبکه پالی گان، رشد عظیمی برای MATIC پیش بینی می شود

  • تتر (USDT) به طور رسمی این استیبل کوین را در شبکه پالی گان راه اندازی کرده است.
  • ناشر این استیبل کوین پس از عرضه یک محصول جدید برای بازار آمریکای جنوبی، از برنامه های خود برای توسعه در بلاکچین های جدید خبر داد.
  • تتر به دلیل ذخایر خود مورد انتقاد قرار گرفته بود و پس از اینکه برای مدت کوتاهی پگ خود با دلار را از دست داد، با هراس سرمایه گذاران مواجه شد.

پس از گذشت چند هفته پر تنش، تتر (USDT) روی بلاکچین پالی گان راه اندازی شد و در جستجوی دوازدهمین زنجیره جهت پیوستن به لیست رو به رشد آن است.

به پالی گان خوش آمدید

تتر، استیبل کوین USDT را بر روی بلاکچین پالی گان (MATIC) راه اندازی کرد، و همچنان به گسترش دامنه دسترسی خود در سراسر عرصه رمزارز ادامه می دهد. اقدام اخیر به این معنی است که USDT در 11 بلاکچین از جمله اتریوم، ترون، سولانا، الگوراند، آوالانچ، کوزاما و غیره در دسترس است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اشتیاق خود را نسبت به این راه اندازی جدید به عنوان اقدامی پیشگامانه برای هر دو طرف ابراز کرد. «ما مشتاقیم که USDT را در پالی گان راه اندازی کنیم و دسترسی جامعه آن را به لیکوئیدترین، پایدارترین و قابل اعتمادترین استیبل کوین در فضای توکن دیجیتال فراهم نماییم.»

آردوینو گفت: «اکوسیستم پالی گان امسال شاهد رشد تاریخی بوده است و ما معتقدیم حضور تتر برای کمک به ادامه رشد آن ضروری است.»

پالی گان یکی از بلاکچین هایی است که رشد بسیار سریعی داشته و نام خود را به عنوان یک سولوشن مقیاس گذاری لایه 2 مبتنی بر زیرساخت اتریوم، مطرح نموده است. این بلاکچین دارای 19000 برنامه غیرمتمرکز (DApp) است که روی این پلتفرم اجرا می شوند و پس از ماه ها انتظار، کاربران می توانند با USDT تعامل داشته باشند تا به کسب بازده پرداخته و وجوه را به داخل و خارج از اکوسیستم منتقل نمایند.

پس از انتشار این اخبار، MATIC یک رالی کوچک برای جبران بخشی از ضررهای متحمل شده در هفته های گذشته ثبت کرد. این توکن با قیمت 0.5813 دلار معامله می شود در حالی که با استقبال جامعه از این اخبار، حجم معاملات به 500 میلیون دلار رسیده است.

در حال حاضر، ترون و اتریوم بالاترین میزان استفاده از USDT را دارند، اما ارتباط پالی گان با اتریوم و کارمزدهای ارزان ممکن است باعث شود که بخشی از سهم ترون را به خود اختصاص دهد.

تتر پیش می رود

تتر هفته گذشته یک استیبل کوین جدید را راه اندازی کرد که به پزو مکزیک پگ شده است. این استیبل کوین که MXNT نام دارد، روی بلاکچین های اتریوم، ترون و پالی گان راه اندازی شد و چهارمین استیبل کوین پگ شده با فیات است که توسط تتر راه اندازی شده است.

آردوینو می گوید: «معرفی یک استیبل کوین پگ شده با پزو، ذخیره ارزشی را برای کسانی که در بازارهای نوظهور و به ویژه مکزیک حضور دارند، فراهم می کند. علیرغم عرضه های جدید، تتر مجبور شد با ادعاهای مربوط به ذخایر خود دست و پنجه نرم کند زیرا قانونگذاران خواستار مقررات سختگیرانه تر برای استیبل کوین ها هستند.

در نیمه ماه جاری، USDT به دنبال سقوط TerraUSD (UST) 3 سنت از ارزش خود را از دست داد. سرمایه گذاران با وحشت به فروش این دارایی پرداختند، اما آردوینو با بیان اینکه شرکت به پردازش بازخریدها با قیمت 1 دلار ادامه خواهد داد، شرایط را مساعد جلوه داد. او افزود که «تتر از بازخرید هیچ یک از مشتریان خود که همیشه رویه آن بوده است، امتناع نکرده و نخواهد کرد.»

 

 

منبع: zycrypto

401-0316-09-01774

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید