جمعه , مرداد 8 1400
کرورا (KAR)

کرورا (KAR) برنده اولین حراج پاراچین کوزاما (KSM) شد

تیم کوزاما در 22 ژوئن 2021 از طریق توئیتر اعلام کرد که کرورا (KAR) به عنوان برنده اولین حراج پاراچین کوزاما (KSM) شناخته شده است. این تیم می گوید بیش از 15000 شرکت کننده توکن های KSM خود را به نفع کرورا قفل کرده اند.

کرورا (KAR) اولین پاراچین کوزاما می شود

ماه ها تلاش و فداکاری تیم کرورا سرانجام به ثمر نشست، زیرا این پروژه در حال حاضر برنده پاراچین کوزاما شده است و زمینه محکمی را برای راه اندازی محصول خود در شبکه پایه ریزی می کند.

کرورا در توئیتر خود نوشت:

کرورا – مرکز دیفای کوساما

@KaruraNetwork

کرورا رسماً اولین پاراچین عمومی در شبکه کوزاما را از آن خود کرد و اکنون با موفقیت به تولید بلاک می پردازد…

مرکز دیفای کوزاما از راه رسیده است.

22 ژوئن، 2021

اگرچه این تیم در مورد گام های بعدی کرورا صحبت نکرده است، اما این اعلامیه واکنش های مثبت کوزاما در توئیتر رمزارز را به همراه داشته است و این تیم اشاره کرده است که اعضای اصلی پروژه کرورا در تاریخ 23 ژوئن 2021 به صورت زنده در TwitterSpace حضور خواهند داشت تا به سوالات پاسخ داده و مسیر پیش رو را شرح دهند.

کرورا به دنبال ایجاد انقلابی در دیفای است

جهت اطلاع، کرورا (KAR) توسط بنیاد Acala ایجاد شده و هدف آن توسعه یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) قوی در کوزاما می باشد. هنگامی که کرورا سرانجام راه اندازی شود، اعضای اکوسیستم آن خواهند توانست از انبوهی از خدمات دیفای، از جمله سواپ های سریع و مقرون به صرفه توکن، استیکینگ، استخراج لیکوئیدیتی و موارد دیگر بهره مند گردند.

در شرایطی که حوادث «کلاهبرداری» با سرعت نگران کننده ای در فضای دیفای در حال افزایش است، کرورا قطعاً پلتفرمی قابل اعتماد را به سرمایه گذاران ارائه می دهد که از طریق آن از مزایای سیستم مالی غیرمتمرکز بهره مند خواهند شد، زیرا این پلتفرم توسط نهادهای بسیار معتبر و مشهور از جمله Coinbase Ventures پشتیبانی می شود.

شایان ذکر است، اعتماد سرمایه گذاران به پروژه کرورا در حال حاضر بسیار قوی است، همانطور که حمایت گسترده اعضای بازار رمزارز از کرورا در رویداد وام جمعی آن مصداقی برای این واقعیت می باشد.

این تیم در تاریخ 10 ژوئن 2021 اعلام کرد که با موفقیت بیش از 200000 توکن $KSM (100 میلیون دلار در آن زمان) از بیش از 8500 عضو که از طریق پورتال آن در رویداد وام جمعی شرکت کردند، جمع آوری کرده است.

طبق گفته کرورا، شرکت کنندگان به ازای هر 1 KSM مشارکت داده شده، بیش از 12 توکن KAR دریافت می کنند، و افرادی که پیش از سایرین به مشارکت زود هنگام پرداخته اند 10 درصد پاداش اضافی دریافت می کنند و علاوه بر این، برای شرکت کنندگان واجد شرایط پنج درصد جایزه معرفی زیرمجموعه در نظر گرفته شده است.

در زمان انتشار مقاله، قیمت KSM در حدود 175.40 دلار در نوسان است، و بر اساس گزارش CoinMarketCap ارزش بازار آن 1.51 میلیارد دلار است.

 

 

منبع: btcmanager

400-0404-09-01019

درباره ی سلماز تقی‌زاده

مطلب پیشنهادی

محصول ODL امکان تبدیل فوری XRP

ریپل، از کوریدور جدید ODL در ژاپن خبر داد

محصول ODL امکان تبدیل فوری XRP به پزوی فیلیپین را فراهم می کند ریپل، ارائه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید