پنجشنبه , خرداد 18 1402
تیتر خبرها
متاورس

متاورس Mars4 یک برنامه افیلیت اعطای پاداش راه اندازی می کند

علاقه مندان به رمزارز در سراسر جهان به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود هستند. یکی از بهترین راه ها برای کسب درآمد از علاقه تان به دنیای رمزارز، تبلیغ پروژه های بلاکچین از طریق برنامه های افیلیت است.

بازی NFT کسب درآمد Mars4 یک برنامه افیلیت را به افراد علاقه مند به تبلیغ Mars4 معرفی می کند تا از این طریق کمیسیون سخاوتمندانه ای را که از 60 دلار به ازای هر فروش آغاز می شود، دریافت نمایند. با حمایت کامل تیم Mars4، کسب درآمد به طور بی سابقه ای آسان شده است!

بازاریابی افیلیت چیست؟

بازاریابی افیلیت یک استراتژی بازاریابی است که در آن افیلیت های شخص ثالث، محصولات یا خدمات را به جامعه خود تبلیغ می کنند و بر اساس عملکرد خود کمیسیون دریافت می نمایند. نوع عملکرد مورد نیاز متفاوت است، اما رایج ترین روش، رویکرد مبتنی بر فروش است که در آن افیلیت ها بر اساس فروش خود درآمد ایجاد می کنند. افیلیت های Mars4، از فروش نیز کمیسیون می گیرند. آنها یک لینک منحصر به فرد دریافت می کنند که باید برای تبلیغ Mars4 استفاده شود. این لینک عملکرد افیلیت را دنبال می کند، بنابراین می توانید عملکرد و آمار خود را از صفحه افیلیت Mars4 بررسی کنید.

افیلیت نیازی به خرید چیزی از شرکت ندارد زیرا آنها محصول یا خدمات را مجدداً نمی فروشند، بلکه صرفاً آن را تبلیغ می کنند. به همین دلیل است که شروع به کارتان به عنوان یک افیلیت Mars4 رایگان است.

این یک راه عالی برای کسب درآمد از فعالیت های آنلاین شما، مانند وبلاگ، کانال یوتیوب، توئیتر یا هر پلتفرم مشابه دیگری است که برای ارتباط با افراد استفاده می کنید. هر کسی می تواند در صورتی که به تبلیغ محصولات Mars4 علاقه مند است، به یک افیلیت Mars4 تبدیل شود.

Mars4 چیست؟

Mars4 یک دنیای مجازی است که با استفاده از فناوری بلاکچین ایجاد شده است. Mars4 به سه بخش به هم پیوسته تقسیم می شود: دلار MARS4 (رمزارز)، NFT های قطعات زمین مریخ و بازی های آتی متاورس.

همه این عناصر گرد هم می آیند تا یک تجربه منحصر به فرد از یک بازی کسب درآمد در سبک بقا را ایجاد کنند که در سیاره سرخ اتفاق می افتد.

به عنوان یک افیلیت، فروش NFT را تبلیغ خواهید کرد. NFT ها، قطعات زمین مریخ مجازی هستند که از داده های ناسا ایجاد شده اند. اکنون می توانید مریخ را به صورت سه بعدی مشاهده کنید: هرگز به این آسانی نبوده است! در بازی پیش رو، بازیکنان می توانند زمین های مریخ NFT خود را کاوش کنند، منابع مختلف را جمع آوری نمایند، آنها را معامله کنند و به کسب درآمد از بازی بپردازند. به عبارت دیگر، NFT های قطعات زمین مریخ، تعاملی هستند و در بازی به عنوان املاک و مستغلات عمل خواهند کرد. به زودی دارایی های NFT درون بازی نیز برای خرید در دسترس خواهند بود، مانند ابزار و اقلام آرایشی. آنها نیز به عنوان فروش NFT برای افیلیت ها به حساب می آیند.

Mars4 منحصر به فرد است زیرا تیم آن همیشه به دنبال ایجاد راه هایی است که سرمایه گذاران و بازیکنان بتوانند به صورت فعال و غیرفعال درآمد کسب کنند. به عنوان مثال، یک سیستم Epoch برای بازپرداخت به سرمایه گذاران اولیه معرفی شد. تمام فروش ها به دوره ها (Epoch ها) تقسیم می شوند. پس از پایان یک دوره، 51% از درآمد حاصل از فروش بین هولدرهای NFT دوره های قبلی توزیع می شود. به این ترتیب سرمایه گذاران می توانند فقط با مالکیت یک NFT، به طور غیرفعال نیز درآمد کسب کنند.

چرا باید به برنامه افیلیت Mars4 بپیوندید؟

Mars4 با ارائه کمیسیون هایی که از 60 دلار به ازای هر فروش آغاز می شود، به افیلیت های خود امکان دریافت پرداخت های بالا را ارائه می دهد. هیچ محدودیتی برای درآمد افیلیت ها وجود ندارد زیرا پرداخت ها سقفی ندارند. Mars4 همچنین دارای یک ساختار کمیسیون لایه ای است، به این معنی که پرداخت برای هر فروش پس از رسیدن به مقدار مشخصی از فروش افزایش می یابد.

افیلیت Mars4 بودن، گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد زیرا این پروژه فرصت های پرداخت متفاوتی از USD تا رمزارز را ارائه می دهد. همچنین می توانید پرداخت های ماهانه دریافت کنید.

به عنوان یک افیلیت Mars4، پروژه را به هر شیوه ای که بخواهید تبلیغ خواهید کرد، خواه این یک بررسی ویدیویی عمیق درباره پروژه باشد یا یک پیام کوتاه اما جذاب در رسانه های اجتماعی. هر چقدر که می خواهید کار کنید و از محتوای خود در مورد Mars4 به صورت غیرفعال درآمد کسب کنید.

برای کمک به شما، تیم Mars4 پشتیبانی کامل را در این مسیر به شما ارائه می دهد. شما یک مدیر حساب اختصاصی خواهید داشت و به محتوای مختلف Mars4 مانند بنرها دسترسی خواهید داشت. برنامه افیلیت Mars4 فرصتی عالی برای رشد در کنار یکدیگر و کسب درآمد غیرفعال را فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر یا ثبت نام در برنامه، به صفحه افیلیت Mars4 مراجعه کنید.

نتیجه گیری

اگر به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد خود هستید، به برنامه افیلیت Mars4 بپیوندید. شما یک کمیسیون پاداش دریافت خواهید کرد که از 60 دلار به ازای هر فروش آغاز می شود، از پشتیبانی کامل در طول مسیر برخوردار خواهید بود و می توانید پرداخت های ماهانه دریافت کنید. از آنجایی که پرداخت ها بدون سقف است، درآمدتان حد و مرزی نخواهد داشت!

 

 

منبع: bitcoinist

401-0206-09-01702

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

مونرو

به روزرسانی مهم مونرو (XMR) راه اندازی می شود، آنچه باید انتظار داشت

گامزا خانزادایف به روزرسانی انتشار پاداش مونرو (XMR) با موفقیت راه اندازی شد در آستانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این را به اشتراک بگذارید