یکشنبه , آذر 7 1400
جاستین سان

جاستین سان برای اولین توئیت منتشر شده جک دورسی که به عنوان NFT به فروش گذاشته شده است، 500000 دلار پیشنهاد می کند

یوری ملچان

مدیرعامل ترون نیم میلیون دلار برای اولین توئیت منتشر شده از سوی جک دورسی که به عنوان NFT برای فروش گذاشته شده بود، پیشنهاد داده است.

ماجرای مدیر عامل توییتر، جک دورسی، که توئیت خود را به عنوان یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) به فروش گذاشته است همچنان ادامه دارد در حالی که جاستین سان مدیرعامل ترون پیشنهاد خرید آن را به قیمت 500000 دلار ارائه کرده است.

دورسی اولین توئیت خود را در سال 2006 به عنوان NFT در پلتفرم Valuables که توسط سرویس مبتنی بر اتریوم Cent فعالیت می کند، منتشر نمود.

پس از پیشنهاد 500000 دلاری جاستین سان، رقم پیشنهادات افزایش می یابند

پیشنهادات خرید برای توئیت دورسی با متن «توئیترم را راه انداختم» که در 21 مارس 2006 منتشر شد، شاهد ارقام 88000 دلار و 267000 دلار نیز بوده است.

در حال حاضر جاستین سان، بنیانگذار و مدیر اجرایی ترون، در توئیتر خود اعلام کرده است که پیشنهاد خرید اولین پست توئیتر جک را به قیمت نیم میلیون دلار ارائه کرده است.

jack tweet

جک

@jack

توئیترم را راه انداختم

21 مارس 2006

جاستین سان

@justinsuntron

سلام جک، من نیم میلیون دلار برای خرید توئیت شما پیشنهاد می دهم

کاربرد NFT ها چیست

Cent یک سرویس مجهز به اتریوم است که کاربران توئیتر را قادر می سازد تا به خرید و فروش توئیت ها در قالب توکن های غیرقابل تعویض بپردازند.

NFT ها توکن هایی هستند که اشیاء منحصر به فرد را در بلاکچین اتریوم نمایش می دهند. برخلاف رمزارزهایی مانند بیت کوین، اتر یا لایت کوین، این توکن ها قابل تعویض نیستند.

لین 8، هنرمند مشهور موسیقی از انتشار آلبوم جدید خود در قالب NFT خودداری می کند

دانیل گلدستاین معروف به لین 8، نوازنده، دی جی و تهیه کننده موسیقی الکترونیک محبوب ایالات متحده امروز اعلام کرد که آلبوم جدیدش با عنوان Brightest Lights را در قالب یک توکن غیرقابل تعویض منتشر نمی کند.

lane tweet

لین 8

@Lane8music

اطلاعیه مهم: به جای اینکه آلبومم را در قالبNFT  منتشر کنم، و آن را در اختیار افراد فوق العاده ثروتمند قرار دهم در حالی که طرفداران عادی را که در وهله اول مرا به این جایگاه رسانده اند نادیده بگیرم تنها به این دلیل که به سود سریع و کلان دست یابم، تصمیم گرفتم که فقط اجازه دهم موسیقی من برای همه مردم و به روش عادی منتشر شود.

وی درباره تصمیم خود توضیح داد و گفت كه می خواهد آلبومش در دسترس طیف وسیعی از طرفداران قرار گیرد و نه فقط افراد فوق العاده ثروتمندی كه توانایی پرداخت هزینه های NFT را دارند.

 

 

منبع: u.today

99-1238-09-00750

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

ویتالیک بوترین EIP-4488 را معرفی می کند

هدف این پروپوزال، ارائه سولوشن کوتاه مدت برای مشکل هزینه های بالای گس لایه 2 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید