یکشنبه , آذر 7 1400
ترون

جاستین سان موضوع پرداخت هزینه به افراد مشهور برای تبلیغ ترون را انکار می کند

گفته می شود یکی از شرکای ترون به افراد مشهور پیشنهاد می کند در قبال دریافت وجه، در تبلیغات ترون شرکت کنند. جاستین سان بنیانگذار ترون می گوید در این ماجرا نقشی نداشته است.

خلاصه

  • مارکز براونلی یکی از فعالان یوتیوب، جزئیات ایمیلی را ارائه داد که از وی خواسته بود بدون افشاگری به تبلیغ ترون بپردازد.
  • یکی از «شرکای ترون» ادعا کرد که لیندسی لوهان، نی یو، لیل یاچتی و دیگر افراد مشهور نیز قبلاً چنین پیشنهادی را دریافت نموده اند.
  • جاستین سان، بنیانگذار ترون، ارتباط کمپین مربوط به این توئیت ها با بنیاد ترون را انکار کرد.

مارکز براونلی، یکی از فعالان محبوب یوتیوب با بیش از 13.5 میلیون دنبال کننده، امروز فاش کرد که به وی پیشنهاد داده شده است «بدون افشاگری» در قبال دریافت هزینه به تبلیغ رمزارز ترون بپردازد – و چندین چهره مشهور دیگر نیز چنین پیشنهادی را دریافت نموده اند.

براونلی در ویدئوی امروز خود گفت: «من این ایمیل را دریافت کردم. از من خواسته شده بود که فقط یک توئیت ارسال کنم و گفته شده بود که قبلاً لیندسی لوهان، آماندا سرنی، نی یو، لیل یاچتی و بسیاری دیگر در این امر مشارکت نموده اند.»

در ایمیل دیگری که پس از آن ارسال شده بود به او گفته شد که این کمپین برای رمزارز ترون است که به گفته وی «احتمالاً از مردم می خواهند در قبال دریافت پول به ارسال توئیت بپردازند.»

براونلی گفت: «هرچه بیشتر این ایمیل را می خوانم به نظرم نامفهوم تر می شود. آنها اشاره می كنند كه اغلب لقب «قاتل اتریوم» به آنها اطلاق می شود – چنین القابی – و توئیت باید به گونه ای نوشته شود که تبلیغاتی به نظر نرسد.»

بالاتر از همه اینها، تبلیغ هر چیزی بدون اعلام اینکه در واقع برای این کار به شما پول پرداخت می شود، طبق مقررات کمیسیون تجارت فدرال غیرقانونی است.

 email

حتماً.

ما در حال برپایی یک کمپین بزرگ برای شریک خود، «ترون» ​​هستیم – یکی از بزرگترین پروژه های رمزارز در فضایی با بلاکچین سریعتر که  اغلب با لقب «قاتل اتریوم» شناخته می شود.

در اینجا چند توییت برتر در کمپین ما که متعلق به روز گذشته است را مشاهده می کنید:

ما نباید آن را مانند یک «توئیت حمایت شده» جلوه دهیم – ماركز می تواند آشكارا درباره آنچه كه در مورد ترون فکر می كند در یك توئیت اظهارنظر كند و آن را ارسال نماید.

خوشحال خواهیم شد که بتوانیم نظر صادقانه شما را جبران کنیم – هیچ چیز نباید دیکته شده یا از پیش نوشته شده باشد.

با بهترین آرزوها

بر اساس اسکرین شاتی که از این ایمیل منتشر شده است، فرستنده ادعا می کند که یکی از «شرکای» ترون است و می گوید که چندین تن از افراد مشهور قبلاً در این امر مشارکت کرده اند، و اشاره می کند که سه «توییت برتر (sic) این کمپین در روز گذشته» به لیندسی لوهان، نی یو، و لیل یاچتی تعلق دارد.

lohan tweet-جاستین سان

دیفای را بررسی کردم و از $JST، $SUN و $TRX خوشم آمد. فوق العاده سریع هستند و هیچ هزینه ای ندارند. تو فوق العاده ای @justinsuntron

– لیندسی لوهان (@lindsaylohan) 11 فوریه 2021

این ایمیل افزود: «ما نباید آن را مانند یک «توئیت حمایت شده» جلوه دهیم – ماركز می تواند آشكارا درباره آنچه كه در مورد ترون فکر می كند در یك توئیت اظهارنظر كند و آن را ارسال نماید. – هیچ چیز نباید دیکته شده یا از پیش نوشته شده باشد.»

ترون اتهامات را رد می کند

اندکی پس از اینکه فیلم براونلی منتشر شد، سان در توئیتر خود موضوع پرداخت هزینه به افراد مشهور برای تبلیغات نامعلوم را انکار کرد.

سان نوشت: «اخیراً شایعاتی در مورد پرداخت پول به افراد مشهور برای تبلیغ ترون مطرح شده است. بنیاد ترون درگیر چنین فعالیت هایی نیست. و از بازیگران پشت پرده این موضوع اطلاعی ندارد.»

sun tweet

اخیراً شایعاتی در مورد پرداخت پول به افراد مشهور برای تبلیغ ترون مطرح شده است. بنیاد ترون درگیر چنین فعالیت هایی نیست. و از بازیگران پشت پرده این موضوع اطلاعی ندارد.

– جاستین سان (@justinsuntron) 16 فوریه 2021

در همین حال، هفته گذشته سان بهBloomberg  گفت که قصد دارد از افراد مشهور دیگری که می توانند به تبلیغ ترون کمک کنند، استفاده نماید.

این منبع گزارش داد: «سان گفت که شخصیت های مشهور و هنرمندان بیشتری را برای ارتقای موقعیت ترون به عنوان یک کوین میم دوستانه به کار خواهد گرفت.»

با این حال، سان در پاسخ امروز خود ادعا کرد که اگر افراد مشهوری برای تبلیغ ترون مبلغی دریافت می کنند، باید این موضوع را اعلام کنند.

وی افزود، «بنیاد ترون معتقد است که شفافیت، کلید موفقیت است. اگر برای تبلیغ ترون به افراد مشهور پول پرداخت می شود، از آنها می خواهیم که این موضوع را فاش کنند.»

 

 

منبع: decrypt.co

99-1169-09-00664

درباره ی هانیه هاشمی

مطلب پیشنهادی

افزایش سرمایه گذاری رمزارز تراست بیت کوین گری اسکیل (GBTC) توسط مورگان استنلی

غول بانکداری ایالات متحده، مورگان استنلی، سرمایه گذاری تراست بیت کوین گری اسکیل را به طرز چشمگیری افزایش می دهد

غول بانکداری مورگان استنلی به طور قابل توجهی هولدینگ های خود را از محصول سرمایه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این را به اشتراک بگذارید