جمعه , اردیبهشت 17 1400
تیتر خبرها
هشدار لارک دیویس

لارک دیویس هشدار می دهد که بیشتر سرمایه گذاران رمزارز 90% دارایی خود را در این چرخه از دست می دهند

لارک دیویس هشدار می دهد که بیشتر سرمایه گذاران رمزارز 90% دارایی خود را در این چرخه از دست می دهند در ادامه استراتژی او برای حفظ سود ارائه شده است.

اینفلوئنسر محبوب، لارک دیویس، هشدار می دهد که بیشتر سرمایه گذاران علی رغم افزایش قیمت ها در بازارهای رمزارز، ضرر می کنند.

در یک ویدیوی اخیر، دیویس به 194000 دنبال کننده یوتیوب خود هشدار می دهد که حتی در چرخه صعودی، بیشتر سرمایه گذاران در بلندمدت سود رمزارز خود را از دست می دهند.

بدین ترتیب، این تحلیلگر چند استراتژی اصلی را برای حفظ سود و جلوگیری از زیان های خانمان برانداز در این چرخه نام می برد.

به گفته این تحلیلگر برجسته، بیشتر سرمایه گذاران رمزارز در چرخه معیوب FOMO (هراس عقب ماندن از بازار) به رالی ها ورود می کنند و سپس به دلیل وحشت موجود به فروش دارایی خود می پردازند و به طور مداوم از ذهنیت عمومی و هیاهوی رسانه های اجتماعی پیروی می نمایند تا جایی که بیشتر سرمایه اولیه خود یا حتی تمام آن را از دست می دهند.

«بیشتر سرمایه گذاران، در قیمت های بالا خرید می کنند و در قیمت های پایین می فروشند، و آنقدر به این کار ادامه می دهند تا تمام سرمایه خود را از دست بدهند. در اینجا نموداری از Santiment ارائه شده است که نشان می دهد هنگامی که اکثر احساسات رسانه های اجتماعی می گویند «خرید خرید خرید خرید خرید»،  آن زمان معمولاً وقت «فروش فروش فروش فروش فروش» است. و هنگامی که اکثر رسانه های اجتماعی می گویند «وقت فروش است، همه چیز به صفر می رسد!» در واقع زمان خرید است. من می دانم که این دیوانگی به نظر می رسد، اما این همان کاری است که جمعیت هر بار انجام می دهند.»

چارت خرید و فروش ارزها

دیویس همچنین با اشاره به اینکه بسیاری از معامله گران «خود را به مخمصه می اندازند» و در یک پروژه گیر می کنند، بر لزوم درک روشن ریسک هایی که فرد باید قبل از سرمایه گذاری بپذیرد، تأکید می کند.

با تمام پیچیدگی ها و متغیر بودن بازارهای رمزارز، دیویس به بینندگان خود می گوید اگر احساس کردند برخی از کوین ها دیگر ارزش صعودی ندارند، اشکالی ندارد که از آنها خارج شوند.

علاوه بر این، این طرفدار رمزارز بر لزوم حفظ سود خود با یادگیری نحوه کلیک روی «دکمه فروش» تأکید می نماید.

«یاد بگیرید چگونه سود کنید. این بازار عادت دارد میلیونرهای کوتاه مدت زیادی خلق کند. کوین شما به صورتی دیوانه وار در مسیر صعودی پامپ می شود، شما ناگهان ثروتمند می شوید، اما هرگز روی دکمه فروش کلیک نمی کنید، و شش ماه بعد پورتفولیو شما نشان می دهد که 90% از سرمایه گذاری اولیه خود را از دست می دهید – تمام آن ثروت از بین رفته است. از بین رفته است! این اتفاق برای بسیاری از افراد در بازار رمزارز رخ داده است. قربانی حرص و طمع خودتان نشوید…

نکته اینجاست: اگر هرگز دکمه فروش را نزنید، هرگز به سود خود دست نخواهید یافت. در واقع هرگز سود کسب نخواهید کرد. مگر زمانی که روی «فروش» کلیک کنید. عادت کنید سود به دست آورید. این به شما کمک خواهد کرد پورتفولیو خود را از خطر حفظ کنید و همچنین هنگامی که این پوزیشن های بزرگ را در اختیار دارید که دیوانه وار پامپ می شوند، بتوانید در پورتفولیو خود تعادل مجدد ایجاد کنید. همچنین بدین ترتیب اطمینان حاصل خواهید کرد که به مرور زمان به صورت مداوم سود کسب می نمایید و پیوسته به ثروت خود می افزایید. پیروزی به این ترتیب به دست می آید.»

 

 

منبع: dailyhodl

99-1146-09-00610

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

دیفای

تحلیلگر برتر از اهداف صعودی برای اتریوم و 3 آلتکوین دیفای پرده برداری کرد

اسمارت کانترکتر، معامله گر و تحلیلگر پرطرفدار رمزارز، معتقد است 3 کوین دیفای شاهد رالی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید